Skocz do zawartości

Recommended Posts

Każda snajperką możesz to zrobić chociaż samo zabicie jest dość trudne. Na szczęście po wydaniu łatki strzałki będą latać szybciej więc zestrzelenie śmigłowca będzie prostsze jeśli nie bierzemy pod uwagę flar.

jeszcze szybciej maja lecieć ?! , przecie one już lecą szybciej od helikoptera...

powinni cofnąć ta zmianę ...[już raz przyspieszyli strzałkę ]

Link to post
Share on other sites

Na szczęście po wydaniu łatki strzałki będą latać szybciej więc zestrzelenie śmigłowca będzie prostsze

A teraz jest trudno? Nie powiedzial bym... pilot ma szanse jesli lata daleko i szybko.

 

edit:\

Powie mi ktos dlaczego caly czas mi wywala ze polaczenie z serwerem zostało przerwane i nie moge wejsc na zaden serwer? 10 minut juz z tym walcze i zaraz mnie cos strzeli. Net dziala ok, ping 19, zadnych zwiech czy zrywania polaczenia.

Link to post
Share on other sites

Ja tak miałem przez kilka ostatnich dni ale dziś np nie miałem już tego problemu, również nie miałem żadnych problemów z netem kiedy dostawałem ten komunikat. Co to strzałek to może ja jestem za słabym mechanikiem i nie wiem jak tym dobrze strzelać :)

Link to post
Share on other sites

Nie wiem o co chodzi, ale dzisiaj chyba była awaria serwerów do logowania EA. Dzisiaj około 16 wywaliło mnie z napisem stracono połączenie i nie mogłem się połączyć z powrotem. Co do wybierania serwerów to czasami coś takiego pisze, bo gra "źle" się włącza. Mi się dzisiaj grało dobrze, i jestem zadowolony, bo wbiłem platynkę na Abakanie.

Link to post
Share on other sites

Udało wam się zestrzelić pilota heli ze snajpy?

Wiele razy :wariat:

 

Co do strzałki, to ja jestem za spowolnieniem jej. Już teraz bez problemu można oznaczyć heli w locie a potem to już tylko rakietka i pozamiatane. Przedwczoraj miałem taką akcję na port valdez. Kolesie latali w heli, a ja byłem już prawie przy ich m-com'ie. Oznaczyłem heli i puściłem za nimi rpg-7. Pilot zrobił 1 unik, po czym odlecieli gdzieś do tyłu (za punkt startu atakujących) żeby się naprawić i to był ich błąd. :] Zobaczyłem jak heli ląduje, a chwilę potem "destroy vehicle " oraz "double kill". :)

 

Poza tym powinni osłabić nieco abakana, ta broń ma za duży dmg i jest zbyt celna w porównaniu do reszty.

Link to post
Share on other sites

W kulki ze mną lecicie czy co? Ostre AN-94 jest celniejsze od m16 i w dodatku dzięki serii 2 at one time ma bardzo wysoką zdolność penetracji. Wy narzekacie na tą broń, zgodzę się z jedną rzeczą jest lamerska, bo wszyscy ją biorą. AUG jest bardzo fajny i teraz nabijam kolejne gwiazdki, żeby dotrzeć do platynowej.

Link to post
Share on other sites

Osobiście wolę delikwenta poszatkować :o A poza tym jakoś inżynierem rzadko mam okazję gościa zajść od tyłu, bo od przodu chyba nie ma szansy, żeby go przewiercić. I z noża mam jeszcze nieśmiertelnik. :]

 

Aha. Zdobyłem dziś platynę na RKM T88 :) - tylko 10000 punktów :wariat:

Link to post
Share on other sites

Nie napiszemy gdzie gramy bo jest to bardzo różnie :roll:

Pododaje was do przyjaciół jak ktoś będzie chciał a zagrać razem możemy poprzez umówienie na forum bądź porozumienie przez skype czy ts2.

Skype - CzarnyKruk77

TS2: 188.116.2.131 kanał Zero Division na samym dole hasło "12345"

Link to post
Share on other sites

Battlefield ma to do siebie że nie ma za bardzo serwerów różniących się do siebie np jak w COD. Różnicami są praktycznie tylko liczba graczy/tryb/oraz hardcore lub nie. Najlepiej jak powiedział BlackCrow dodaj kilka osób do przyjaciół i z nimi staraj się grac. A co do samej gry to jakich używacie dodatków grając inżynierem?

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak to się nazywa, ale jeden podwaja mi liczbę rakiet drugi zwiększa siłę rakiety a trzeciego nie pamiętam, zaraz sprawdzę.Biegam oczywiście z gustavem.

 

@EDIT Ten pierwszy który opisywałem to UL WYB a drugi to UL MWYB(coś takiego).A trzeci dodatek to ten który zwiększa siłę amunicji.A podstawowa broń to UZI i TRACER(Ta nazwa źle mi się kojarzy)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...