Skocz do zawartości

symulator lotu


Recommended Posts

FSX Microsoft Flight Simulator X

Mi w tej grze bardzo spodobał się realizm awioniki.. Od niechcenia podłączyłem do kompa kierownice i na niej grałem :menda: , efekt był ciekawy. Jak by w tej grze brakowało samolotów to możesz poszukać w internecie... Ta gra miała wersję Deluxe i ona miała podobno więcej samolotów w standardowej wersji...

Link to post
Share on other sites

Jak Koledzy pisali:

maszyny cywilne:

MS Flight Simulator 2004/FSX

Search and Resuce (śmigłowce ratownicze)

 

Wojskowe:

Allied Force (F-16C)

Falcon 4.0 (głównie F-16C, ale także F-18E, F-14, F-15... - zależy od moda)

Lock On Flaming Cliffs (Su27/35, Mig29, Su25/T, A-10A, F-15C)

Jane's F/A -18

 

Śmigłowce bojowe:

Black Shark (Ka-50),

EECH (AH64D/A, RAH66, Ka-52, Mi28).

 

Druga wojna:

Ił 1946

Battle of Britain II

 

Te polecam. Generalnie każdy z tych simów wymaga większego lub mniejszego modowania, ale po prostu w temat trzeba się wgryźć. :P

Link to post
Share on other sites

Się wcale nie chwalę, ale miałem okazję (10 lat temu) chwilę latać na wojskowym symulatorze samolotu C-130 Hercules, który praktycznie jest idealnie odwzorowaną kabiną z kilkoma dużymi monitorami, a całość jest zamontowana na hydraulice, która buja tym małym pokoikiem jak trzeba. Szczerze powiem, że nuda. Za duży realizm, trudny a grafa wcale nie zerwała mi kasku z głowy.

Wracając do tematu: może IL-2 Sturmovik?

Link to post
Share on other sites

Się wcale nie chwalę, ale miałem okazję (10 lat temu) chwilę latać na wojskowym symulatorze samolotu C-130 Hercules, który praktycznie jest idealnie odwzorowaną kabiną z kilkoma dużymi monitorami, a całość jest zamontowana na hydraulice, która buja tym małym pokoikiem jak trzeba. Szczerze powiem, że nuda. Za duży realizm, trudny a grafa wcale nie zerwała mi kasku z głowy.

Wracając do tematu: może IL-2 Sturmovik?

Wings of Prey lepsze
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...