Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

nie przypadek - to jest salon "z sieci" Komputronika

 

wg Komputronika mają na stanie 30szt.

 

cena nawet promocyjna :) - jak na Komputronika - bo przez strone 419zł

 

pewnie mieli mozliwość to i "zarezerwowali" z puli promocyjnej. to wina Komputronika że traktuje "swoje" salony jako klienta

Link to post
Share on other sites

Niestety chyba NIE !! , sam chciałem tam kupić, ale to jest jakiś fake, na olx piszą, że mają. Jak piszę z 2 konta to osobisty niemożliwy. Chcą wpłatę z góry na konto. Na stronie cały czas dostępne jest 10 szt.

Edytowane przez karwan014
Link to post
Share on other sites

Oferta zasilacza seasonic z posta Calvexa jak najbardziej dobra. Konto polsal0 należy do mojego kolegi, który pracuje w PurePC i sprzęt jak najbardziej jest nowy zapakowany i wszystko z nim ok, a poza tym i tak jest gwarancja producenta chyba 5 lat.

Link to post
Share on other sites

Oferta zasilacza seasonic z posta Calvexa jak najbardziej dobra. Konto polsal0 należy do mojego kolegi, który pracuje w PurePC i sprzęt jak najbardziej jest nowy zapakowany i wszystko z nim ok, a poza tym i tak jest gwarancja producenta chyba 5 lat.

 

Za taką cenę kupiłem z dowodem zakupu z Proline

 

Tak jest 5 lat gwarancji na te zasilacze ale niemamy dowodu zakupu więc o jakiej gwarancji mówimy?

 

Sprzedający z aukcji nic o tym nie wspomina że można skorzystać z owej gwarancji producenta

 

Za 300zł. kupimy zasilacz nowy z gwarancja prosto ze sklepu niekoniecznie Seasonica

Edytowane przez Killer1985
Link to post
Share on other sites

Nigdzie nie widziałem tego zasilacza taniej niż 400 zł no ale spoko. Jak chcesz to kupuj coś innego. Napewno chciałem powiedzieć, że człowiek jest w porządku, jak masz jakieś wątpliwości względem gwarancji wystarczy napisać i zapytać. Z pewnością szybko odpowie i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Link to post
Share on other sites

Nigdzie nie widziałem tego zasilacza taniej niż 400 zł no ale spoko. Jak chcesz to kupuj coś innego. Napewno chciałem powiedzieć, że człowiek jest w porządku, jak masz jakieś wątpliwości względem gwarancji wystarczy napisać i zapytać. Z pewnością szybko odpowie i rozwieje wszelkie wątpliwości.

 

Ja niepisałem ze go można kupić taniej niż za 400zł.ale okazuje się że można za 400żł.

http://proline.pl/?p=SEA+G-SERIES+G-550&ceneo_spo=true

 

Podtrzymuję swoje zdanie  że cena jest z kosmosu

 

100zł. dorzucamy i mamy dowód zakupu i pewna 5 letnią gwarancję

 

A sprzedający z allegro sam powinien napisać czy ewentualna gwrancja bedzie możliwa bez dowodu zakupu

Edytowane przez Killer1985
Link to post
Share on other sites

co do okazji to mam coś innego...

 

Corsair HX520 - 179zł - wada? prawdopodobnie właśnie się skończyła gwarancja

Corsair HX1000 - 329zł - wada? wentylator do wymiany i zero info o gwarancji
Corsair RM850 - 399zł - rok używany, 4 lata gwarancji pozostało

Corsair AX860 Platinum - 429zł - rok używany, 6 lat gwarancji pozostało

 

....jak widać jest w czym wybierać i ten Seasonic G550 za niemal 300zł bez gwarancji producenta wygląda mizernie w porównaniu do powyższej reszty, można się sprzeczać o jakość wykonania kabli czy głośność, ale takiego HX520 za 180zł to można brać w ślepo jeśli działa a i tak bez gwarancji jest jak ten G550 za prawie 2x tyle - wentylator zawsze można w HX wymienić na coś lepszego i nastanie cisza... a w cenie nadal niżej niż G550 :)

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

co do okazji to mam coś innego...

 

Corsair HX520 - 179zł - wada? prawdopodobnie właśnie się skończyła gwarancja

Corsair HX1000 - 329zł - wada? wentylator do wymiany i zero info o gwarancji

Corsair RM850 - 399zł - rok używany, 4 lata gwarancji pozostało

Corsair AX860 Platinum - 429zł - rok używany, 6 lat gwarancji pozostało

 

....jak widać jest w czym wybierać i ten Seasonic G550 za niemal 300zł bez gwarancji producenta wygląda mizernie w porównaniu do powyższej reszty, można się sprzeczać o jakość wykonania kabli czy głośność, ale takiego HX520 za 180zł to można brać w ślepo jeśli działa a i tak bez gwarancji jest jak ten G550 za prawie 2x tyle - wentylator zawsze można w HX wymienić na coś lepszego i nastanie cisza... a w cenie nadal niżej niż G550 :)

180zł za 6-7 letni Corsair HX520 to słaba cena. Pamiętam jak nowy kupiłem za 299 7 lat temu.

Link to post
Share on other sites

"mosiężna" sprawdzona konstrukcja modelu HX520 podziała spokojnie i 10 lat... a po wymianie wentylka na coś lepszego to wyjdzie jakieś 230-250zł... czyli nadal taniej jak G550 a ciszej... za 250zł ciężko znaleźć coś lepszego (czyt. równie mało awaryjnego i cichego). Hybrydowa konstrukcja to może i nie jest, ale i hybrydy swoje kosztują... a za 100zł nikt Ci nie sprzeda takiego zasilacza przecież.

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...