Skocz do zawartości

Proszę o wycenienie podzespołów


Recommended Posts

Witam,

Proszę o wycenienie podzespołów przez osoby , które naprawdę na tym się znają i mogą jeszcze coś dopowiedzieć sensownego .

 

Postanawiam jednak wystawić na allegro (Gry już mnie nie robią :D , brak czasu itd przesiadka na laptopa ) , lecz ja nie wiem za ile . Dlatego najpierw postanowiłem zapytać tu . 

 

Podzespoły do oszacowania są następujące 

 

Procesor i7 2600k

Płyta Asus P8Z68 - V pro

Chłodzenie CPU Silentium Fera + 2 wenty Silentium Zephyr 120

Pamięci Corsair Vengeance 1600 Mhz 2 x 4Gb

Nagrywarka DVD ASUS

Karta Graficzna ASUS Direct CU II Top HD 7950 ( Stabilne OC dajmy na to 1200 Gpu  , 1600 Ram ) Gpu można jeszczea o 50 ale wole nie stać na granicy stabilności 

Zasilacz OCZ  Mod X Stream Pro 700 W

Dysk SSD OCZ Agility 3 64Gb

Buda AeroCool PGS R

Monitor Dell U2412M 24 Cale

 

Normalnie monitor , grafika gwarancja 32 miesiące reszta podzespołów mają ciut ponad 6 miesięcy . Wychodząc na przeciw potencjalnym klientom Gwarancja będzie pisemna na 36 miesięcy . Mój koleszka a wręcz przyjaciel pracuje w serwisie komputerowym więc zapewniony pełen serwis gdyby co ale wątpię aby coś się stało . Dlatego proszę przy podawaniu cen brać pod uwagę gwarancję (jak nowy? czy używany sprzęt z pełną gwarancją?  ) jak kto woli .

 

Z góry dzięki za pomocne wypowiedzi , porady i cennik 

Edytowane przez Praetoriian
Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...