Skocz do zawartości

Recommended Posts

w końcu zadziałała. mam jeszcze jeden problem. włączam grę loguje się na jakiś serwer i albo mnie wywala z powodu PUNKBLASTER i nie wiem co zrobić a jak juz mi sie uda włączyć i fajnie śmiga to nic nie widzę. ciemno obraz. tylko czasami jak jest jakiś błysk to widzę. Co mam zrobić? pomocy!

Link to post
Share on other sites

Witam.Niech ktoś mi powie dlaczego BFBC 2 Beta nie chce mi pobierać poprawek ?

Pisze, że jest dostępna nowsza wersja ale wyskakuje komunikat o tym że serwer nie jest czynny, bądź jakieś problemy z internetem i jestem zmuszony grać w nieaktualizowaną wersje.

 

Działa już, trza było nie instalować PunkBuster.

Link to post
Share on other sites

Tez wam cholera w tej BECIE migają na ziemi zawsze przy kamieniach jakieś czarne kwadraciki albo niebieskie??? Takie gówienka małe. Przede wszystkim na ziemii , koło kamienii.

Inne gry chodzą ok bez problemów. Czy to wina BETY ? Czy nie?

U mnie BETA wygląda miodnie na High (1440x900) i żadnych artefaktów i innego syfu nie mam.

Spróbuj zaktualizować sterowniki.

Link to post
Share on other sites

Tez wam cholera w tej BECIE migają na ziemi zawsze przy kamieniach jakieś czarne kwadraciki albo niebieskie??? Takie gówienka małe. Przede wszystkim na ziemii , koło kamienii.

Inne gry chodzą ok bez problemów. Czy to wina BETY ? Czy nie?

U mnie BETA wygląda miodnie na High (1440x900) i żadnych artefaktów i innego syfu nie mam.

Spróbuj zaktualizować sterowniki.

 

Co ciekawe jak zjade chyba z Texture Details na LOW to tego nie ma już.

Po prostu nie widać tych szczegółów jak kamienie i nie miga juz nic na ziemii.

Link to post
Share on other sites

nic tak nie pompuje adrenaliny niz walki z heli, oczywiście ja za stacjonarnym karabinem (na pojeździe lub budynku), rakiety wybuchaja coraz blizej - akcja jak z rambo 3. Mam jakies takie szczęscie (szczerbatego) że często się w takie akcje wplątuje, i dość często wychodzę z pojedynku zwycięsko.

 

Generalnie każda rogrywka jest inna, niektóre (dobry team, fajne akcje) są bardzo satysfakcjonujące, inne frustrujące ale generalnie beta wymiata. MW2 się nie umywa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...