Skocz do zawartości

Gigabyte Radeon HD 7970 - 34 m-ce gwarancji! Okazja!


Recommended Posts

Witam,

posiadam do sprzedania używaną ok 2 miesiące kartę Radeon 7970. Karta 100 sprawna, idealny stan wizualny i techniczny. Posiadam paragon/dowód zakupu. Karta zakupiona w sklepie Morele.net. 

Cena jaka mnie interesuje to ok. 1300zł. Możliwy odbiór osobisty, wysyłka za pobraniem - wcześniejszy kontakt telefoniczny.

 

Sprzedaję ponieważ planuję 2xgtx660 w SLI.

 

Zapraszam!

 

 

 

 



Sprzedaje oczywiście pełen komplet jak ze sklepu - w fabrycznym opakowaniu z kompletem akcesoriów.

Możliwość sprzedaży poprzez Allegro. Możliwość negocjacji ceny.

Promocja! :-) 1300zl i ja pokrywam koszt wysyłki :-) ewentualnie mogę się zamienić na 2x gtx660 plus dopłata z mojej strony bądź 1x gtx670 bez dopłaty.

Co do zamiany preferuje karty MSI lub inne z czarnym PCB i niereferencyjnym chłodzeniem.

Edytowane przez mkforever1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
Napisano (edytowane)

Nazwa producenta Gigabyte.

Kod producenta - nie bardzo wiem o co chodzi, numer karty widoczny jest na naklejce na zdjęciu.

Zegary to 1000MHz dla procesora i 1375 dla pamięci. Jest to wersja OC.

Jest to rewizja 2.1 dokładnie ta karta: http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4102&m=n#ov

Edytowane przez mkforever1
Link to post
Share on other sites

Na prośbę jednego z forumowiczów przetestowałem kartę pod kątem OC w BF3. Stabilne ustawienia to 1135/1500. Więcej nie kręciłem. Ale jeśli komuś na tym zależy mogę to sprawdzić o ile to bezpieczne dla karty - tak mnie zapewniano :-)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...