Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

Ja tam jestem zdania, ze jakby karta byla warta zainteresowania to ktos z pracownikow juz dawno by ja wzial za male pieniadze. Myslicie ze tam przyglupy pracuja? :P Na aukcji jak byk napisane ze sprzedaja jako uszkodzona. Dla mnie to aukcja dla idiotow i tak sie redukuje wlasnie koszty wypadkow magazynowych :) Pozatym jest w dziale uszkodzone a tam to juz trupu zupelne laduja bo jak ktos ma watpliwosci co do stanu karty to w wiekszosci przypadkow wystawia w normalnym dziale liczac na wieksza kase.

Edytowane przez michaelred
Link to post
Share on other sites

Może też kupić ktoś kto ma wykupioną dodatkową gwarancję (od nieszczęśliwych wypadków) na taką kartę - nie zawsze jest wypisany numer seryjny na takiej formie ubezpieczenia. Wtedy profit - sprzeda sprawną bez pudełka i gwarancji za dużo więcej niż dał. 

Link to post
Share on other sites

A tam nie ma. Jak ktoś chce za darmo dostać, to nie dostanie. Ale chociażby na tym forum była Zalman Z3 plus za 125zł (skorzystałem), Plextor plextor m5s 128gb za 299 (spóźniłem się), czy ostatnio ten router z dyskiem 2tb za 249zł. Jak to mówią, du*y nie urywa, ale lepsze to niż normalne ceny.

Link to post
Share on other sites

Ja tam jestem zdania, ze jakby karta byla warta zainteresowania to ktos z pracownikow juz dawno by ja wzial za male pieniadze. Myslicie ze tam przyglupy pracuja? :P Na aukcji jak byk napisane ze sprzedaja jako uszkodzona. Dla mnie to aukcja dla idiotow i tak sie redukuje wlasnie koszty wypadkow magazynowych :) Pozatym jest w dziale uszkodzone a tam to juz trupu zupelne laduja bo jak ktos ma watpliwosci co do stanu karty to w wiekszosci przypadkow wystawia w normalnym dziale liczac na wieksza kase.

Dokładnie, trzeba być chyba idiotą żeby licytować ten kawał złomu. Karta początkowo była w dziale sprawnych kart, jedynie w opisie było info że sprzedają jako uszkodzoną więc napisałem do nich wiadomość czy karta działa skoro nie jest w dziale uszkodzone, taką dostałem odpowiedź:

 

Witam,

Dziękuję za zainteresowanie ofertą naszego sklepu.

Karta została pomyłkowo wystawiona jako nie uszkodzony przedmiot, karta jest uszkodzona i nie działa.

 

Po tej wiadomości kartę przenieśli do działu uszkodzone.

Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze, chyba to oczywiste, że to jest temat do dyskusji. Modowie mają dużo cierpliwości czyszcząc temat o okazjach.

 

Po drugie, przestańcie już wrzucać te karty. Co druga z waszych "okazji" nie ma can różniących się nawet o 10% w porównaniu do innych ofert. Po prostu moment na rynku kart graficznych jest taki, że ceny lecą w dół, a w tej chwili raczej się powoli stabilizują, Więc to co się w większości wypadków wydaje wam okazją jest w 90% zapowiedzią obniżki cen we wszystkich sklepach.

Link to post
Share on other sites

@up

 

Ocena techniczna:
-Karta jest powyginana przy złączach (na śledziu). Sprzedajemy jako  uszkodzoną
Ocena wizualna:
-Brak oryginalnego opakowania. Mocno uszkodzona
Wyposażenie:
-jak na zdjęciach
Gwarancja:
-brak
 
Jeszcze czegoś nie rozumiesz ? Brak gwarancji + towar wystawiony w kategorii uszkodzone. Teraz to on może ich cmoknąć w pośladki :)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...