Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nowy upadate, nowe błędy.

 

- brak dźwięków (wystrzały, kroki, itp.; są dźwięki np. spadochronu lub zwycięstwa/przegranej w rundzie),

- dziwne zachowanie celownika (skacze),

- jeszcze bardziej porobili coś z markerami trafień (niby pompujesz w klienta cały magazynek a ten i tak zabija Cie mając 30-50hp),

- momentami pół sekundowe freezy.

Link to post
Share on other sites

Tu nie chodzi o lepszy gorszy tylko czy amd czy nv, bf4 był promowany przez karty amd być może celowo gra chodzić gorzej na kartach konkurencji. Ja mimo podobnej konfiguracji nie uświadczyłem żadnych frezzów i problemów które kolega kubbak zauważył u siebie.

Edytowane przez kosmita
Link to post
Share on other sites

Na innych forach złośliwi piszą że EA i Dice specjalnie skopało grę, aby właśnie pokazać jakie bo mantle jest mega szybkie i ok.

Ja osobiście wątpię że był to zamierzony cel nie na tak ważnym tytule jakim jest BF4

Link to post
Share on other sites

Na innych forach złośliwi piszą że EA i Dice specjalnie skopało grę, aby właśnie pokazać jakie bo mantle jest mega szybkie i ok.

Ja osobiście wątpię że był to zamierzony cel nie na tak ważnym tytule jakim jest BF4

Wymuszenie porodu w połowie ciąży by zaprezentować magiczną metodę leczenia niedorozwoju.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Jakim programem mogę zmierzyć FPS w trybie Mantle? Bo fraps odmówił posłuszeństwa :D

Nie ma co się dziwić, FCAT, FRAPS i zapewne MSI AB nie sa przystosowane do nowego API.

Był kiedyś przypadek jak trzeba było czekać na nową wersję FRAPSA pod DX10 bo też odmawiał posłuszeństwa ;)

 

A ja tanio dorwałem 4 gry na originie z alledrogo: BF3,C2 Maximum Edition, C3 oraz C3:Hunter Edition za bagatella 25 złociszczy :D

W C3 pogrywam, ale szukam kogoś kto wtajemniczyłby mnie w BF3 bo z multi nie miałem doczynienia...

Edytowane przez Hezen
Link to post
Share on other sites

Nowe sterowniki instalowaliście na te co macie? Jeśli tak to nie ma co się dziwić...

Odinstalować wsio od AMD, czyli  un-installerem Catalystów wywalić stery k.graficznej,ręcznie wywalić pozostałości w katalogu sterowników oraz przelecieć jakimś cleanerem wpisy w rejestrze i dopiero wtedy nowe Catalysty i Mantle musi działać.

Nie Tylko Wy macie taki problem, ale tak jak napisałem można się go pozbyć.

Edytowane przez Hezen
Link to post
Share on other sites

Nowe sterowniki instalowaliście na te co macie? Jeśli tak to nie ma co się dziwić...

Odinstalować wsio od AMD, czyli  un-installerem Catalystów wywalić stery k.graficznej,ręcznie wywalić pozostałości w katalogu sterowników oraz przelecieć jakimś cleanerem wpisy w rejestrze i dopiero wtedy nowe Catalysty i Mantle musi działać.

Nie Tylko Wy macie taki problem, ale tak jak napisałem można się go pozbyć.

oczywiście, że tak.

Jakby nowe sterowniki nie działały to nawet nie mogłbym przełączyć na mantle. Skoro są mikroprzycięcia to znaczy, że działa na nowych sterownikach. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...