Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

Jeśli ktoś szuka do nie dużego pokoju ciekawego tv z 4k, 3d itd. To warto zaglądnąć: http://www.ibood.com/pl/pl/product-specs/868/1899/telewizor-panasonic-40-4k-ultra-hd-led.html

nie wiem, na ile "siedzisz" na ibood,, ale od dłuższego czasu kupowanie tam to jakas parodia - od kupna u nich do otrzymania towaru nierzadko mija 2-3 miesiące

Link to post
Share on other sites

Ja wczoraj wieczorem zamówiłem i dostałem takie info:

 

 

 

Komentarz sprzedawcy:

Brakujący do wysyłki zamówienia produkt, pozycja 1 , został domówiony, czekamy na potwierdzenie dostępności i terminu dostawy uzupełniającej.

 

Więc pewnie nic z tego nie będzie.

Link to post
Share on other sites

nie wiem, na ile "siedzisz" na ibood,, ale od dłuższego czasu kupowanie tam to jakas parodia - od kupna u nich do otrzymania towaru nierzadko mija 2-3 miesiące

Kupowałem tam swego czasu dwa razy i na towar czekałem około 2 tygodnie po wyznaczonym terminie wysyłki. I raz moje zamówienie zostało anulowane. Może coś sie teraz zmieniło nie wiem dawno nic nie brałem od nich.

Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś szuka do nie dużego pokoju ciekawego tv z 4k, 3d itd. To warto zaglądnąć: http://www.ibood.com/pl/pl/product-specs/868/1899/telewizor-panasonic-40-4k-ultra-hd-led.html

Przewidywany czas wysyłki tego produktu to 13.03.2015.

 

Ale jest uczciwie napisane, a nie ściema że jutro czy pojutrze wyślą.

Powiem wam, że dla niektórych może to być okazja, sam kupowałem kiedyś na alledrogo kod play-a z miesięcznym terminem oczekiwania, ale było to wyraźnie zaznaczone w opisie aukcji. Za kod 1 x50 + 2x5 dałem ok. 45 PLN, i byłem zadowolony.

Dziękuję - dzięki Wam, obserwuję codziennie X-KOM.PL, a od dziś dojdzie także ibood.com/pl/.

 

Macie coś jeszcze...? ;)

Link to post
Share on other sites

Warto brac tego 290X do gry w rozdzielczosci QHD? czy lepiej dolozyc do gtx970?

Do tej rozdzielczości lepiej wziąć Radeona, a nie GTX. Dlaczego? Możesz uświadczyc przycięcia przy wykorzystaniu >3.3GB VRAM. Lub możesz poczekać na nowe Radeony.

Link to post
Share on other sites

Hmm, ja dostałem tylko informację: "Brakujący do wysyłki zamówienia produkt, pozycja 1 , został domówiony, czekamy na potwierdzenie dostępności i terminu dostawy uzupełniającej."

 

Zamówiłem wczoraj w południe, żadnej informacji o anulowaniu jeszcze nie dostałem ;)

Link to post
Share on other sites

A ja dostałem na maila coś takiego:
Twoją ofertą zakupu zajmuje się wybrany przez Ciebie Salon.
Uprzejmie informujemy, że zamówieniem 1xxx0/2015 zajmować się będzie:
Uprzejmie informujemy, iż złożona przez Ciebie oferta zakupu została skutecznie doręczona do Komputronik S.A. i zarejestrowana pod numerem 115160/2015.

i

 


Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie i informujemy, że jesteśmy w trakcie analizy oferty. 

Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości otrzymasz kolejnego maila. 

Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią ewentualnych pytań i dostarczenie odpowiedzi w możliwie krótkim czasie.

O zmianie statusu Twojej Oferty zakupu poinformujemy Cię kolejnym e-mailem. 
W razie pytań lub wątpliwości, w każdej chwili możesz skontaktować się z naszym doradcą, wysyłając e-mail na wskazany powyżej adres.

Czy to znaczy, że jestem szczęśliwcem? :P

Link to post
Share on other sites

Na komputroniku ostatnio często mają dobre oferty cenowe i są to chyba tylko oferty na jedną sztukę. Sam wyłapałem tam LG G3 za 1299 tylko po zakupie na stronie i 30 min już nie było takiej oferty. Myślę że w tym przypadku też tak jest. Nie warto hejtować sklepu, kto pierwszy ten lepszy. Trzeba być czujnym na okazje :)

Link to post
Share on other sites

Na komputroniku ostatnio często mają dobre oferty cenowe i są to chyba tylko oferty na jedną sztukę. Sam wyłapałem tam LG G3 za 1299 tylko po zakupie na stronie i 30 min już nie było takiej oferty. Myślę że w tym przypadku też tak jest. Nie warto hejtować sklepu, kto pierwszy ten lepszy. Trzeba być czujnym na okazje :)

Tylko że ta cena jest już od kilku dni :)

Link to post
Share on other sites

Właśnie dostałem maila od Komputronik'a w sprawie tego MSI 290X:

 

 

Uprzejmie informujemy, że zamówienie na wybrany przez Państwa sprzęt nie może zostać zrealizowane.

W związku z tym zmuszeni jesteśmy do jego anulowania.

Przepraszamy, jeśli zaistniała sytuacja naraziła Państwa na jakiekolwiek niedogodności.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...