Skocz do zawartości

OC w gtx 660


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Devastor,

Recommended Posts

1) instalujesz program MSI  2) Znajdujesz suwaki: Core Clock(zegar rdzenia GPU) i Memory Clock(zegar pamięci)  3)przesuwasz każdy z tych dwóch  po kolei w prawą stronę jeśli chcesz zwiększyć częstotliwość, a w lewo jeśli zmniejszasz  4) Na początek możesz dać np. + 40MHz i zatwierdzasz Apply  5) Testujesz np. 3dmark11  6)Jeśli test ukończył się pomyślnie możesz dodać np. 15MHz  7) Testujesz programem  8) Dopóki 3dmark11 nie odmówi posłuszenstwa mozesz dokładać MHz, ale jeżeli wysypie się na teście to po restarcie zmniejszasz MHz i znowu teścik, aż znajdziesz maksymalna zadowalającą cię stabilną wartość. Analogicznie robisz dla pamieci. O zmianie napiecia nie wspominam, bo przecież ma być bez iskier :)​ 

Edytowane przez KG0615
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Sluchaj mam ten program tylko w jakiejs niepelnej wersji, a jak chce jakies opcje zmienic typu praca na full hd rozdzialce i inne to sie nie da ;/ Masz jakis pomysl ? Chodzi mi o 3dmark11

Edytowane przez Devastor
Link to post
Share on other sites

Sluchaj mam ten program tylko w jakiejs niepelnej wersji, a jak chce jakies opcje zmienic typu praca na full hd rozdzialce i inne to sie nie da ;/ Masz jakis pomysl ? Chodzi mi o 3dmark11

bo za pełna wersje trzeba zapłacić, w wersji "basic" nie można tego zmieniać ale i tak sprawdza sie idealnie w testach.

 

Alternatywą do sprawdzania wydajności/stabilności może być " Heaven Benchmark 4.0 "

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No tak masz rację ;) Ale tylko chciałem wiedzieć czy tak to ma działać na takiej rozdziałce. Rozumiem, że test mam odpalać na Full 3Dmark 11 Experience ?

Tak, test performance. Nie musisz, wystarczy tylko jak odpalisz sam "benchmark only" , do testowania kart graficznej możesz użyć również Heaven Benchmark 4.0

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...