Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

 

i to także usunięte

 

tak czy siak ja używam do foto/video tylko kart Sandisk Extreme Pro, wytrzymały wszelkie warunki (i minus 30 i przenoszenie bez pudełka w deszczu czy chmurach pyłu)... działam na nich od 2005 roku i póki co ani jedna nie padła... jednak cenowo "promocji" nie ma na nie nigdy stąd pozostaje ryzykowanie kupowania kart za ~50zł z możliwością, że przyjdzie taki dzień kiedy cały materiał nam nie przetrwa lecz do osobistych celów takie karty mogą być... a więc czy kupimy kingstona czy emteca czy coś innego za 50-60zł nie robi to większej i tak różnicy poza lepszym czy gorszym transferem jedynie ale do 1080p transfer 10MB/s wystarcza więc można brać tanie karty.. byle tylko właśnie nie jakieś podróbki

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites
Link to post
Share on other sites

 

przy obecnym kursie dolara (3,8-3,9PLN) to już się mało opłaca

 

dodając około 50-70$ za dostawę do PL to mamy ca.950-1000PLN

Link to post
Share on other sites

Jakby ktoś miał możliwość nabycia dla mnie na prywatny mój użytek dwóch rzeczy z IEM, proszę o kontakt.

 

Interesuje mnie:

 

Płyty główne Socket 1150 :: ASUS :: B85-PRO GAMER (B85 2xPCI-E DDR3)
Pamięci DDRAM3 :: Crucial :: 8192MB 1600MHz Ballistix Sport CL9 (2x4096)
 

Link to post
Share on other sites

Klej na gorąco, patyczek i czarny marker i nie będzie śladu. Jedyny problem to front. Nie przepadam nad siatką, wolałbym coś takiego: http://www.ceneo.pl/34953692#mh=e4S1JLfF83014fractal-designj8t363Wxd1UbZOObV-amUSEkyhOQpTqyd-oiFkGraVH5cdco1XJGiWC-0gacxX2SufbYlSj8q_ViNOlBkkVh5YcuymQ4lMSvC-Od7zIkBxEQmFxK0we_USMzfXpbo7qSro7seWx-j1axosuOD3lNUP-_zL_oOE-9OSNy20QgIwl8I5UxPJ2U7Z_71l_zygnu6jiuCRQgSDw1

 

Chociaż myślę, że bym się przyzwyczaił. Chciałem dać LEDy, więc efekt powinien być spoczko. Ktoś coś jeszcze ma?

Link to post
Share on other sites

Fajny, ale za drogi :/

 

Potrzebuje budy do 150 PLN, nie musi mieć okna bo i tak sam zrobię, prosty design ( http://www.ceneo.pl/25348289#mh=h9S7qh6n45006zalmanRw_BldWNB_dPGAsOIb4UuiEkyhOQpTqy8ozlQKMwJ6BEwBW4I4iH-inwLvXFTMafycfPj8uolwe4u_WOxcxGNfbLeIoviqorfJ6yQO0d8ocjM316W6O6kq6O7Hlsfo9WsaLLjg95TVD_v8y_6DhPvTkjcttEICMJihU_ebycFTeXtNvsH4jv1XrosUtbD_V_0), możliwość zamontowania wentyla z przodu i PSU na dole.

Link to post
Share on other sites

ZALMAN R1 - miałem i nie polecam  mało miejsca na chłodzenie, generalnie badziewne wykonanie. Klapka na górne wentyle to jakaś porażka po otworzeniu tragicznie to wygląda, a wentyli po zamknięciu nie można używać. Ten CM będzie o niebo lepszy. 

Edytowane przez matizab
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...