Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

EDIT: Jeżeli sprzedający sprzedał 229 sztuk ! i nie interweniował w trakcie np. kończąc aukcje,

Obudowa została wystawiona w piątek w godzinach (mocno) popołudniowych, wysprzedała się po 23. Kiedy niby mieli zareagować? Trochę powagi ludzie.

 

Dla tych "januszybiznesu" co to kupili po naście sztuk i teraz mocno wojują przygotowałbym pozew o wyłudzenie. Może to by ich czegoś nauczyło.

Link to post
Share on other sites

 

 

Trochę powagi ludzie.

 

Ludzie w miarę poważni, którzy "kupili" towar na tej aukcji, nie robią cyrków, bo liczyli się z taką możliwości. Pomyje wylewają biznesmeni z pierwszej A, którzy liczyli, że zarobią na szkolny biwak ;) 

Link to post
Share on other sites

 

EDIT: Jeżeli sprzedający sprzedał 229 sztuk ! i nie interweniował  w trakcie np. kończąc aukcje, tylko czekał do wyprzedania wszystkich szt. to dla mnie to znaczy tyle, że chciał sprzedać w tej cenie.
EDIT2. Zarówno ja, jak i znajomi żadnego zwrotu na konto PayU, czy zwykłe bankowe nie otrzymaliśmy.

 

Chyba nie trzeba być tytanem intelektu żeby wpaśc na to że tam pracuja normalni ludzie - oprócz tego że jak każdy mają prawo sie pomylić (zaczynał sie weekend więc pewnie ktoś spieszył sie do domu i przed wyjsciem na szybko wystawił aukcje) to rownież maja określone godziny pracy (pewnie do 18-19) i nikt tam nie koczuje dniami i nocami.

 

Wpłacanie kasy widząc że aukcja jest conajmniej "dziwna" też srednio inteligentne - pretensje mozesz miec do siebie.

 

PS. zalicytowalem 1 szt ale z wplata czekałem do poniedziałku rano gdy sklep ropocznie prace i czy przesle wiadomosc o zaistniałej pomyłce.

 

Poza tym weźcie pod uwagę, że nawet jakby zrealizowali te zamówienia, to kto pokryje stratę? Sklep? Raczej pracownik, który pewnie zmęczony w piątek po południu źle kliknął... I przez coś takiego miałby być zadłużony na x lat? Niefajnie.

Czego sie spodziewasz od gimbów na garnuszku rodziców którym wszystko sie należy (mamo daj, tato daj). Przyszloby takiemu popracowac za około 2k zl miesiecznie (wiecej pewnie tylko przy dobrym miesiacu i obrocie) a potem pokryc 40k złotych straty (bo zadna firma to nie instytucja harytatywna a za taki błąd obciażony zostałby pracownik) to by inaczej spiewał.

 

Równie smieszne jest wieszanie psów na agito i oczekiwania niewiadomo jakich giftow - im tez z nieba nic nie spada a patrząc na ceny jakie oferują na wiekszosc produktow to marże mają niewielkie (pracowalem swego czasu w sklepie komputerowym i czesto nasza cena zakupu z hurtowni była zbliżona lub nawet wyższa niż cena detaliczna dla klienta końcowego w agito itp.). Jak kogoś stac to moze kupować w Komputroniku itp (cudów nie ma, cos za coś - albo tanio albo drożej i dobrze).

 

Na koniec pozdrawienia dla wszystkicj Januszy biznesu (prawdziwe z was Wilki z Wall Street) :)

Edytowane przez Heineken85
Link to post
Share on other sites

Specjalnie zarejestrowałeś się na forum, żeby to napisać czy po prostu boisz się podpisać swoim stałym nickiem? Patrząc po wypowiedziach moderatorów i niektórych userów w tym wątku napisze krótko -"agentura" ;)  moreli na tym forum działa bardzo prężnie. Z osób, które dokonały zakupu na aukcji chcą zrobić głupich gimbograjków i Januszówbiznesu z podstawówki. Powodzenia ! I tym kończę bez odbioru !

Edytowane przez michaelred
Link to post
Share on other sites
Specjalnie zarejestrowałeś się na forum, żeby to napisać

Dokładnie po to specjalnie sie zarejestrowalem, jak do tej pory forum przeglądałem jako gośc i nie widziałem potrzeby sie rejestrować. Niemniej czytając wypociny przemądrzałych gimbusow (ktorzy jeszcze mają czelnosc wypominać brak wiedzy osobom które swoje wypowiedzi podpierały konkretnymi paragrafami prawa) nie sposób było przejśc obok tych postow obojetnie.

Ale dupcia widzę srogo boli, że nie udało się wyrwać budy za 5 dych :D

cóż, za uczciwą prace ciężko się zabrać (czyżby  2 lewe ręce?) to musi kombinować i cwaniakowac jak ostatnia cebula.

 

 

czy po prostu boisz się podpisać swoim stałym nickiem?

że niby Ciebie miałbym sie bac? Nie udało sie przydziobać na budzie więc pewnie nawet na PKS bys nie miał (chociaż taki  "zaradny" rasowy cwaniak pewnie pojechałby "na gapę")...

Edytowane przez Heineken85
Link to post
Share on other sites

Łolosieeee jak was zabolał ten mój post. Widać, więc ze informacje w nim zawarte są jak najbardziej prawdziwe. Radze wam zmieńcie forum na kafeterie, wizaz itp. @ Kubbak pokazałeś poziom ... jak już masz problemy z czytaniem i interpretacją cudzysłowu " " i  ;) za tym, to pojęcia nie mam w jaki sposób ogarniasz moderowanie. Tekstem o matce pięknie pokazałeś jaki poziom prezentujesz. Po prostu pięknie!

@Heineken85 a ty "kolego" to już masz jakieś konkretne kompleksy naprawdę. Nawet nie skomentuje tego co piszesz.

Edytowane przez michaelred
Link to post
Share on other sites

Dobra, bądźmy szczerzy. Który ma jaja niech się przyzna do swojej głupoty. Widział aukcję budy za 50 złotych o wartości 230 złotych, w dodatku ewidentny (na swój sposób "czeski") błąd w liczbie sztuk/cenie i kupił z pełną 100% świadomością, żę obudowę dostanie. Rozumiem, że każdy chciał zrobić biznes, bo "akurat się uda" i może sam bym tak postąpił - zamówił 2 czy 3 obudowy (widziałem, mogłem to zrobić, miałem czas, nie kupiłem bo nie bawię się w handlowanie na Allegro). Nic w tym złego. Źle zaczyna się dziać teraz, po anulowaniu zgłoszenia. Założę się, że każdy z Was przypuszczał co stanie się dziś rano - i tak się stało. Zamiast siedzieć cicho i nie lamentować, to oczywiście biznesmeni światowej klasy musieli zrobić w internecie gównoburzę, bo jak to? Morele nie sprzedajo? Kupiłem to mi się należy! Promocja!!!oneone!jeden!

Co z tego, że sklep skazałby się w ten sposób na stratę 40 tysięcy. Przecież to ich problem.

Zachowanie jak najbardziej dziecinne i nie dziwcie się za słowa krytyki ze strony użytkowników.

 

Nie michaelred, nie mam żadnego kontaktu z morelami. Nie płacą mi za to, nie biją, zastraszania też nie dostrzegłem - skrzynka pocztowa pusta. Jedyne co mnie z nimi łączy to 2 pady od xboxa i chłodzenie kupione w ich serwisie.

Link to post
Share on other sites

a czemu nie? jak się zbierze kilku to łatwiej wygrac, ja nie wiedziałem ile ta buda kosztuje normalnie i nie muszę tego wiedzieć, słowo promocja mnie zachęciła do kupna i nie zamierzam odpuszczać, bo jak wystawiasz aukcje to przed wystawieniem sprawdzasz czy wszystko gra nie ma mowy o błędzie no chyba ze jakiś pracownik pijany to wystawial, niech się sklep martwi kto im straty pokryje

 

Edytowane przez wars045
Link to post
Share on other sites
ja nie wiedziałem ile ta buda kosztuje normalnie

 

I nagle naszła cię ochota, aby sprawić sobie Z9 U3. Całkowicie przypadkowo...

 

niech się sklep martwi kto im straty pokryje

 

Załóż kiedyś w tym kraju działalność gospodarczą to pogadamy. Nawet dla tak dużej firmy utrata ponad 40 koła to gigantyczna strata. Niektórym mośkom chyba się wydaje, że sklepy internetowe mają jakieś gigantyczne marże, a tak naprawdę są to przeważnie kwoty rzędu kilku złotych na danym produkcie... 

 

 

 

nie ma mowy o błędzie

 

 

No chyba jednak jest...

 

 

 

agentura morele prężnie działa, ile Ci placa?

 

Naprawdę nie sądziłem, że po moich przeprawach z morele będę ich publicznie bronił, ale co za dużo to niezdrowo. Daruj sobie tego typu teksty bo rozmowa zejdzie na inne tory i faktycznie wylądujesz w sądzie, ale z innego powodu. 

 

 

przegracie godność

 

W niektórych przypadkach jest już zdecydowanie za późno. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

kurcze. dopiero w temat wszedłem  a tu takie cuda się dzieją :) To lubię :D

Panowie nie spuszczajcie się tak , to tylko błąd i było pewnie w 99% że anulują aukcję , nie pierwszy i nie ostatni raz tak było :)

Sam zakupiłem jedną sztukę i jakoś nie mam specjalnie pretensji . Oczywiście nie za dobrze świadczy to  o sklepie i pracownikach ,ale żeby robić takie rzeczy jak pozwy itp , no bez jaj :) Dla mnie osobiście powinni dać rabat na jakiś asortyment w sklepie i byłoby po problemie , chociaż by wyszli z twarzą jak kiedyś sklep z grami który też miał wtopę . 

Edytowane przez viscaelbarca
Link to post
Share on other sites

Weźcie się umówcie po szkole na solo bo poziom dyskusji wskazuje na to że inaczej nie da się tego rozwiązać i dajcie już spokój bo żal to wszystko czytać. Ośmieszacie się jedni i drudzy, jednych du*a boli a inni zginą osłaniając dobre imię moreli własną piersią... Wszystko na temat tej nieszczęsnej oferty zostało tu już napisane po pięć razy ale będziemy wałkować temat jeszcze przez miesiąc. Może Nowaj jako moderator wyczyścisz ten temat i zakończysz tą nie prowadzącą donikąd dyskusję.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...