Skocz do zawartości

"Moddingowe inspiracje [zdjęcia z sieci]"


Recommended Posts

kurcze patrząc na te projekty zaczynam myśleć, że autorom zabrakło pomysłów wszędzie ten sam schemat podwozie, karoseria i silnik. Mimo że wyglądają ciekawie, to wszystko już było

 

 

A czego chlopie oczekujesz? Wszystkie moba sa robione w intelowskim standardzie i ciezko jest wygrac z ATX. Niektore prace naprawde powalaja ale nie da sie zrobic 1000 roznych pomyslow majac do wyboru podobne elementy.

Link to post
Share on other sites

@ up czego oczekuję, czegoś ciekawego i nowego .

Kupienie( orzymanie) nowej skrzyni i sprzętu, złożenie całości i zwodowanie wg mnie ciężko nazwać moddingiem.

Ja wiem że nie każdy ma talent i sprzęt chociażby jak awadon, elder, skeeper czy patrykt ale odrobina inwencji twórczej i pracy włożonej w projekty byłyby mile widziane.

I proszę nie mów mi, że ograniczeniem jest dostępny sprzęt bo to nie prawda, ograniczeniom jest wyobraźnia twórcy.

 

Popatrz na projekt vuodiego, sprzęt standardowy nawet  bez LC. Ale oryginalny projekt, świetne wykonanie i aż miło się ogląda.

Edytowane przez ernig
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jego projekt wygląda świetnie, ale gdzie ta oryginalność? 3 falowane covery to oryginalność? Nie da się zrobić nowego tak łatwo. Najlepsze co widziałem z nowych rzeczy to sztywne kable zasilające. Cała reszta już była tylko wygląda odrobinę inaczej

Link to post
Share on other sites

@ natsu no właśnie " wygląda inaczej " :)

O to mi chodziło, że  przy stałych elementach uzyskał INNY wygląd, wystarczy odrobinę pomyśleć i nie kopiować oklepanych wzorów a efekt może być ciekawy.

 

P.S.

Nie chodzi mi o to że te "standardowe" projekty są złe, wprost przeciwnie w ich wykonanie też należało włożyć jakiś nakład pracy ale to wszystko już było.

Edytowane przez ernig
Link to post
Share on other sites

Czasami do przemalowania jednego elementu potrzeba połowę budy roznitować a nie każdy ma sprzęt i chęci by takowy manewr wykonać. Poza tym dla mnie całość ma wyglądać dobrze, nieważne czy to heavy mod, scratch build czy zwykłe wsadzanie sprzętu so budy pod kolor.

 

Jeżeli całość wygląda solidnie to nie interesuje mnie ile tam jest modyfikacji

Link to post
Share on other sites

@ natsu żebyśmy się  dobrze rozumieli ja doceniam wszystkie projekty , każdy z nich wymagał od autora wysiłku ale przejrzyj kilka stron wstecz i policz ile z tych projektów to prawdziwe perełki.

Mniej niż 10 szt ale to moje zdanie.

 

@ mynameisBON zgadza się że każdy robi kompa pod siebie, ale to jest temat o inspiracjach i powinien inspirować.

Ale mogę się nie znać ja przerabiałem CM Elite.

 

 

i cieszę się z tego że wywiązała się tu jakaś dyskusja :D

Edytowane przez ernig
Link to post
Share on other sites

 

 

ale to jest temat o inspiracjach i powinien inspirować.

Zaraz, zaraz.... ale to przeciez uzytkownicy wklejaja tutaj zdjecia. Gdyby to byl dzial worklog lub modding to ok - wszyscy powielaja wszystkich - powiedzmy, rozumiem czyjes pretensje. W tym wypadku, powiedz to ludziom, ktorzy wklejaja tu 10-ty podobny projekt. 

Mam nadzieje, ze nie napisalem tego zbyt zawilo.

Link to post
Share on other sites

To co inspiruje innych nie musi inspirować Ciebie. I na odwrót. Ja zamawiałem obudowę w dniu w którym zobaczyłem zdjęcie od eldera z poprzedniej strony  ;) A kompa też buduję dla siebie. To mnie ma się on podobać bo to ja na niego patrzę każdego dnia. Moim zdaniem w tym temacie jest sporo zdjęć z których można coś podpatrzeć. 

Link to post
Share on other sites

@ natsu żebyśmy się  dobrze rozumieli ja doceniam wszystkie projekty , każdy z nich wymagał od autora wysiłku ale przejrzyj kilka stron wstecz i policz ile z tych projektów to prawdziwe perełki.

Mniej niż 10 szt ale to moje zdanie.

 

Na 22 stronie znalazłem 24, z genialnym Starcraftem na czele,  a zostaje jeszcze 21 stron

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...