Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej !

JEstem tu nowy i nie wiem czy dobrze wklejam ale prosiłbym o pomoc w złożeniu PC do gry League of Legends itp.

  • Zastosowanie komputera: Gry
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: ~2000 ale niechce za całą sume
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt?: Raczej nie
  • Których części potrzebujesz?: Sama skrzynka
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor?: 17" ale daje rade
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Nie wiem chyba nie
  • Specjalne wymagania: nie porzebuje ważne zeby gra choidziła
  • Własna propozycja zestawu: nie posiadam
  • Inne: Jako, że głównie gram w LoL'a, chciałbym złożyć taki zestaw na którym będę mógł odpalać go na wysokich detalach. przy minimum 60 FPs
  • Pozdrawiam.

 

Link to post
Share on other sites

Napewno nie masz na wysokich 50 fps kumpel na zintegrowanej na very low wszystkie opcje przy rozdziałce 1366x768 ledwo 30 fps ma więc nie mów że do Lola starczy taki komp jak do Tibi czy Cs'a bo do Cs'a to wystarczy jednordzeniowy pentium albo sempron i integra. No nic czekajmy na odpowiedź autora ale wydaje mi się, że ma rozdziałkę 1280x1024. Ja w tej cenie to bym proponowal i3 + 7850

Edytowane przez szarak512
Link to post
Share on other sites

1280x 1024 rozdzielczosc 

 

gruby907: w CS mi nie laguje wgl a tu na najniższych detalach mam czasem problem

 

prosiłbym jeźeli jestescie tak uprzejmi zrobic jakiś zestaw tej skrzynki do 2 klocków :)

 

z góry dziekuje

 

Edit:Nvidia GeForce 7900 GS

       procek Intel pentium® 4 CPU 3 GHZ

Edytowane przez Lividum1995
Link to post
Share on other sites

Asrock Z77 Pro3 300-330zl

Intel Core i3 3220 400-450zl

SilentiumPC Brutus 410 120-140zl

OCZ StealthXStream 500W 160-180zl

Goodram Play 4GB 1600MHz CL9 100-115zl

Geforce GTX 650 Ti 1GB 500-520zl

LiteON iHAS120 60-70zl

Seagate 7200.12 1TB SATA3 170-200zl

Chyba o niczym nie zapomniałem. Masz możliwość upgrade do Core i7, dobry zasilacz, który wytrzyma mocniejszą grafikę niż tą, co ja sugeruje. LoL będzie śmigać, inne gry też. Możesz zaoszczędzić na MOBO, ale nie warto, bo będziesz potem płakać. Kolega wyżej dobrą, tanią płytę proponuje, sam mam R2.0 i nie narzekam ^^ Jak możesz jakieś 400zł więcej wysupłać to weź Core i5 3570K. Ma odblokowany mnożnik, więc go podkręcisz jak mocy zabraknie. Zasilacz też można lepszy wziąć, ale na szybko ci skleiłem taki zestawik :P

@Up Widzę, że mamy podobne gusta w wyborze procesorów ^^

Edytowane przez gruby907
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Procesor:
AMD Phenom II X4 965 Black Edit /3.4GHz, 125W, BOX, AM3/
365 zł
Chłodzenie:
Arctic-Cooling Freezer 13
105 zł
Płyta główna:
AsRock N68C-GS FX /GeForce 7025, AM3+/
165 zł
Pamięć RAM:
Crucial 8GB (2x4GB) 1600MHz CL11
190 zł
Dysk twardy:
Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600
255 zł

Karta graficzna:
Vertex3D Radeon HD7750 4GB DDR3 128bit (800/1600)
395 zł

Obudowa:
Tracer Vector TRO-198 (b/z)
89 zł

Zasilacz:

Zasilacz:
Aerocool VP-650 650W
239 zł

 da rade ?

Link to post
Share on other sites

Z Gigabyte GTX 650 Ti dostajesz kod do Assassin's Creed 3 i pierdoły do World of Tanks, więc będziesz miał w co grać, jeśli będziesz chciał od LoLa odpocząć ^^ Na moim zestawie wszystko ci pójdzie. BF3 na ultra ustawieniach i w twojej rozdziałce będzie z 50-60FPS wyciągał :P A jak chcesz więcej mocy karty graficznej, to zawsze można zapas mocy wykorzystać w RivaTuner :P Ta oferta co znalazłeś na Allegro to niezła oferta, jeśli sprzęt jest w pudełkach i nie po serwisowy. Niestety czasem zdarza się, że na Allegro sprzedają towar który z serwisu wrócił i wrzucają jako nowy :/ Lepiej w lokalnym sklepie komputerowym zamówić. Zawsze możesz pójść z reklamacją i wymienić towar, a przez Allegro może być różnie.

Radeon HD 7770 jest niezły, ale stówke dokładasz i masz 2 razy lepszego GTX 650 Ti

Edytowane przez gruby907
Link to post
Share on other sites

Z Gigabyte GTX 650 Ti dostajesz kod do Assassin's Creed 3 i pierdoły do World of Tanks, więc będziesz miał w co grać, jeśli będziesz chciał od LoLa odpocząć ^^ Na moim zestawie wszystko ci pójdzie. BF3 na ultra ustawieniach i w twojej rozdziałce będzie z 50-60FPS wyciągał :P A jak chcesz więcej mocy karty graficznej, to zawsze można zapas mocy wykorzystać w RivaTuner :P Ta oferta co znalazłeś na Allegro to niezła oferta, jeśli sprzęt jest w pudełkach i nie po serwisowy. Niestety czasem zdarza się, że na Allegro sprzedają towar który z serwisu wrócił i wrzucają jako nowy :/ Lepiej w lokalnym sklepie komputerowym zamówić. Zawsze możesz pójść z reklamacją i wymienić towar, a przez Allegro może być różnie.

Radeon HD 7770 jest niezły, ale stówke dokładasz i masz 2 razy lepszego GTX 650 Ti

2 lepszego? 650 TI? proszę Cię różnica 10-15 % których autor i tak nie wykorzysta, rozumiałbym  jakbyś powiedział o 7850 to jest bardzo duży skok, ale 650ti...?

Ja osobiście jeżeli bym miał kasę to bym kupował w zaufanym sklepie np agito ,a nie ma sensu przepłacać w lokalnym sklepie.

 

Link to post
Share on other sites

To nie możliwe jest żeby miały te same ceny gdyż nie opłacało im by się. Mniejsza cena=mniejszy zarobek a w takich sklepach nie ma sporo osób kupujących. No chyba że sklep ten ma też stronę internetową gdzie sprzedaje to wtedy marża jest mniejsza od zwykłego sklepu stacionarnego.
@autor
Jest pełno dobrych sklepów więc dlaczego chcesz kupić na allegro? jak chcesz kupić ten zestaw to tyle samo wyjdzie bo i tak za wysyłke musisz zapłacić.

Link to post
Share on other sites

Ogólnie polecanie do 2 rdzeniowego proca jakim jest I3 grafy od Nvidii, mija się z sensem, z tych wszystkich zestawów tutaj, najlepszy jest ten który podał szarak512

 

Na twoją rozdzielczość to i tak będzie mocarz  Link

Można dać tańszy napęd i wziąć Brutusa 410

 Nie widzę sensu brania do 7750 zasilacza 650W i jeszcze obudowa Tracera ;/

 

Za 2000zł nie znajdziesz lepszego zestawu (nowego, bo używki są lepsze), niz ten co podał szarak.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Tridefy Przy i3 nie wykorzysta pełni możliwości, ale gdy będzie się przesiadał na coś lepszego to wykorzysta te 15-20% i nie będzie musiał karty zmieniać ;) Co do lokalnych sklepów to są różne i różniejsze. Ja w moim porównałem ceny z allegro i na stronie sklepu i są bardzo podobne, może tylko minimalnie wyższe, ale to jest 10-15zł i tak naprawdę nie robi mi różnicy, a mogę wszystko na miejscu zamówić, odebrać i wymienić jeżeli by coś nie daj boże nie działało :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...