Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców: trzecia edycja


Recommended Posts

witam mam pytanko jak zrobić te całe testy

Musi zamieścić w dziale Rankingi wyniki z trzech różnych benchmarków swojego komputera: np: 3DMark 06, Crysis, Sandra.

 

 

gdzie można pobrać programy

www.google.pl wpisujesz nazwę interesującego Cię programu i ściągasz. Boże jacy ludzie leniwi się zrobili... :)

Link to post
Share on other sites

Ja tylko nie czaję jak dodać poprawną wartość w wyniku Super Pi. Mam 20 sekund w teście 1M i nie wiem jak to wpisać - czy po prostu 20 czy co?

 

Po prostu 20 chyba, mi wyniku z jednego testu nie chcial przyjąć, więc chyba jest tam jakiś babol

Link to post
Share on other sites

SlaV0 - ja wpisałem wynik przeliczony na sekundy.

 

PS. Dzięki za głosy oddane na mnie! Jeśli komuś kiedyś pomogłem to z radością, a jeśli coś "pokiełbasiłem" to siedzieć cicho :)

Link to post
Share on other sites

Tomek, cieszę się z tego co mi zamontowaliście, dlaczego miałbym się nie cieszyć :) Poprostu jest duży rozrzut między mną a kolegą.

 

Poza tym, nie wiem czy carnovorowi smarowaliscie procka ta sama pasta, co mi ale muszę ostrzec kolegę, żeby sobie ją wymienił... Z wyniku 3.33 to tylko cyferki pamiętam, procek leci teraz na 2.5 bo temp nie pozwala na nic więcej, a był sprzątany itd. Czas zbierać kasę na chłodzenie razem z pastą :)

Link to post
Share on other sites

Napiszę kilka słow o sobie: nie tak dawno kupiłem pare używanych części na Allegro i wrzuciłem je w 10letnią pożółką już i bez ścianek bocznych obudowe i tak powstał mój nowy(a raczej stary) komputer :P

Platforma jest jeszcze w miare rozwojowa, Athlon X2 4000+, płyta z chipsetem AMD690V i 2GB ramu :) Przyrost mocy w porównaniu z Pentiumem3 1ghz był naprawde ogromny! :)

Nieco później kupiłem nowy monitor (promo w Media Markt) czyli Samsung 2333SW FullHD. I tu zaczęły się schody..

Jak z tego konfigu i karty graficznej GeForce 8400GS wydusić maxymalną moc żeby móc grać w gry w FullHD? Pierwsza odpowiedź jaka się nasuwa to OC..

Druga to konkurs na benchmark.pl :D

 

Głosuj na mnie i pomóż mi znowu cieszyć się grami! :D

 

/Odnośnie 8400gs to zamontowałem mu dodatkowy wiatrak na czterech wacikach do uszu dzięki czemu wykręciłem rdzeń na 815mhz! Jeśli wygram to zrobie relacje z robienia Vmoda i kręcenia do 1Ghz :mrgreen:

 

Pozdrawiam i zachęcam do oddania głosu na mnie :)

Link to post
Share on other sites

A ja powiem żebyście głosowali na mnie :) kompa najgorszego nie mam ale nie róbmy z tego akcji charytatywnej jak to było kiedyś na IDG... wybierali stare kompy tylko... mój najstarszy nie jest i dlatego modyfikacja mogłą by się okazać sporo ciekawszą bo co za problem wymienić 7300GS na 4870 i dać słupki, ze przybyło 1800% w jednym... tutaj przynajmniej będzie ciekawiej o tyle, ze nie tak łatwo im będzie zrobić ogromne przyrosty rzędu tysięcy :) niech chłopaki się pomęczą w końcu!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

A ja powiem żebyście głosowali na mnie :) kompa najgorszego nie mam ale nie róbmy z tego akcji charytatywnej jak to było kiedyś na IDG... wybierali stare kompy tylko... mój najstarszy nie jest i dlatego modyfikacja mogłą by się okazać sporo ciekawszą bo co za problem wymienić 7300GS na 4870 i dać słupki, ze przybyło 1800% w jednym... tutaj przynajmniej będzie ciekawiej o tyle, ze nie tak łatwo im będzie zrobić ogromne przyrosty rzędu tysięcy :) niech chłopaki się pomęczą w końcu!!!!!!!

No wiesz... Przyrost po zamontowaniu 4870 zamiast Twojego 8600 byłby naprawdę ogromny i oscylowałby w granicach 1k w Crysisie napewno

Link to post
Share on other sites

A ja powiem zebyscie glosowali na mnie:)Nic juz z moim komputerem nie zrobie,plyta glowna ma 4 lata juz i ma socket 939 i nie bede juz mogl miec lepszego procka jak teraz(x2 3600) a z wymiana plyty wiaze sie i wymiana ramu no i wlasnie procesora...dysk twardy pokazuje oznaki starosci,nic nie mozna robic na komputerze kiedy "mieli" dyskiem,a "mieli" czesto czasem nawet nie wiadomo czemu,komputer dostaje wtedy "spowalniacza" takiego ze nawet foldery ledwo co sie otwieraja...

Link to post
Share on other sites

witam mam pytanko jak zrobić te całe testy

Musi zamieścić w dziale Rankingi wyniki z trzech różnych benchmarków swojego komputera: np: 3DMark 06, Crysis, Sandra.

 

 

gdzie można pobrać programy

Google twoim przyjacielem. Chyba nie oczekujesz, że zrobimy za Ciebie wszystko :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...