Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak nie ma noża? Na scrollu jest :mlotek:

@Mich Nie można się kłaść xD

 

I tak defibrylator miażdży wszystko, wywala płoty, zabija i wskrzesza ludzi ;)

BTW Fajny efekt jest jak cię ktoś "uleczy" defibrylatorem

 

Mi ledwo w 1440x900 na Low i nawet spada poniżej 15FPS - procek nie wyrabia, nawet na 2,95 ;/

Link to post
Share on other sites

No i otrzymałem przed chwilą keya :sciana: wbiłem pograłem przez chwilę i mogę powiedzieć, że całkiem nieźle się gra :wariat: nawet mój sprzęt podołał sobie z tą grą aż dziwne :mlotek: ważne, że chodzi. Tak w ogóle mamy jakiś klan benchmarkowy? może ustawilibyśmy się na kiedy wam tam pasuję żeby trochę popykać ;) co wy na to?

 

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Również jak w menu zobaczyłem nazwę klanu pomyślałem o benchmark.pl...hehe to organizujemy się??

 

Jeśli chodzi o grafik to jest super pod względem ilości detali w geometrii ale faktycznie textury koleją na moim sprzęcie gra chodzi w fullHD wszystko na high tylko wygładzanie X1 i filtr A x1 no ale bez tego da sie grac FPS skacze od 35 do 45.

 

Mi najbardziej podobają się efekty wizualne, dźwięki i całkowita mozliwość demolki wszystkiego jak w crysis i Arma2 drzewa można wykarczować model uszkodzeń zabudowy jest fantastyczny..;):)

 

Wkurza mnie ze bieganie jest tylko do przodu nie można biec w bok z głowa skierowaną w bok, nie można paść a i klęczy się tylko jak się trzyma cały czas przycisk to jakieś chore;P

Link to post
Share on other sites

eeejjj jak antyaliasing włączyć mam cały czas x1 i innej opcji nie mam ;):mlotek::wariat:

 

pewnie mnie ukamieniują co nie którzy ale ta gra jest beznadziejna xD miało być wow a no kuźwa szału nie ma coś fajnego innego te multi misje takie małe no ale czołgi heli za dużo tego bałagan a nie gra...

Link to post
Share on other sites

eeejjj jak antyaliasing włączyć mam cały czas x1 i innej opcji nie mam :P:D:P

 

pewnie mnie ukamieniują co nie którzy ale ta gra jest beznadziejna xD miało być wow a no kuźwa szału nie ma coś fajnego innego te multi misje takie małe no ale czołgi heli za dużo tego bałagan a nie gra...

no to jest battlefield , tu pojazdy to niemal podstawa rozgrywki . mi osobiście się bardzo podoba ta beta , szkoda tylko ze jedna mapa. swoja droga na battlefield.pl można już zobaczyć opisy i po jednym obrazku z każdej z 10 map .oficjalnie bf bc2 trafia na moja listę must have

Link to post
Share on other sites

Bry. Dostałem na benchmarku klucz, z czego bardzo się cieszę. Niestety mam problem z dźwiękiem podczas gry - strasznie trzeszczy niezależnie, czy używam słuchawek, czy głośników. Dodatkowo to trzeszczenie tłumi normalne dźwięki, przez co lepiej się gra bez dźwięku niż z takim dziadostwem. Staram się rozwiązać ten problem, ale nic z tego.

 

Dodam, że jako użytkownik Visty nie posiadam takich bajerów jak 'Sprzętowe przyspieszenie dźwięku' więc nie proponujcie mi z tym kombinować. Błagam o pomoc. :oops:

Link to post
Share on other sites

Tutaj znajdziesz listę portali z których możesz pobrać spakowany plik ważący 1,4GB

http://www.bfbc2.pl/

Albo jak chcesz ściągać na "raty" to pobierasz z tego

http://forum.pclab.pl/t555646.html

 

Tylko żeby grać musisz wyposażyć się w beta keye :)

Nie wiem jak pograć ! :/ Zainstalowałem gre to jakiś login i haslo jest potrzebne co robić ?

Nigdzie nie wyskoczyło mi okno żeby wpisać CdKEY

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...