Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Jako, że idzie wiosna czas zrobić porządek. Trochę sprzętu się nazbierało. Na sprzedaż:

 

Drukarka HP DeskJet 840C - 60 zł + kw

Służyła mi wiernie przez kilka lat, nigdy nie było z nią problemów. Od roku kurzy się w szafce, bo nie mam czasu męczyć się w przejściówki LPT – USB. Mam do niej jakieś tusze, ale nie wiem czy już nie wyschnęły. Oczywiście w 100% sprawna. Sprzedaję wraz z całym okablowaniem.

 

Skaner Microtek MRS-1200G6U - 50 zł + kw

Rzadko go używałem, w zestawie wszystkie kable. 100% sprawny.

 

Monitor NEC AccuSync LCD73V 17 cali - 90 zł + kw

W 100% sprawny, zero badpixeli, matryca w stanie idealnym. Sprzedaję wraz z oryginalnym kartonem. Jedyna wada to lekko uszkodzona wtyczka przez moją głupotę :P

Widać to na zdjęciu: http://i50.tinypic.com/35b8tcm.jpg

 

Gitara klasyczna. 100 zł + kw

Kupiona kilka lat temu w Lidlu,  kilka razy na niej zagrałem, a potem odeszła w kąt i stoi tam do dziś.

 

Nagrywarka DVD LG GSA-H10N ATA - 20 zł + kw

Nigdy nie sprawiała problemów, czytała wszystkie płyty DVD i CD. 100% sprawna.

 

Karta graficzna Gigabyte Radeon X1600 PRO, model: GV-RX16P256DE-RH - 20 zł + kw

Jakiś czas temu zaczęły pojawiać się artefakty (przeważnie w grach). Rozkręciłem, wyczyściłem radiator i zmieniłem pastę. Ciągle braknie mi czasu by ją przetestować, sprzedaję jako uszkodzona. 

 

Dysk twardy Samsung 250GB ATA SP2514N - 20 zł + kw

W poprzednim roku sprawdzałem jego stan przy pomocy HDTune, który wykazał kilka badsectorów. Nigdy nie było z nim problemów. Sprzedaję jako uszkodzony, bo nie mam teraz dostępu do sprzętu z wiekowym złączem ATA.

 

Zasilacz TakeMe 400W - 10 zł + kw

Używany około dwóch miesięcy, w 100% sprawny.

 

Oczywiście wysyłka pocztą polską, orientacyjnie paczka priorytetowa ok. 15 zł. Nie wysyłam za pobraniem. Zdjęcia przedmiotów mogę wysłać na PW lub mail. Możliwe allegro. Ewentualne oferty w temacie lub na PW. Ceny oczywiście do negocjacji.

Edytowane przez nicramer
Link to post
Share on other sites

Regulamin działu Ogłoszenia:

12. Oferta sprzedaży musi zawierać cenę jakiej użytkownik oczekuje za swój towar oraz zdjęcie produktu z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Punkt ten nie tyczy się tematów zawierających aukcję lub ofertę Kup Teraz w serwisie allegro.pl.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...