Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szkoda ze wiecej ludzi nie bylo... Zagra ktoś rano? GreQonE trzeba dobrze wyczyscic noże z krwii;)

 

//kur :rotfl: zapomnialem ze jutro sklepy pozamykane a ja nawet chleba nie kupilem ;/ No trudno przynajmniej browary mam, jutro bede sie martwic:)

 

/// sytuacja opanowana:) mozna pic spokojnie:):rotfl::)

Link to post
Share on other sites

Ja pewnie będę jutro i jeszcze dziś tak do 3 - 4 :rotfl:

 

 

Apropo GTX 275 100% sprawny tylko ramy mi coś poje*^&y i dziwnie pracują... timingi wydłużyć musiałem i w ogóle chyba je wymienię, znów się na kingstonach zawiodłem ^^:rotfl:

Link to post
Share on other sites

Szkoda ze wiecej ludzi nie bylo... Zagra ktoś rano? GreQonE trzeba dobrze wyczyscic noże z krwii;)

 

//kur :rotfl: zapomnialem ze jutro sklepy pozamykane a ja nawet chleba nie kupilem ;/ No trudno przynajmniej browary mam, jutro bede sie martwic:)

 

/// sytuacja opanowana:) mozna pic spokojnie:):):)

Sie wie :)

Browar musi byc :)

 

Ja pewnie będę jutro i jeszcze dziś tak do 3 - 4 ^^

 

 

Apropo GTX 275 100% sprawny tylko ramy mi coś poje*^&y i dziwnie pracują... timingi wydłużyć musiałem i w ogóle chyba je wymienię, znów się na kingstonach zawiodłem :/:rotfl:

Napisz do mnie na skajp. Dane podalem wyzej.

Link to post
Share on other sites

O dziwo źle zdiagnozowałem usterkę :rotfl: moje ramy odmówiły posłuszeństwa a moja płyta główna najpierw je sprawdza i ustawia sobie według własnego widzi mi się... ( po resecie biosu musiałem poczekać z 1 minutę zanim uruchomi mi resztę komponentów...)

Poczekałem ustawiło się podbiłem napięcia na ramach i jeszcze chodzi ^^ ok ja idę w kimę bo Miał ktoś jeszcze grać ale d*pa blada :rotfl: Dojutra ( do dziś ) chłopaki Silent dzięki za dobrą grą najlepszy wynik dziś 28 do 1:)

Link to post
Share on other sites

Dobra panowie, z Mariotem dzisiaj o 12:30 zaczynamy grac.

Jezeli ktos chce sie dolaczyc to zapraszam na skype: greq333 .

Wyslalem do kilku osob zaproszenia na BC2, akceptnijcie to bedziemy mogli jakos lepiej sie zgadac w grze.

Link to post
Share on other sites

Sp3ci4list_PL , masz wyzej napisane dokladnie

 

A moze teraz mozesz grac?

 

A matijas to gluchy :P , wbilem na serwer gdzie gral i 15 minut czata spamowalem, a ten nic :P

głuchy i ślepy. nic nie widziałem :P

 

ps. pojawią się kiedyś statystyki dla M1? :co:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...