Skocz do zawartości

Skyrim - Problem


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Mikołaj W.,

Recommended Posts

Dam Ci odpowiedź tak specyficzną jak Twój opis problemu, ok?

 

Pozmieniaj coś i jeszcze raz włącz.

 

A teraz opisz na jakim sprzęcie uruchamiasz grę, czy kiedyś działała i jak, czy masz ją na steam i czy jest oryginalna, potem opisz czy problem dotyczy tylko tej gry, jaką masz wersję sterowników, czy inne gry też się dziwnie zachowują i generalnie podaj jakiekolwiek konkretne informacje. W przeciwnym wypadku pomóc Ci może tylko wróż Maciej. Jeśli zaś gra jest nieoryginalna to musisz szukać pomocy w innym miejscu.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Masz wszystkie łatki zainstalowane? Powszechny problem. Save jest zrobiony na patchu,którego teraz nie masz i wywala. Ewentualnie jakieś mody masz zainstalowane i powodują problemy albo jakiegoś moda nie masz a używałeś go wcześniej i też jest problem z savem. 

Link to post
Share on other sites

Widzisz sam dałeś powód do takich podejrzeń. Trzeba było napisać: "Chciałem zagrać w Skyrima więc poszedłem (nie dotyczy gry w formie cyfrowej) do sklepu kupiłem i zainstalowałem i nie działa". Prawda że lepiej. 

 

Tak poważnie - napisz czy oryginał (jeżeli tak jest faktycznie) i jaki sprzęt to może coś się doradzi.

Link to post
Share on other sites

Najlepiej od razu skanować dowód zakupu bo tutaj na wejściu jesteś piratem  :mlotek:

U mnie tak wywalało gdy miałem save zrobiony na łatce wyższej niż obecna w systemie wersja gry i gdy mody się nie zgadzały

Link to post
Share on other sites

Piracka wersja nie ma nic do rzeczy bo jest dokladnie taka sama jak oryginal i nawet dziala lepiej (duzo mnie bledow i pieprzenia sie - do tego masz wszystkie pacze i dll poprawne, wiec takie gadanei po prostu jest glupie). Czy oryginal czy nie, Roznica paczy, byc moze. Podaj na jakim SKyrimie grales, 1.0 czy wyzej. Paczujesz do danej wersji i smiga, warto byloby zrobic reinstal, wywalic wszelkie pliki po nim z mydocuments\mygames\skyrim, bo byc mzoe sie moga kopac tez pliki konfiguracyjne, ktore sie roznia od tych na ktorych save hasal. Mialem kiedys podobnie z tymze gra sie ladowala w zapentleniu i byk to blad plikow konfiguracyjnych (po reinsalacji).

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...