Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam prosbe. Raportujcie ta mende. http://battlelog.bat.../AMMAZZA_sEcT/# Odpala se Aimbota i mysli ze jest *****isty...

http://battlelog.bat...95/1/256555464/ ....

 

lubię takich na serwerach , można na was trenować techniki strzałów bez zagrożenia. Naucz się gracz, bo takie płaczki są tez czasami wkurzające.

Link to post
Share on other sites

1) zagraj sobie z nim 2) 44 - 0 i zabijanie ludzi w kokpicie smiglowca na 120 m pod chorym katem? potem serie po budynkach i kolejne heady? Graj sobie z kims kto nie wazne gdzie wyjdziesz, pod jakim katem sie ustawisz wobec niego i tak cie sciagnie head'em.. po prostu wspaniale i wcale nie aimbot..

I jakos nie placze tylko stwierdzam fakt. Kupilem swiezo co nowe dodatki i juz na nowych mapach masa buggerow, wallhackerow i aimboterow. Teraz to zaluje ze w ogole zakupilem. Tank Superiority to kompletna porazka, wiecej nie kupie zadnych dlc >>.

 

Ale jak zwykle rzesza cwaniakow co nie byla i nie widziala powie inaczej. Mnie nei chodzi o jego staty tylko o to ze 2x krotnie uzyl aimbota i cala morda zacieszona. Po prostu wspaniale, ale najwyrazniej moc polaczkowatosci znow daje o sobie znac.. Bo najlepiej zamiast pomoc i ogarnac sie w temacie to kogos ****ac. Ot prawdziwe polskie podejscie.

Link to post
Share on other sites

Panowie mam pytanko. Jaka polecacie myszkę do BF3? wczoraj zakupiłem logitech G400. Wcześniej miałem a4tech x750 red fire. Widzę spory postęp "bo gra mi się lepiej" chyba, że tak działa placebo :) Szczególnie burst mi zaczął wychodzić :) Z drugiej strony boli mnie z deka od niej nadgarstek i w sumie nie wiem o co kaman. Myszke naturalnie łapię fingertipem. Panowie doradzcie. Czy zmienić na g300 ktora jest bardziej dostosowana do fingertip czy mi sie nadgarstek przyzywyczai do g400 która notabene ma zdecydowanie lepszy sensor.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam was najmocniej, ale ponioslo mnie. Dzis byla wazna wazna rocznica dla panstwa Polskiego. W mojej rodzinie jest to tradycja od dziada pradziada. Najmocniej przepraszam. Chcialbym jedynie napomniec by zraportowac goscia ktory sobie laczyl aimbota na 2 mecze (nie wiem czy dalej tak gral, w ktorych uczestniczylem).

Niech Żyje Puławski!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...