Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja mam wykichane w to w sumie :D

nie wiem czy ktoś z was zauważył,ale głowna broń w czołgu ma ograniczone ammo ;)

 

@down-czyli w pewnym stopniu ograniczone. Inaczej się będzie teraz grać czołgami. Szkoda,że heli są masakrycznie OP. Czołg na jeden przelot ściąga

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

U mnie również latają jakieś gazety itp

 

 

PS Pierwszy (jeden z nich) mecz z większa ilością osób z BMK - LINK

Polecam się na przyszłość i piękna była walka o ten dach :D Trzeba tylko ogarnąć ts'a, mumble czy skype'a. Bo ten voip to czasami dziwnie działa :P

Tu też ładnie poszło ;) -> KLIK

 

Dodo tak było zawsze ale w normalnej wersji łatwiej będzie levele wbić bo tu masz ograniczoną ilość poziomów i broni.

 

EDIT: @up: Nie ma. Zauważ, że jest pasek który jak dojdzie do końca to jeden nabój wraca :P

 

EDIT2: Dodo skoczkowie to z tego co pamiętam to tacy co lubią z rogu Ci wyskakiwać. Strasznie wkurzający to są ludzie, a bym zapomniał delfinów też nie ma :D

Edytowane przez Luciferus
Link to post
Share on other sites

Koledzy a jak system zniszczeń?

 

kontrowersyjna Według mnie. bo niby można niszczyć mury, kolumny, pomniki a nie można niszczyć szyb we wieżowcach. Śmiesznie to wygląda.

 

Jakościowo podobnie do dodatku close quaters jeżeli nie popełniłem błędu w nazwie tego dodatku

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

 

 

nie wiem czy ktoś z was zauważył,ale głowna broń w czołgu ma ograniczone ammo
 

jak ograniczone ammo ?, cały czas z tego nawalałem i nic się nie kończyło xD, tylko dziwne spowolnienia ładowania są, może to błąd gry 

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie wiem czemu ale na 90 dziwnie mi się gra ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia

Praktycznie we wszystkich grach masz 90 ,ale ostatnio jakaś moda zapanowała na zmniejszanie FOV'a:

Fallout3, Skyrim, Far Cry 3, BF3 / BF4, a także w Bad Company 2, ale tam dało się to obejść w cfg) 

 

W reszcie napierdzielasz na szerszym polu widzenia niż 70, więc nie rozumiem skąd te dziwne odczucia ;)

Link to post
Share on other sites

 

jak ograniczone ammo ?, cały czas z tego nawalałem i nic się nie kończyło xD, tylko dziwne spowolnienia ładowania są, może to błąd gry 

 

To nie jest błąd gry tylko ograniczone ammo. Normalnie jest określona ilość pestek a później bullet time przy ładowaniu. Tak już będzie i tego nie zmienią

Nawet na CQ ludzie biegają medykami i napieprzają do czołgów z granatnika. Broń inżynieria jest tragiczna, nawet wsparcie ma lepsza giwere na CQB i dalszy dystans niż endżi

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...