Skocz do zawartości

Komputer do 7500zl do gier


Recommended Posts

Ja też swoje myśle o tym temacie i o jego autorze, który przedstawia się jako "twórca gier" nie mając zielonego pojęcia, o dużo prostszych kwestiach. Ale zachowuję to dla siebie.

 

Nie nazywam sie twórca gier. Po prostu mówię ze zamierzam spróbować zrobić grę. Przecież kiedyś trzeba zacząć.

Link to post
Share on other sites

Co do mojego zestawu up up up , myśle że i5 3770k + gtx 670 to max jaki warto inwestować w wydajność 

audio jest opcjonalne ale myśle że warto w nie zainwestować ponieważ tak samo jak  ważna jest grafika i płynność

oprawa audio też robi swoje.

Edytowane przez daniel93
Link to post
Share on other sites

I tu właśnie podsumowałem twoją "wiedzę". Dużo wody w rzece upłynie zanim ruszysz C++... zaczyna się od prostych języków, które są bardziej "tolerancyjne" na błędy i prostsze składniowo (np. Ada, Pascal). To tak jak z matematyką... zanim się ruszy granice i szeregi, trzeba wogóle poznać pojęcie "ciągu".  Albo przykład prostszy... zanim się rzucimy na głęboką wodę, musimy nauczyć się pływać.

 

W RPG Maker to ja bawiłem się za gnojka na Pentium II 300MHz. <-- taki sprzęt jest do tego potrzebny. Taki sprzęt wystarczy też do podstawowego pisania nawet w tak złożonym języku jak C++, bo zanim ruszysz implementację bardziej zaawansowanych pakietów, to zdąrzyłbym przejść kulę ziemską z buta dookoła. 



Ale przypominam ze tez do youtube będzie komputer, więc chyba i7 jest w tym przypadku lepszy.

Sugerujesz że na innym sprzęcie YT nie działa? Albo działa gorzej? 



Jak dla mnie szukasz na siłę wytłumaczenia żeby udowodnić nam że sprzęt za 7,5k jest ci realnie potrzebny... nie, nie jest bo taki sam komfort grania uzyskam na komputerze przynajmniej 50% tańszym. Twoje pieniądze i rób sobie z nimi co chcesz, ale próby udowadniania sensu tego zakupu sobie odpuść. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wes se musk, dziwisz się innym, a jedziesz tak głupimi tekstami, że nikt, ale to absolutnie nikt nie będzie brał cię na poważnie. 

Wybierz, albo jesteś laikiem, bo jesteś, i słuchasz rad doświadczonych użytkowników, albo zgrywasz eksperta i składasz sobie sam kompa poza forum.

Link to post
Share on other sites

http://www.anandtech.com/bench/Product/551?vs=701

 

I7

średnio 3.5 % więcej fps od i5 3770k cena prawie 40 % większa 

 

7970 średnio 3 % wydajniejsza od gtx 680 , 7970 cena 300 zł mniejsza od 680

gtx 670 cena 100 zł mniejsza wydajność 15 % mniejsza od 7970

 

 

http://www.anandtech.com/bench/Product/770?vs=772

Link to post
Share on other sites

 

 

Ostatnie ostrzeżenie. Każdy kolejny przejaw spamu i zbędnych dyskusji będzie surowo karany. Skupcie się na doradzeniu zestawu wedle życzeń autora a nie na durnym gadaniu - w innym przypadku temat również zamknę.


Trolli się zgłasza a nie z nimi dyskutuje. Będąc konsekwentny sam ze sobą temat zamykam.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...