Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców: trzecia edycja


Recommended Posts

Ja tylko mam nadzieje, że to nie zmieni się w konkurs popularności... wiadomo są bardziej rozpoznawalne osoby tutaj tak samo w konkurs typu "kto ma więcej znajomych" ale cóż... ja tutaj jestem nikomu nie znany kompletnie więc głosów raczej nie będe mieć wiele o ile jakie kolwiek... :) Jednak i tak będe wdzięczny za głosy :)

Link to post
Share on other sites

Treść niektórych postów mnie dobija... no ale nie o tym mowa...

Proponuję zamknąć dyskusję o autoreklamie (przynajmniej w tym wątku)...

 

Wpadł mi do głowy taki pomysł, odnośnie metodyki wyboru ipo tym co tu przeczytałem...:

 

1. W kolejnej edycji zakładamy osobny wątek na forum, w którym każdy, kto zechce wziąć udział w konkursie, wg pewnych ściśle ustalonych zasad przedstawi siebie i swój komputer. Będzie to jednocześnie zgłoszenie do konkursu (plus wszystkie teraz obowiązujące wymagania).

Wybór zasad i sposób prezentacji pozostawiam redakcji...

 

2. My, jako użytkownicy forum głosujemy na dotychczasowych zasadach i wybieramy w pierwszym etapie powiedzmy 10 osób do finału.

 

3. W kolejnym etapie z finałowej 10 wyłaniamy osobę, która ostatecznie wygra zabawę.

 

Można to zrobić bez podziału na etapy :)

Te zasady można jeszcze ulepszać i modyfikować :)

Link to post
Share on other sites

Panowie, napiszę po raz kolejny. Mam nadzieję, że tym razem ostatni. Z przyczyn formalno prawnych losować zwycięzcy nie możemy. Dlatego bardzo proszę nie sugerujcie nam tej metody. Wiem, że tak było by najprościej i najłatwiej - no ale nie da się i koniec.

Drogi Tomku, wyjaśnij jeśli możesz co stoi na przeszkodzie użycia tego typu metody ?

Link to post
Share on other sites

lolskizz

 

Dla mnie to oczywiste. Połowa userów posądziłaby redakcję o wybranie ich "rzekomego znajomego".

Ja myślę, że w czwartej edycji można by zrobić wybór mieszany. Tj my (userzy) wybieramy 10-tkę, 20-tkę. Potem benchmark.pl kupi maszynę do losowania dużego lotka. ta szczęśliwa dwudziestka dostanie po jednej kulce i losowanie przeprowadzi automat.

Link to post
Share on other sites

Wczesniej Tomek pisal ze chodzi o zgodnosc z ustawa o grach losowych ale tez nie do konca kumam w ktorym miejscu mozna ja zlamac... Bo jesli np chodzi o posiadanie atestowanej maszyny losujacej to mozna zrobic prosty trik - korzystac z maszyny dostepnej - np do losowania lotto;-)

Wystarczy w regulaminie zapisac, ze wygrywa osoba, ktorej nr bedzie rowny modulo_ile_uczestnikow(suma liczb wylosowanych w lotto w pierwszym losowaniuw miesiacu) :)

i juz w ten sposob mamy atestowana maszyne losujaca:D

Link to post
Share on other sites

Odnośnie losowania i zgodności z polskim prawem-to w takim razie na jakich zasadach odbywają się losowania w konkursach na portalach, w tym również na benchmark.pl? :)

Jeżeli takie losowanie jest legalne ( a wydaje mi się że jest, bo przecież takich konkursów są dziesiątki) wystarczy to podciągnąć pod konkurs!

Wystarczy zadać kilka pytań, wylosować zwycięzcę a wygraną będzie modernizacja kompa! ?Jeśli modernizację sponsoruje jakaś firma, to mogą być pytania dot. tej firmy. I po sprawie :)

Oczywiście przed przystąpieniem do konkursu trzeba spełnić wymagania np. dot testów.

Link to post
Share on other sites

Wiecie jak to się robiło w pewnej firmie ( nie powiem jakiej). Było oficjalne losowanie z udziałem publiczności. Tylko zwycięzca był już wcześniej wybrany po znajomości. W szklanym naczyniu były wszystkie nazwiska osób biorących udział w konkursie. Każdy widział , że jest wyciągana tylko jedna karteczka i każdy mógł zobaczyć na niej nazwisko. Z tym że wszystkie karteczki w naczyniu były z identycznym nazwiskiem ... wałek panowie , wałek. :)

Link to post
Share on other sites

Pewnie że każdy by chciał ale tego nie będzie jak się nie napisze przynajmniej pare razy. Przecież taka szara mysz forum nie będzie wybrana bo jak nie pisze recenzji i nie udziela się na forum, nawet nie napisze że także by chciał upgradeować sprzęt, no to nie ma bata żeby go wybrali. Nie mówię tu o jakiejś kampanii, ale o przypominaniu się jakiś czas szerszej społeczności benchmark.pl ;)

Link to post
Share on other sites

;) normalnie hardcore powiem Wam, chyba chciałbym żeby już wybrali zwycięzce bo taka ulga ( albo zawiedzenie :|) by wtedy ogarnęła użytkowników, zwłaszcza że nikt nie wie ile ma głosów.

Mogliby chociaż powiedzieć, czy jest zacięta walka, czy jak na razie jedna osoba prowadzi, skoro nie chcą podać kto ile ma głosów :D
Link to post
Share on other sites

Omegalsk u ciebie wymiana całego kompa potrzebna!!

Dlatego właśnie pomyślałem sobie czemu by nie spróbować "Bo żeby wygrać trzeba grac" czy jakoś tak to tam było. No i nie od razu całego kompa mam do wymiany (tydzień temu to w 3d marku 06 wyciągałem zawrotne 350pkt. a teraz już prawie 12x więcej) bo zasilacz i grafika puki co mi starczy no i jeszcze dysk mi nie przeszkadza bo filmami xxx go nie zapycham wiec miejsce jest ;):D

Link to post
Share on other sites

Tydzień temu moja karta przestała działać (najpierw artefakty, później już tylko czarne tło) karte kupiłem pół roku temu na allegro i okazało się że karta gwarancyjna którą mam jest kopią oryginału a do tego nie jest podbita. Więc zostałem bez karty, aktualne fundusze niepozwalają mi na zakup niczego konkretnego. Kupiłem od kumpla używanego 6600GT.

 

Miło by było gdybyście na mnie głosowali, przydała by mi się jakaś dobra karta, bo na tym 6600GT nie pogram praktycznie w nic no i musiałem przesiąść się z powrotem z visty na xp.

 

Z góry dzięki ;)

Link to post
Share on other sites

No kara straszna... ;);)

 

Ja mam zestaw do smażenia jajecznicy...

Mam podobnie :D A myślałeś żeby użyć go jako piekarnika z termoobiegiem?? Wsadzasz kurczaka zamykasz obudowę a po godzince masz gotowy obiad:) a i jeszcze by jeszcze użyć go jako szybkowaru tylko trzeba by było szczelnie pozatykać wszystkie otwory. Normalnie zaraz napisze poradnik "Jak przygotować obiad przy pomocy komputera - 1001 dan w 60min". Dobra koniec wypisywania głupot(przynajmniej na dziś) :/

Link to post
Share on other sites

Tydzień temu moja karta przestała działać (najpierw artefakty, później już tylko czarne tło) karte kupiłem pół roku temu na allegro i okazało się że karta gwarancyjna którą mam jest kopią oryginału a do tego nie jest podbita. Więc zostałem bez karty, aktualne fundusze niepozwalają mi na zakup niczego konkretnego. Kupiłem od kumpla używanego 6600GT.

 

Miło by było gdybyście na mnie głosowali, przydała by mi się jakaś dobra karta, bo na tym 6600GT nie pogram praktycznie w nic no i musiałem przesiąść się z powrotem z visty na xp.

 

Z góry dzięki ;)

Kolejna historia z cyklu "Zerwane Więzi" :|

 

Mi się spalił cały komputer w pożarze domu, zginął również mój kot i chomik, zagłosujcie na mnie bo sporo wycierpiałem, a na commodore ciężko grać w dzisiejszych czasach...

 

Wybaczcie, ale rozwalają mnie takie posty... To się nadaje do "Rozmowy w Toku"

Link to post
Share on other sites

A moim zdaniem nie trzeba żadnego nowego tematu zakładać. Najlepiej by było jakby się obserwowało aktywność uczestników na forum itd. niż wysłuchiwać ciągle jednej wersji "Coś mi się zepsuło i nie mam kasy..." tak szczerze, to ja też potrafię wyciągnąć z pudełka kompa sprzed 4-5 lat i nikt mi nie udowodni, że posiadam też to co w podpisie. To takie branie na litość i w ten sposób wiadomo, że to kolejny konkurs z serii "Ulepszamy najgorsze komputery benchmarkowców" a nie "Ulepszamy sprzęt benchmarkowcom"

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...