Skocz do zawartości

Recommended Posts

wiem o co chodzi :D

to mi się zdarza tylko na polskich serwerach bo u nas mamy chłam a nie sprzęt serwerowy :P, nie musi być to wina internetu, bardziej bym celował w serwer ew. wina połączenia z siecią

jeżeli masz sieć po wifi tzn. kompa do routera podłączasz przez wifi to też może być winą

Link to post
Share on other sites

Problem na ktoryms routerze brzegowym, zglos do ISP :)

 

 

 

Tys serwerowni chyba na oczy nie widzial :P

 

do mnie to kolego ? :D

proszę cię nie rób sobie wstydu :D

więcej widziałem niż sobie wyobrażasz :D

 

wiesz kto udostępnia serwery dla G4G ?

 

wiec powinieneś wiedzieć że to szmelc

Link to post
Share on other sites

Mamy rozne serwerownie w Polsce, z czego wieksze znajduja sie albo w Warszawie, albo w Poznaniu, badz bodajze w Katowicach. (Wydaje mi sie, ze znajduje sie tam wyjscie z UPC, UPC-TPSA)

 

Nie zmienia to faktu, ze nasze serwerownie oferuja naprawde fajny sprzet, z tego wzgledu ze mamy wzglednie niskie koszty eksploatacyjne.

Link to post
Share on other sites

Takie małe pytanie - dopiero zacząłem przygodę z BF3.Jaką polecanie broń,która ma największy dmg na krótki-średni dystans,oczywiście oprócz snajperek i shotgunów,chodzi mi o broń pełno automatyczną.

Acha i jak chcecie to byłoby mi miło gdyby ktoś mnie zaprosił do przyjaciół- mój nick na battlelogu - InfamousYamakasi

:)

Edytowane przez Yamakasi51
Link to post
Share on other sites

M416 towarzyszyła mi ta broń praktycznie przez cały czas aż ktoś mi zarzucił że nie gram innymi broniami :P

więc zacząłem strzelać też i innymi :P

ogólnie nie polecam P90 straszny rozrzut ma trzeba strzelać bardzo krótkimi seriami by kogoś ubić w miarę szybko i ogólnie też polecam strzelać seriami ale w trybie automatycznym.

F2000 szybka ale najlepiej z bliska

AUG jest też fajny :P

na początek grałbym szturmowcem z M416, celownik X4, rączka dodatkowa ciężka lufa i bieg drużynowy :P bo po co komu kamizelka w tej grze :P

 

przyznam że BF3 trochę mi się znudził :P, teraz na czele u mnie jest Dead Space 2 :D

 

aaa i dotarłem do tej babki, tego Strossa zabiłem :P gdy próbował mi włożyć w oko śrubokręt z jej okiem :P

i nie miała czarnej opaski tylko biały opatrunek na oku :P

no i mam możliwość kupna nowego kombinezonu :P chociaż 40 K kosztuje :P ciężko będzie

Link to post
Share on other sites

Chłopaki, przed chwilą grałem na Ognistej burzy. Latałem smigłowcem i strzelałem ze swojej bazy. Koleś z czołgu stojącego w amerykańskiej bazie zabił mnie i mego strzelca chyba z 10 razy. Dzifka oszukiwała na bank .

ZraportujCie go za cheating - jego nick [AA]GerIbaldl . Podam jeszcze link do raportu

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/44754334/1/377966305/

 

Jak mu napisałem, że go zraportujemy - zaczął sie smiać. Zatem zbanujmy szmate. Dzieki za pomoc

 

Zobaczcie następny jego raport - dopiero sie uśmiejecie :)

Link to post
Share on other sites

na początek grałbym szturmowcem z M416, celownik X4, rączka dodatkowa ciężka lufa i bieg drużynowy

Uchwyt przedni nie nadaje się kompletnie do M416. Niweluje on uciekanie broni na boki które w M416 i tak nie występuje, za to zwiększa rozrzut. Za to ciężka lufa na pewno przydaje się w tym wypadku.

Ktoś wcześniej pisał że AEK nadaje się na wszystkie odległości, bzdura powyżej 75m ciężko trafić cokolwiek.

Warto zainteresować się RKMami dostały kopa po patchu. Na czele ofc PKP.

Do prawdziwego krótkiego dystansu to tylko SPAS/MCS870 z sabotem, jeśli masz dobry refleks to nikt Ci nie podskoczy. AEK z uchwytem i laserem również jest zabójczy, jeśli masz dodatek to warto zainteresować się teraz też M5K.

@UP Zestrzelenie heli z czołgu jest bardzo łatwe. Na AK zdjąłem w ciągu minuty jednego kolesia 3x z niszczyciela. Czołgi atakujesz z góry rakietami wtedy są bezbronne.

 

E:Chyba trafiłem cheatera, przez większość czasu miałk/d na poziomie 0,6 teraz jedzie 166/11. Dostałem od niego hita przez całą mapę do tego po drodze mając betonową ścianę z M27IAR, oczywiście zginąłem od jednego pocisku to samo powtórzyło się jeszcze parę razy. Poszedł raporcik, niech kolesia obadają. Rozumiem że mógł sprzedać konto jakiemuś PRO ale takie wyczyny widzę raz na miesiąc-dwa i od razu wiem z czym mam nieprzyjemność.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Blackmaster79/#

E2: I to nie jest to co kolega wyżej podał że ktoś latał w czołgu. Tam takie rzeczy są możliwe, wiem bo sam czasem miałem tylko 2-3 śmierci przez całą rundę, to po prostu kampienie, a na TDM nie da się mieć podczas ponad 40 minutowej rundy tak mało deadów. Same zwalone respawn pointy dodają z 5 deadów w ciągu pierwszych 2-3 sekund walki.

Edytowane przez misiek12_sdz
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wejdz do firefoxa czy co tam uzywasz, i tam w opcjach ustaw "Ustaw ta przegladrke jako domyslna"

 

Jezeli nei zadziala to znajdz w windowsie "domyslne programy i aplikacje" i tam zresetuj ustawienia domyslne dla przegladarek i ogolem internetu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...