Skocz do zawartości

Czy to coś wniesie do tego zestawu?


Recommended Posts

Witam.Postanowiłem dokupić sobie pamięci i już zamówiłem 2x1gb.obecnie mam 2gb więc będe miał 4.Moje pytanie brzmi:

czy zauważe różnice w płynności gier itp?

chodzi mi głównie o:

Crysis Warhead

GTA 4

(Wszystko inne jak narazie śmiga)

bo jak narazie gdy gram to trawa sie doczytuje w oddali(dirt 2,crysis,i stalker zew prypeci)czy to wina ramu?i gdy chodzę pieszą w crysisie to wszystko czasami strasznie mi się tnie i musze patrzeć na ziemię i wtedy dopiero płynnie mogę grać,chociaż czasami w największej walce wszystko płynnie śmiga.

mój konfig.

Windows 7 32bit

ASUS P5Q SE-Plus

2x1gb ocz reaper 1066mhz(niedługo 4x1gb)

Calibre GTS250 512mb ddr3

Seagate barracuda 250gb.

Highlander 550w.

Link to post
Share on other sites

W Gta iv napewno odczujesz różnice, a i z tym widzeniem 3,25 GB w systemach 32bit'owych

to jakaś ściema. Mam laptopa z systemem 32bit i normalnie widzi 4 GB, więc myśle , że będzie przyrost wydajności. Ale moja wypowiedz jest troche zbędna, bo i tak juz zamowiles ;P

Pozdro

Link to post
Share on other sites

a i z tym widzeniem 3,25 GB w systemach 32bit'owych

to jakaś ściema.

Widzieć a obsługiwać to duża różnica systemy 32bit obsługują 3,25 GB z czego 2GB na jeden proces. Vista 32 Wyświetla ile masz pamięci ale nie potrafi tej ilości zmapować. Może się wydawać, że ile system widzi tyle obsłuży. Jeżeli mi nie wierzysz to napisz na suport microsoftu...
Link to post
Share on other sites

ok.a czy to coś pomoże przy crysisie warhead?gdy ide w miejsce akcji(zaznaczone na mapie)gra strasznie mi sie tnie i musze patrzec na ziemie.wtedy nawet nic sie nie zatnie.czasami jak patrze w inna strone to nawet jak jest sieczka to wszystko śmiga na full.gra patchowana.

Link to post
Share on other sites

a i z tym widzeniem 3,25 GB w systemach 32bit'owych

to jakaś ściema.

Wygrałeś :menda:

 

Co do pytania, to pamięci nigdy nie za dużo, więc na pewno nie pożałujesz decyzji.

Moim skromnym zdaniem 4gb w dzisiejszych czasach do gier to powoli standard. Z każdą nową grą 2gb będzie coraz bardziej odczuwalne jako niedosyt.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...