Skocz do zawartości

Recommended Posts

Po lewej w ustawieniach graficznych jest rozdzielczość tekstur (domyślnie 100%)

Polska wersja musi być żałosna jeśli Render Resolution przetłumaczyli jako "Rozdzielczość tekstur"...

Dla mniej doinformowanych, pacnięcie tego na 200% to nic innego jak wymuszenie AAx4 przez renderowanie gry w np. 3840x2160 (dla 1080p) i downsampling do natywnej.

Edytowane przez Mofixil
Link to post
Share on other sites

Witam, chciałbym wiedzieć czy warto kupić tą grę, czy lepiej zostać przy trójce, jak tam kampania single, i jak multi, oraz czy gra dobrze zoptymalizowana, kolega na odrobine gorszym sprzęcie niż mój, mówił że Ultra bez MSAA w FHD, i gierka trzyma 40-60 klatek, jeżeli to prawda to gratulacje EA za optymalizacje..

Link to post
Share on other sites

Przy i5 + hd7970 ghz masz tylko 25-30 fps ??? to ja mam tyle na phenomie II dlatego na wypłatę chciałem zrobić sobie preznt w postaci i7 4770k

 

25-30FPS w 3840x2160+skalowanie, mam wrażenie że wydajniej byłoby sklepać własną rozdzielczość i grać na niej+downsampling.

Edytowane przez Mofixil
Link to post
Share on other sites

słyszałem na jakimś trajlerze:/ koszmar faktycznie, ale i tak bym grał w oryginalnej wersji językowej


w trójce też dub był masakryczny, i grałem po angolsku


i kto tą jabłczyńską zatrudnił pod głosy:/ przecież ona się nie nadaje, ma głos taki, że jak go słyszę to mam ochote jej kaganiec założyć

Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=GS0s3AHX0tU&feature=youtu.be

Optymalizacja jest genialna, jak na taką jakość grafiki, a podkreśle też, że miejsce, gdzie nagrałem ten filmik jest bardzo wymagajace, poza nim jest jeszcze więcej fps. Później odpaliłem jeszcze ten sam fragment co na filmiku, by nie zgadywać średniej liczby fps, to frapsowy benchmark zliczył 71 fps average, 45 min.

Edytowane przez kapral.hicks
Link to post
Share on other sites
A teraz włącz multi.

Wiesz, to jest trochę zabawne, ale wejdz na PClabie, to zobaczysz, że stwierdza się tam, że ta gra chodzi znacznie gorzej w SP :). Zobacz tylko na ich wyniki z SP i MP. Ich test w MP stwierdza ponad 70 fps na 770GTX,

 

Ogólnie ja tam jestem zaskoczony optymalizacją, jest to przecież gra która wyjdzie tez na konsole nowej generacji i jest robiona również pod ich możliwośc, wydaje mi się, że gry z nowych konsol mogą chodzić mi dobrze przez dłuższy czas.

Edytowane przez kapral.hicks
Link to post
Share on other sites

Dodo@ coś niedobrego dzieje się na tym "CENSORED" serwisie :). Podali, że na mojej karcie jest 37 fps, a ponieważ przeszedłem już gre w SP, to wiedziałem, że mają podejrzanie niskie wyniki. Powtórzyłem test w tym miejscu testowym gdzie mi kazano, użyłem jeszcze nawet większej rozdziały, a fraps zliczył 71. Powyższy film zamieściłem pare postów wyżej. Doprawdy nie wiem, gdzie oni zliczyli te 37 fps przy SP (w czasie gry, w cutscenkach może i tyle gdzieś się pojawi), przecież tak niski AVG fps oznacza, że FPS sięgać będzie czasem nawet i 20 fps :), a tyle to nie widziałem nawet raz. Naprawdę, dziwna sprawa..

Edytowane przez kapral.hicks
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...