Skocz do zawartości

Pokaż swoją twarz


Recommended Posts

Gość effendi360

DZIĘKI Panowie za dotychczasowe oferty w aukcji !! Jestem z Was na poważnie DUMNY ! Pamiętajcie, 50% kwoty jest zwracane ! Link do licytacji znajdziecie zawsze w mojej sygnaturze do końca jej trwania. Jednak są na tym forum ludzie z sercem. :) No oczywiście gorąco zachęcam bo widziałem te fotki i uwierzcie mi odbiegają one DALEEEEEEKO od mojego dotychczasowego wyobrażenia o wyglądzie naszego Sida :D

 

Bóg zapłać Sidowi za pomysł zrobienia z tego aukcji charytatywnej bo to ON był inspiratorem tego, żeby te pieniądze poszły na zwierzęta. I oficjalnie tu dziś deklaruję, że cokolwiek było między nami złego wcześniej po dzisiejszym dniu puszczam to całkowicie w niepamięć.

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Szczerze powiedziawszy, patrząc na to jak teraz idzie licytacja, opcja "kup teraz" za 100zł byłaby ujmą dla naszego szczytnego celu :D Jak chcesz to wygrać, to radzę się postarać, bo już kilku poważnych graczy się odgrażało i są prawie pewni wygranej. :D

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

Dzięki, Effendi, za ciepłe słowa ale należy też pamiętać, że bez Twojej ingerencji ta akcja by nie powstała.
A co do panów licytujących, czapki z głów - przyznam, że jestem zaskoczony obrotem sprawy ale niezmiernie cieszy mnie to, że z tak zwariowanego pomysłu może wyjść nam coś dobrego :)

Link to post
Share on other sites

Dzięki za wszystko, ale ta aukcja jest (wg mnie oczywiście) trochę naciągana. Załóżmy nowy temat, jeśli już chcemy pomagać potrzebującym zwierzakom. Wydaje mi się, że możemy dużo więcej zarobić, aniżeli na "pseudo" zdjęciu Sida (sry Sid). Kur.. kocham zwierzęta więc zróbmy coś dla nich z jajem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...