Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców: trzecia edycja


Recommended Posts

:D Zazdrosc najlatwiej zarzucic , poza tym nie 300 zl tylko 220zl z tych czesci ktore wymienilem nawet sprzedajac 8800gs ktora miales w szafie z pieniedzy uzyskanych zlozyl bys 2 razy lepszego kompa niz masz miales , gdybys oczywiscie chcial ? A dlaczgeo tego nie zrobiles? Widocznie ci nie zalezalo , a graczowi by zalezalo :D jak od czasu swietnosci poprzedniego kompa czyli x lat nie byles w stanie uzbierac 200zl na modernizacje , majac wartosciowy sprzed w domu tez nic nie zrobiles wniosek jest jeden

Na gry tez nie bedziesz miec kasy !

Wiec na co ci ten sprzet ? do cs'a 1.6 :D?

Link to post
Share on other sites

Cieszmy się , że chociaż jednemu z nas udało się. Nie każdy ma pieniądze i gdybym ja dostał taki sprzęt gdy miałem 15 lat , to skakałbym pod sufit.

 

A ty mudzio90 przymknij się , bo jak cię czytam to mam wrażenie , że mam do czynienia z 12 latkiem. Widzisz 3 posty i już nikt cię nie lubi. Pewnie zaraz napiszesz , że cie to nie obchodzi i nie po to tutaj jesteś. My tutaj takich ludzi nie potrzebujemy.

Link to post
Share on other sites

zgadzam się z darkmonk nie potrzebujemy tu takich ludzi jak mudzio90 bo nikt z nas do końca nie wie w jakiej sytuacji był mICh@eL ale nie o to chodzi w tym temacie :D gratuluje sprzętu życzę wszystkiego dobrego i tysiąca frapsów w grach :D

 

POZDRAWIAM :D Wszystkich

Link to post
Share on other sites

Nie mam zamiaru gadac z toba czy mnie potrzebujesz czy nie .

 

Ja gratuluje tylko redakcjii modernizacji kompa 15latkowi ktory nie bedzie mial nawet na gry , ale zaloze sie ze minirecjenzja bedzie oparta na samych nowsciach typu Crysis , Fallout 3 , Stalker itd. Pewnie juz dodal najnowsze tytuly do flashgeta i ciagnie z torrentow .

 

Nie wiedzialem ze redakcja wspiera piractwo a czy posrednio czy bezposrednio za to odpowie juz tylko ich sumienie .

Link to post
Share on other sites

Nie mam zamiaru gadac z toba czy mnie potrzebujesz czy nie .

 

Ja gratuluje tylko redakcjii modernizacji kompa 15latkowi ktory nie bedzie mial nawet na gry , ale zaloze sie ze minirecjenzja bedzie oparta na samych nowsciach typu Crysis , Fallout 3 , Stalker itd. Pewnie juz dodal najnowsze tytuly do flashgeta i ciagnie z torrentow .

 

Nie wiedzialem ze redakcja wspiera piractwo a czy posrednio czy bezposrednio za to odpowie juz tylko ich sumienie .

Powiem tylko tyle: ŻAL!!

Myślisz, że jeśli jego rodzice nie są super bogaci to będzie musiał ściągać gry z sieci? Zastanów się co mówisz bo możesz kogoś obrazić!! A po drugie Michał przecież pisał, że po to zbiera punkty, żeby sobie je wymienić np. na gry.

Link to post
Share on other sites

Nie mam zamiaru gadac z toba czy mnie potrzebujesz czy nie .

 

Ja gratuluje tylko redakcjii modernizacji kompa 15latkowi ktory nie bedzie mial nawet na gry , ale zaloze sie ze minirecjenzja bedzie oparta na samych nowsciach typu Crysis , Fallout 3 , Stalker itd. Pewnie juz dodal najnowsze tytuly do flashgeta i ciagnie z torrentow .

 

Nie wiedzialem ze redakcja wspiera piractwo a czy posrednio czy bezposrednio za to odpowie juz tylko ich sumienie .

Powiem tylko tyle: ŻAL!!

Myślisz, że jeśli jego rodzice nie są super bogaci to będzie musiał ściągać gry z sieci? Zastanów się co mówisz bo możesz kogoś obrazić!! A po drugie Michał przecież pisał, że po to zbiera punkty, żeby sobie je wymienić np. na gry.

Zresztą co to ma do rzeczy, że Michał ma 15 lat? Udzielał się na benchmarku, więc mu się modernizacja należała. Więc ja od siebie gratuluję.

 

Mudzio90 nie mierz wszystkich swoją miarą...

Link to post
Share on other sites

nie ma to jak zamiast spojrzec prawdzie w oczy i zobaczyc ze mlody to pirat , lizac sobie tylki nawzajem zeby wyjsc na tego ''milszego'' i ludzic sie ze sie dostanie jakis glos w nastepnej edycji :D was mi zal

Na jakiej podstawie uważasz go za pirata? bo ja nie rozumiem twojego rozumowania. Co ja też jestem piratem, bo mam 17 lat?

Link to post
Share on other sites

Skoro powiedzial ze nie ma kasy , a zapewnil ze sprzet zostanie wykorzystany i bedzie wyczerpujaca minirecenzja sprzetu .

To skad wezmie najnowsze gry do jej przeprowadzenia ?

 

Ze jest piratem nie udowodnie i to nie jest moim glownym celem bo to czy czy nie ja przeciez na tym nie strace .

 

Za mam zarzuty do systemu wedlug ktorego go wybraliscie 15stolatek z kompem z przed x lat ? charytatywnie ....widac ze ludzie sie kierowali sercem nie rozumem.

Link to post
Share on other sites

Powiem jeszce tylko jedno sprzet do modernizacji powinien byc wybierany wedlug punktow ile uzyskal , koles powinien na sprzet zasluzyc robiac recenzje i rozwiazujac problemy i tylko wtedy bedziemy wiedzieli ze koles zasluguje na sprzet i jest on w dobrych rekach . Upgrade kompa powinien dostac koles ktoy jest expertem zna sie na kompach i otrzymal odpowiednia ilosc punktow ale sam nie ma kasy zeby cos nowego sobie sprawic , a nie dzieciak ktory lize tylki na forum i wzbudza litosc swoim szrotem . Moze wtedy ludzie by to bardziej wzieli na powaznie i rzeczywiscie zaczeli sie udzielac na benchmarku i byc pomocni a nie tylko podlizywali sie sobie nawzajem zeby zyskac glosy .To co sie teraz dzieje bardziej przypomina Polskie wybory partyjne niz konkurs w prawdziwym tego slowa znaczeniu.

 

Oczywiscie gratuluje obecnemu laureatowi i przyszlym lizusom ze szrotami.

 

Tyle z mojej strony na ten temat dzieki i pozdro.

Link to post
Share on other sites

Powiem jeszce tylko jedno sprzet do modernizacji powinien byc wybierany wedlug punktow ile uzyskal , koles powinien na sprzet zasluzyc robiac recenzje i rozwiazujac problemy i tylko wtedy bedziemy wiedzieli ze koles zasluguje na sprzet i jest on w dobrych rekach . Upgrade kompa powinien dostac koles ktoy jest expertem zna sie na kompach i otrzymal odpowiednia ilosc punktow ale sam nie ma kasy zeby cos nowego sobie sprawic , a nie dzieciak ktory lize tylki na forum i wzbudza litosc swoim szrotem . Moze wtedy ludzie by to bardziej wzieli na powaznie i rzeczywiscie zaczeli sie udzielac na benchmarku i byc pomocni a nie tylko podlizywali sie sobie nawzajem zeby zyskac glosy .To co sie teraz dzieje bardziej przypomina Polskie wybory partyjne niz konkurs w prawdziwym tego slowa znaczeniu.

No po prostu muszę ci odpisać, bo tu wychodzi twoja ignorancja i niewiedza. Widzisz ile mICh@eL ma punktów? 320 (jest trzeci na liście), a ty? z tego co widzę to 0, więc nie masz prawa mówić, że powinien wygrać ktoś bardziej zasłużony...

Link to post
Share on other sites

Skoro powiedzial ze nie ma kasy , a zapewnil ze sprzet zostanie wykorzystany i bedzie wyczerpujaca minirecenzja sprzetu .To skad wezmie najnowsze gry do jej przeprowadzenia ?

Pisałem już, że gry kupie za kasę ze sprzedaży karty oraz za zebrane punkty.

 

Ja gratuluje tylko redakcjii modernizacji kompa 15latkowi ktory nie bedzie mial nawet na gry , ale zaloze sie ze minirecjenzja bedzie oparta na samych nowsciach typu Crysis , Fallout 3 , Stalker itd. Pewnie juz dodal najnowsze tytuly do flashgeta i ciagnie z torrentow .

Nie wszyscy robią tak jak Ty i zasysają wszystko z torrentów itp.

 

Powiem jeszce tylko jedno sprzet do modernizacji powinien byc wybierany wedlug punktow ile uzyskal , koles powinien na sprzet zasluzyc robiac recenzje i rozwiazujac problemy i tylko wtedy bedziemy wiedzieli ze koles zasluguje na sprzet i jest on w dobrych rekach . Upgrade kompa powinien dostac koles ktoy jest expertem zna sie na kompach i otrzymal odpowiednia ilosc punktow ale sam nie ma kasy zeby cos nowego sobie sprawic , a nie dzieciak ktory lize tylki na forum i wzbudza litosc swoim szrotem . Moze wtedy ludzie by to bardziej wzieli na powaznie i rzeczywiscie zaczeli sie udzielac na benchmarku i byc pomocni a nie tylko podlizywali sie sobie nawzajem zeby zyskac glosy.

Tyś się z choinki urwał czy jak :D Może z łaski swojej zerknij na TOP 10 wśród użytkowników :D Tak, zajmuję trzecie miejsce, mimo swojego wieku znam się na kompach, pomagałem wielu benchmark'owcom w dobieraniu odpowiednich podzespołów i przede wszystkim piszę news'y, a wszystko to żebym mógł za punkty kupić gry, które rzekomo dodałem już do flashgeta.

 

A do mICh@eL'a: czy będziesz podkręcał kompa? i wrzuć jakieś benchmarki do rankingów:)

Raczej tak, w końcu to Black Edition :D

 

P.S: Właśnie piszę z nowego kompa i powiem jedno - straszna grzałka :D

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Żadko tu zaglądam a dziś wchodze i nie wierze własnym oczom :shock:

"Kolega" mudzio90 jest dość wybitny w swych wypowiedziach bez sensu (moim zdaniem), co to za argumenty że za młody ?! że na gry mu nie styknie ?! i jeszcze walić że pirat.

Czy ty sie "kolego" mudzio90 czasami w głowe nie walnołeś bo objawy są !!!.

 

miCh@el jeszcze raz gratulacje i olej gada to szpieg jakiegoś brukowca :D:D:D pewnie go wylali i szuka zajęcia bo go żre robal zazdrości.

 

P.S. Cudzysłów niezbędny w tym konkretnym przypadku :D

 

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Żadko tu zaglądam a dziś wchodze i nie wierze własnym oczom :shock:

"Kolega" mudzio90 jest dość wybitny w swych wypowiedziach bez sensu (moim zdaniem), co to za argumenty że za młody ?! że na gry mu nie styknie ?! i jeszcze walić że pirat.

Czy ty sie "kolego" mudzio90 czasami w głowe nie walnołeś bo objawy są !!!.

 

miCh@el jeszcze raz gratulacje i olej gada to szpieg jakiegoś brukowca :D:D:D pewnie go wylali i szuka zajęcia bo go żre robal zazdrości.

 

P.S. Cudzysłów niezbędny w tym konkretnym przypadku :D

 

 

nic dodać, nic ująć:?:

jeszcze raz gratuluje zwycięzcy i życzę niezapomnianych wrażeń z gier:)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Powiem jeszce tylko jedno sprzet do modernizacji powinien byc wybierany wedlug punktow ile uzyskal , koles powinien na sprzet zasluzyc robiac recenzje i rozwiazujac problemy i tylko wtedy bedziemy wiedzieli ze koles zasluguje na sprzet i jest on w dobrych rekach . Upgrade kompa powinien dostac koles ktoy jest expertem zna sie na kompach i otrzymal odpowiednia ilosc punktow ale sam nie ma kasy zeby cos nowego sobie sprawic , a nie dzieciak ktory lize tylki na forum i wzbudza litosc swoim szrotem . Moze wtedy ludzie by to bardziej wzieli na powaznie i rzeczywiscie zaczeli sie udzielac na benchmarku i byc pomocni a nie tylko podlizywali sie sobie nawzajem zeby zyskac glosy .To co sie teraz dzieje bardziej przypomina Polskie wybory partyjne niz konkurs w prawdziwym tego slowa znaczeniu.

 

Oczywiscie gratuluje obecnemu laureatowi i przyszlym lizusom ze szrotami.

 

Tyle z mojej strony na ten temat dzieki i pozdro.

Powiem Ci tyle obrażasz innych bo ciebie nie wybrali wiesz gdyby mnie wybrano to skakałbym do nieba, no ale cóż zawsze w internecie musi taki n00b, który nie potrafi gospodarować środkami. Ja potrafię no i w końcu jakiegoś kompa mam. Fakt grać to się na nim nie da ale do innych rzeczy jest idealny i w dodatku cichy. I może pisałbyś poprawną polszczyzną? No chyba że masz dysortografię to może trzeba pójść do lekarza.

Torture nie wyzywaj mich@ela, bo w końcu to on wygrał i gratuluję mu, że dostał maszynę do grania. Ja o takim PC mogę tylko pomażyć, a właściwie po co mi to? Komputer uzależnia i wyniszcza powoli, ale skutecznie. Dlatego omijam swoją skrzynkę z daleka. Tobie też radzę to zrobić, a może jeszcze 60 minut wysiłku by się przydało co?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...