Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

@up

 

na dole aukcji:

Czas oczekiwania na przesyłkę jest uzależniony od moich wyjazdów delegacyjnych, max 3tyg czasu od zamówienia.

 

Koles wie ze sprzedaje kupe i perfidnie chce na tym zarobic, zglosilem allegro, moze sciagna

Link to post
Share on other sites

dokładnie to samo przeczytałem i miałem napisać do allegro ale formularz zgłoszeniowy mi się od godziny nie ładuje więc postanowiłem wstawić tutaj info.. swoją drogą trzeba powoli mocno uważać na te aukcje gdzie ktoś nie wstawia opisu lub sprzedaje bez gwarancji wersje takich producentów jak msi, asus, gigabyte... bo szczerze po opisie nie wiem czym to się różni.. poza ceną $60 zamiast $700... http://www.aliexpress.com/item/MSI-N780-TF-3GD5-OC-954-Boost-Clock-1006-OC-mode-6008MHz-384-bits-GDDR5-PCI/1868369194.html

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

. bo szczerze po opisie nie wiem czym to się różni.. poza ceną $60 zamiast $700... http://www.aliexpress.com/item/MSI-N780-TF-3GD5-OC-954-Boost-Clock-1006-OC-mode-6008MHz-384-bits-GDDR5-PCI/1868369194.html

Ludzie.... juz gdzies wcześniej u gory pisalem. Takie aukcje to zwykly walek jest. Zdjecia sa oczywiscie od 780 i niczym to sie nie rozni. Zwykla lewa aukcja na wyciaganie kasy od frajerow=zaplacisz nie dostaniesz nic. Sadzac po zainteresowaniu tematem ubolewam bo widac ze ich nie brakuje. Nie robcie juz takiego syfu ze porownujecie zwykle oferty nastawione na walek ze starymi grafikami z "bajeranckim" chlodzeniem sprzedawanymi jako gtx 770,780. Jakbym na allegro wystawil nowe gtx 780 z pieknymi zdjeciami za 60 $ to tez byscie kupowali....?

Link to post
Share on other sites

Lepiej zobaczcie sobie osiągi tego SSD. 200/40 MB to słaby wynik, bardzo słaby..

 

Ten zapis 40mb na papierze wygląda słabo w praktyce, windowsa 7 z pendrive i tak zainstalowałem 2x szybciej niz na klasycznym hdd(barraccuda 12) więc rewelacja. Do tego odczyt, wczytwanie systemu firefoxa programów itp. "rakieta" w porównaniu z hdd.

 

Za taka cenę to jest rewelacja i każdy kto jeszcze siedzi na klasycznym hdd, powinien sobie kupić.

Edytowane przez frost160
Link to post
Share on other sites

na pewno to umarł Kopernik... Boże widzisz i nie grzmisz... a może benchmarki? może OC? pomyśl ASHEY zanim napiszesz równie ..... tekst. sory za offtop ale musiałem.

 

A nawet jak kkoparka to i tak jest GW.

Edytowane przez MASLO19
Link to post
Share on other sites

Co z tego, ze masz GW? Po za tym, kto normalny sprzedał by r9 290 za 1000zl, na której tylko grał w gry? Zastanów się baranie.

 

 

 

/e 

 

Takie teksty to nie tutaj.   dad

Edytowane przez dadulek
Link to post
Share on other sites

Co z tego, ze masz GW? Po za tym, kto normalny sprzedał by r9 290 za 1000zl, na której tylko grał w gry? Zastanów się baranie.

 

Wyzywasz od baranów a sam nim najwidzocznej jesteś, chociaż po kulturze wypowiedzi widać.

 

Jakie to ma znacznie ze karta kopała skoro jest na nia gwarancja sklepowa i  momencie zakupu jest w 100% sprawna ?

Ostatnio na allegro z odbiorem osobistym poszły http://allegro.pl/asus-radeon-r9-290-gwarancja-30-miesiecy-okazja-i4252308036.html 800zł za r9 290. Chcesz to kup sobie w sklepie to samo za 1300-1400zł przecież nikt nie broni, tlyko kto tu jest "baranem".

Link to post
Share on other sites

Okazuje się że ktoś przejął konto użytkownika , gość który ze mną rozmawiał był bardzo "upierdliwy" to wzbudziło moje podejrzenia.

Podejrzenie wzbudziło również brak możliwości zapłaty PayU a tylko natychmiastowy przelew do jego banku...

Taka przestroga nie wklejacie tutaj linków do których nie macie pewności...

Na szczęście kasy nie wpłaciłem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...