Skocz do zawartości

[praca] Modelowanie 3d -> quad low-poly + mesh subdivision


Recommended Posts

Witam wszystkich zainteresowanych.

 

Złożyło się tak, że nazbierało mi się sporo więcej projektów, niż sam jestem w stanie zrealizować w dostępnym terminie i chciałbym zwrócić się do zainteresowanych forumowiczów z małą propozycją. Na początek potrzebuje jedną osobę do tworzenia modeli low-poly do modułów WebGL.
W przeciwieństwie do wszystkich silników czasu rzeczywistego, ten projekt wymaga modeli zbudowanych z czworokątów. Tak więc modelowanie wymaga wzorowej topologii oraz minimalnej liczby poligonów. Na większość modeli będzie nałożony modyfikator subdivision^3, a cała geometria będzie cieniowana jedynie przy zastosowaniu shaderów, a nie tekstur, co wymusza większą dokładność oraz idealnie wykonane krzywizny.

Wiadomo, że modelowanie low-poly na samych czworokątach nie jest zawsze optymalne i na płaskich fragmentach powierzchni można wykończyć pętlę lub pierścień przy pomocy trójkąta lub poligonu.
Nie są to szczególnie skomplikowane modele, ale niektóre elementy posiadają liczne krzywizny w każdej osi, a na dodatek stanowią monolityczne elementy.
Dla wprawionego projektanta jeden dzień pracy powinien spokojnie wystarczyć na wykonanie jednego modelu.

 

Najlepiej jakby modele były wykonane w 3ds max i dostarczone w formie projektu .MAX z pełnym zestawem modyfikatorów, ale jeśli ktoś jest doświadczony i prezycyjny, a modele nie będą wymagały żadnych poprawek, to może być nawet eksport .OBJ z odwróconymi osiami YZ i skalą 1:1.
Oczywiście do modelowania należy trzymać się generic units - 100 = 1m.

Niestety na ten projekt mam bardzo mały budżet i trudno mi zaoferować więcej niż 300zł za wykonanie pojedynczego modelu. Najlepiej jakby zainteresowani mieli możliwość wystawienia faktury, ale nie jest to absolutnie konieczne. Płatność najlepiej przez paypal lub jakikolwiek inny sposób przy pomocy karty bankowej.

 

Z góry dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam!



PS. Zapomniałem wspomnieć, że chodzi mniej-więcej o 10-12 modeli.



Ogłoszenie już nieaktualne.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...