Skocz do zawartości

plyta+procesor+ram+dysk+zasilacz + grafika do 1500zł


Recommended Posts

witam

otóz założylem ostatnio temacik w dziale laptopy czy dało by zmodernizować kolegi laptopa poprzez dołożenie grafiki. jednak niestety dowiedziałem się że się nie da. 

 

wiec kolega wyszedł zmysla o jakimś tanim zestawie do 1500 zł , chciałby pograć w jakies gry które są na obecne czasy dobre, 

chciałbym w jakis w miare dobry zestaw by pograć w gierki przez 2 lata by nic nie dokładac, rozważałem że nie wszystkie części musza być nowe np zasilacz , ram , dysk i grafika . procek i płyta lepiej żeby była nowa. chyba że za ta kwote mozna kupić uzywany zestaw ze starszych generacji lecz do tego dołożyć grafike w nowszej technologi.

pozdro 

Link to post
Share on other sites

Ode mnie jak zwykle Intel ;)
 

Procesor: INTEL Pentium Dual Core G2020 - 2.90 GHz, BOX, s-1155 (219 zł)
Płyta główna: MSI B75A-G43 - ATX, B75, 4x DDR3, 2x PCI-E 16x, VGA, DVI, HDMI, S-1155 (265 zł)
Pamięć RAM: DDR3 GOODRAM - 4 GB / 1333, CL9 (95 zł)
Dysk Twardy: SEAGATE 500 GB, 16 MB, 7200 obr., 3.5", SATA3 - ST500DM002 (209 zł)
Karta Graficzna: PCIex SAPPHIRE HD 7770 1024 MB DDR5, 128 bit, DVI, HDMI, D-PORT - 11201-17-20G (435 zł)
Obudowa: SILENTIUMPC BRUTUS 410 - ATX, bez zasilacza, czarna (155 zł)
Zasilacz: THERMALTAKE Litepower Black 500W - 500 W (164 zł)

Całość: 1542 zł

Link to post
Share on other sites

 

Płyta główna: MSI B75A-G43 - ATX, B75, 4x DDR3, 2x PCI-E 16x, VGA, DVI, HDMI, S-1155 (265 zł)



Można wrzucić B75MA-P45 - będzie tańszy a nie straci się na funkcjonalności.
A zasiłkę podmieniłbym na Hexa 400W - Litepowery do mnie nie przemawiają.

Reszta mi się podoba - też jestem za intelami, chociaż tu trzeba by zawołać, wujashka bo on magicznie zrobi w budżecie coś 3x lepszego niż ktokolwiek inny ;)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...