Skocz do zawartości

[Sprzedam] GEIL DDR3 16GB (2x8GB) 1333MHz EVO VELOCE CL 9 (280zl)


Recommended Posts

Zakupione jakiś czas temu na allegro. Sprzedaje ponieważ moja płyta główna obsługuje maksymalnie 4GB w jednej kości. Używane niecały jeden dzień, jedynie zapuściłem na nich MemTest - 0 błędów(myślałem ze może są wadliwa i dlatego nie działają u mnie). Chętnie się zamienię na 4x4GB 1600MHz CL9. Możliwy odbiór osobisty na terenie Kalisza, koszt wysyłki - list priorytetowy wezmę na siebie. Możliwy zakup przez allegro ale wtedy dojdzie prowizja. Jestem tutaj nowy i rozumiem troche brak zaufania, takto korzystam z fraza - mógłbym podrzucić link do profilu osobą nieufnym.

ps. przy okazji może juz z gory tutaj napisze że kupie 4x4gb jak podałem wyżej - może się ktoś trafi kto zwiększa ram z 16 do 32gb ;o

 

Link to post
Share on other sites

12. Oferta sprzedaży musi zawierać cenę jakiej użytkownik oczekuje za swój towar oraz zdjęcie produktu z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających aukcję lub ofertę Kup Teraz w serwisie allegro.pl.

Link to post
Share on other sites

ile razy sprzedajesz te same pamięci?

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=3140625332

 

ja posiadam takie:

Kingston HyperX Genesis 16GB (4x4GB) 1600MHz PC3-12800 CL9 KHX1600C9D3

i byłbym zainteresowany wymianą jeśli da się je podkręcić do 1600 ale jako że sprzedałeś te pamięci 7.04 na allegro - trochę mi tu sprawa "śmierdzi".

 


 
Edytowane przez HalskiPL
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...