Skocz do zawartości

Sprzedam nerkę


Recommended Posts

Czy do nerki posiadasz oryginalne opakowanie i komplet wyposażenia?

Tak, jestem oryginalnym opakowaniem tej nerki więc je posiadam ;)

Zreszta ja bym wolal wysylke kurierem bo zawsze te dziesiec dni na zwrot pozostaje w razie czego jak sie nie przyjmie ;)

Rozumiem, tylko niestety przepisy zabraniają takiego transportu, za wolny jest by nerka przetrwała :/
Link to post
Share on other sites

Wolałbym się zanadto nie okaleczać, jeżeli nerka nie pójdzie w dobrej cenie to zastanowię się nad tą wątrobą :) Wszystko załatwiamy u doktora Mengele, na czarnym rynku, więc VAT nas nie interesuje ;)Gwarancja rozruchowa, jak się popsuje to wymieniam na swoją drugą oczywiście :)Temp. działania ok. 36*C.

ale nerka zaraz kolo watroby tzn za nia wiec przy jednym cieciu sie wyciagnie :)
Link to post
Share on other sites

Mogę dołożyć więcej, ale chyba znieczulenie tez się przyda - zapomniałem o tym napisać!

Ja mam wadę genetyczną więc nie odczuwam bulu, wystarczy trochę nadzieji i mogą mnie operować ;)
Link to post
Share on other sites

Biorę za 4900zl bez allegro. Weź pod uwagę, że muszę kupić dobry skalpel, igle, nici, nożyce i rozwieracz. Dodatkowo jodyne i może jakiś ssak.

 

Salem, kup otwieracz do konserw oraz przepychacz do kibla i Butapren na zaklejenie ran, wyjdzie o wiele taniej  

Link to post
Share on other sites

jak masz zdrowe płuca to tez wezmę.

Płuca zdrowę, nie palę, nie wciągam, jedynie uczulenie ale to nie wina płuc ;)

 

Sprzedać mogę jedno, drugie zostawiam dla siebie. Cena nie mam pojęcia, do negocjacji, muszę zbadać rynek :)

Link to post
Share on other sites

Można prosić o wyniki OC?

 

PS. A istnieje możliwość kupna wątroby? Bo mi trzeba drugą do LC, najlepiej z żółcią.

Zapomniałem, że wątroba się nie nadaje do LC, trochę podkręcałem na imprezach i zalałem borygo niestety :(

 

A jaka cena całego kompletu? Czy sprzedajesz tylko na części?

Sprzedaję nerkę wraz z żyłami i tętnicami doprowadzającymi, pakiet gotowy do przeszczepu ;) Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites

4999 zł za nerkę??? :o To chyba jakiś primaaprilisowy słaby żart. W tej cenie moge mieć 2 i tygodniowe wczasy w oczekiwaniu na przesczep w Chinach..... Ogarnij sie kolego chyba, że szukasz frajera co kupi w tej cenie

Jak lubisz chińskie nerki produkowane w probówkach, czy też od jeńców wojennych, więźniów politycznych czy innych osób z szemraną przeszłością to zmykaj do Chin, nikt Ci nie broni ;) Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites

Ja bym prosił o zdjęcie aktualnego stanu nerki oraz testy wykonane w benchmarku "Toaleta".

Mocz koloru złotawego, tzw. słomkowy, to chyba ok ;)

Nie za gęsty ani nie za ciemny, nie jest też przezroczyty, brak krwi, więc ok, lekarz przynajmniej tak twierdzi :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...