Skocz do zawartości

Sprzedam nerkę


Recommended Posts

Witam,

 

Niestety, nowy regulamin forum i brak środków finansowych zmusił mnie do tak drastycznego kroku - innej opcji nie ma, providenta nie dostanę, a muszę mieć kartę nVidii żeby móc korzystać z forum :(

 

Nerka ma 18lat, bez przejść, zdrowa, w pełni sprawna, nigdy nie chorowała, alkoholu w nadmiarze nie filtrowała, kamieni nie było, można powiedzieć że prawie nie śmigana ;)

 

Z przyczyn technicznych nie będzie zdjęcia z karteczką i mam nadzieję, że moderatorzy to zrozumieją. Mały wyjątek spowodowany taką nadzwyczajną sytuacją :P

 

Cena: 5000zł

PROMOCJA !!!!! JEDYNE 4999zł !!!!

 

Odpowiem na wszystkie pytania oczywiście w miarę moich możliwości.
Szczegółowe badania wyślę zainteresowanym na PW.

 

Pozdrawiam i czekam na oferty!

PS Prima aprilis - skasować po 24:00 albo do archiwum przenieść dla potomnych.

Link to post
Share on other sites

Nerka ma 18lat, bez przejść, zdrowa, w pełni sprawna, nigdy nie chorowała, alkoholu w nadmiarze nie filtrowała, kamieni nie było, można powiedzieć że prawie nie śmigana

 

Jakbym czytał opis gotowców z allegro 8-)  

 

Ktoś tu naciąga kupujących .... 

Link to post
Share on other sites

 

Na allegro wystawisz czy tylko odbiór osobisty ? 

 

Z przyczyn technicznych transakcja może zostać dokonana jedynie w którymś ze śląskich szpitali, chyba że kogoś interesuje już martwa nerka, ale to chyba lepiej w prosektorium poszukać ;)

 

Tak więc kupujący musi się pofatygować na Śląsk, oczywiście wszystko przez allegro może być sfinansowane, żeby nie było wałków, że mi wytną obie nerki albo kupującemu wytną drugą zamiast wszczepić moją :)



 

Cena do negocjacji ?

 

Osoby zainteresowane są chyba w dość podbramkowej sytuacji jeśli szukają nerki, więc mogę jedynie dorzucić zwrot kosztów przejazdu na Śląsk ;)



 

*********j, sprzedaj za 300 i kup GT 610 4gb...

Obawiam się, że niedługo już tylko Titan będzie jedyną słuszną opcją, więc wolę nie ryzykować tanią sprzedażą, bo potem jeszcze pół wątroby będę musiał oddać :/

Link to post
Share on other sites

Jakbyś pozbywał się również wątroby to chętnie wezmę.

A nie masz przypadkiem wątroby w dobrym stanie to biore z miejsca ;)

Nie zastanawiałem się nad tym, no ale na upartego mogę zaoferować połowę wątroby dorosłego człowieka, u biorcy się zregeneruje i będzie w pełni funkcjonalna ;)
Link to post
Share on other sites

Jakbym czytał opis gotowców z allegro 8-)  

 

Ktoś tu naciąga kupujących ....

To pewnie zbieżność wyrazów, taki zlepek, zapewniam że nerka nie jest kradziona ani nie pochodzi z murzyna ;)

 

"Nigdy niepodkręcana."

To też, nie pomyślałem o tym ;)

Nigdy nie dostałem też ciosu w nerki, więc stan igła :)

Link to post
Share on other sites

Biorę za 4900zl bez allegro. Weź pod uwagę, że muszę kupić dobry skalpel, igle, nici, nożyce i rozwieracz. Dodatkowo jodyne i może jakiś ssak.

To kiedy mogę podjechać? :)

Link to post
Share on other sites

Jak coś to się dołożymy dla Ciebie do tej karty....

To bardzo miły gest z waszej strony, aż się wzruszyłem :cry:

 

Salem, dnia 01 Kwie 2013 - 19:53, napisał:

To kiedy mogę podjechać?

To już się zgadamy na PW, jeśli nikt nie zaoferuje tych 4999zł to przystanę na Twoje 4900zł wink.png
Link to post
Share on other sites

To ja rezerwyje tą połowe lepsze to niz nic ^^ a jaka cena za nią? ;D

Wolałbym się zanadto nie okaleczać, jeżeli nerka nie pójdzie w dobrej cenie to zastanowię się nad tą wątrobą :)

 

5000zł +Vat? czy wliczone z Vat'em

Faktura ? Gwarancja u producenta czy jedynie rozruchowa?

W jakich temp działała ?

Wszystko załatwiamy u doktora Mengele, na czarnym rynku, więc VAT nas nie interesuje ;)

Gwarancja rozruchowa, jak się popsuje to wymieniam na swoją drugą oczywiście :)

Temp. działania ok. 36*C.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...