Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców: trzecia edycja


Recommended Posts

Ciekawe co będzie, jeśli na jakąś dobrą (np.7900GS) kartę będzie wiele chętnych :D Kolejna ankieta pt. "Który benchmarkowiec powinien dostać stary sprzęt po upgradzie ;);)

Link to post
Share on other sites

Określenie "dobra karta" w odniesieniu do GF 7900GS jest mocno relatywne ;)

Ale jeśli ktoś ma GF4 MX440, to dla niego ta karta jest mocna ;) Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :D
Link to post
Share on other sites

Szkoda tego osobnego tematu, może w takim razie tutaj przygotuję coś zabawnego ;) Mam już pewien pomysł. Nie znacie dnia, ani godziny :/

 

Określenie "dobra karta" w odniesieniu do GF 7900GS jest mocno relatywne :D

Amerykę odkryłeś, wszystko jest względne ;)
Link to post
Share on other sites

właśnie nie chodzi o to, żeby ulepszać komputery najsłabsze. Dlatego czasem np. można ulepszyć komuś całkiem nowy komputer stosując powiedzmy wodne chłodzenie i robiąc overclocking.

nie wiem czy oc to jest ulepszanie zestawu - komp jest caly czas ten sam.
Link to post
Share on other sites

Człowieku napisałem gdzieś, że chodzi o mój komputer? W du**e mam to czy będzie to mój komputer, u mnie i tak nic byście już nie zdziałali za 1000zł, bo co byście zrobili? RAMu dołożyli? Drugą kartę? To wszystko co da się zrobić z moim komputerem. I mała prośba na przyszłość - naucz się czytać ze zrozumieniem. A argumentów podałem już wystarczająco wiele.

Skoro wystarczająco, to przestań się powtarzać. To jest dość męczące. Co sprawdzam nowe posty to widzę że coś Ci się nie podoba. Następnym razem proponuję też zachować nieco więcej kultury przy odpowiadaniu.

Link to post
Share on other sites

Od mojej kultury to wara, matka i ojciec mnie jej wyuczyli, a że nie mam cierpliwości do takich ludzi jak Ty, to już inna sprawa. Nie podoba mi się, bo mi się nie podoba, moja sprawa i nic Ci do tego. Jak widać szczerość w tym złodziejskim i zacofanym kaju nadal pozostaje tematem tabu

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to tematem tabu szczerość na pewno nie jest, zwłaszcza taka wypisywana na forum :? nie chcąc sobie przysparzać wrogów lepiej jest przemilczeć kilka tematów, a podniecając się, że masz super wypas kompa w którego już nie ma co inwestować, sam wydajesz o sobie opinie.

Link to post
Share on other sites

Od mojej kultury to wara, matka i ojciec mnie jej wyuczyli, a że nie mam cierpliwości do takich ludzi jak Ty, to już inna sprawa. Nie podoba mi się, bo mi się nie podoba, moja sprawa i nic Ci do tego. Jak widać szczerość w tym złodziejskim i zacofanym kaju nadal pozostaje tematem tabu

Otóż mylisz się, wiele mi do tego. Jeśli nie potrafisz się zachować, zostaniesz wyproszony i na tym się skończy nasza rozmowa. Potrzebne Ci to?

Link to post
Share on other sites

Czyli już wkrótce wszystko się wyjaśni.

Tymczasem pozwolę sobie opisać co ja bym zrobił gdybym wygrał konkurs. Marzy mi się ;) komputer jak najcichszy i mniejszy niż typowy tower ( żeby zajmował mało miejsca w pokoju-może borebone pc) a jednocześnie bardzo oszczędny i wydajny. Myślę że można to osiągnąć stosując nowe rozwiązania AMD-chipset serii 700 i karty Radeon. Chciałbym żeby przy surfowaniu po sieci lub oglądaniu filmów pobierał jak najmniej prądu (moje wydatki ostatnio wzrosły bo urodziła mi się córeczka), a jednocześnie żeby przy graniu dało się go łatwo podkręcić tak, żeby pokazał pazurki. Czyli przydałby się Phenom II. 8-)

Przy okazji ciekawy jestem skoku wydajnościowego z Socket A na AM2+. Myślę że byłby to największy skok odkąd mam komputer, a zaczynałem od K 6-2 300 MHz (i kto dziś uwierzy że można na tym było grać całe noce!), potem był Duron 900+ (podkręcony na 1100) --> Athlon 1700+(podkręcony na 2400+) a teraz Barton 2500+ podkręcony na 3200+. Czyli wszystkie procki AMD! Jakoś tak się złożyło że nigdy nie lubiłem przepłacać za intela.

No i tak sobie myślę, że nawet jak nie wygram to właśnie sobie coś takiego złożę! :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Chyba jestem zmuszony poprosić szanownych forumowiczów o głosy bo doła łapie bo granie w gta 4 z 25FPS w 1024x720 low, nie jest najprzyjemniejsze :D A tak nawiasem jeśli akcje sponsoruje AMD to będą chyba bardzo dobre komponenty wstawiane ;)

Link to post
Share on other sites

Chyba jestem zmuszony poprosić szanownych forumowiczów o głosy bo doła łapie bo granie w gta 4 z 25FPS w 1024x720 low, nie jest najprzyjemniejsze :D A tak nawiasem jeśli akcje sponsoruje AMD to będą chyba bardzo dobre komponenty wstawiane ;)

To ja mam jeszcze gorzej bo mam te 25-30FPS w GTA IV lecz na 800x600 i wszystko na low a na monitorze z rozdzielczością 1400x900 trochę jest to rozciągnięte ;)
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...