Skocz do zawartości

"Moddingowe inspiracje [zdjęcia z sieci]"


Recommended Posts

@ natsu napisałem przecież, że są wyjątki

 

 

rozumiem co masz na myśli, a do ludzi pretensji mieć nie można że wklejają takie a nie inne fotki, bo widać ze w necie inspiracje już dawno się skończyły :/;) z małymi wyjątkami

i te projekty ewidentnie do nich należą

Link to post
Share on other sites

Takich wyjątków na każdej stronie jest przynajmniej kilka. Przed chwila wkleiłem zdjęcia z jednej tylko strony, wlazłem na 16 i kilka kolejnych nowatorskich projektów. Przynajmniej 50 bym znalazł w całym temacie skoro z ledwie trzech stron wybrałem prawie 30. Projektów, które są piękne a nie były jakoś specjalnie modowane jest jeszcze więcej

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

To cos w stylu: wbijasz na strone z autami po tunningu i mowisz: wszyscy tylko zanizaja i daja wieksze alu - bylo. 

Czasem nie warto kombinowac, bo mozna przekombionwac. Wiekszosc tych na maksa odjechanych kompow traktuje jako ciekawostka a nie inspiracja. PC-robot -super... zainspirowany chyba dokrece do mojej 600T nogi z Ikea i toster z Tesco...

Link to post
Share on other sites

Ja lubię tutaj zaglądać przez to, że można popatrzeć na właśnie takie ciekawostki w stylu "komputer na ścianie'', ''statek kosmiczny'' :D

Ale dobrze też popatrzeć jak ludzie kombinują z doborem kolorów np. :)

A tak wgl to jestem pełen podziwu jeśli chodzi o autora tematu.  Nie daje tematowi umrzeć, co jakiś czas coś wrzucając dlatego należy mu się duży + ;)

Ktoś kto chce zmodować swoją skrzynkę ma w tym temacie dużo różnych pomysłów na to, jakich materiałów można użyć, jaki układ kolorystyczny można wykorzystać. Szkoda tylko że większość ma LC, myślę że dużo można też zdziałać z AC, ale to tylko moje zdanie ;)

Link to post
Share on other sites

no właśnie a mnie  np odpowiadają projekty typu desk i te zbudowane na skrzyniach case labs.
Ale tak jak powiedział Biafra jednym podoba się to innym coś innego rzecz gustu, a na jego temat się nie dyskutuje.

Temat jak najbardziej zasługuje na dużego plusa i nadal będę do niego zaglądał z oczekiwaniem na ten idealny (wg mnie) projekt.

Dzisiejsza wymiana poglądów przyniosła dwie rzeczy

1. potwierdziła to, że czasami kosmita ma ciężko :cry: i lepiej swoje poglądy pozostawić dla siebie,

2. dała dzień wytchnienia Adrianowi w odkopywaniu nowych projektów ;) na które oczywiście czekam.
Szczególnie na te o które dopytywałem :D

Link to post
Share on other sites

Znalazłem poszukując inspiracji do moddingu mojego 800D, jak było to usuńcie :P .http://www.techarena.it/forum/attachments/modding/16967d1338074905-corsair-obsidian-800d-daves-project-dscn5642.jpghttp://www.techarena.it/forum/attachments/modding/12711d1331852135-my-gbw-obsidian-800d-dscn4932.jpg

Edytowane przez Clear
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...