Skocz do zawartości

Recommended Posts

A propos haxów to ostatnio na jakimś servie 64 osobowym koleś zabijał nie wiem jakim cudem SOFLAM'em (ten do namierzenia podczerwienią), więc już chyba nic mnie nie zaskoczy %-)

Pewnie robił roadkille :rotfl:
Link to post
Share on other sites

A wiek ktoś jak dostać weterana BF 1943?

 

wystarczy ps3 bf1943 i konto ea te same co na pc , w samych grach możesz mieć inne nicki. Nie wiem czy na psstore jest jest jeszcze demo 1943 , ale wystarczy je zassać pograć i wskoczy ci weteran.

Link to post
Share on other sites

mój nick : Stryj3k

 

Grałem na jakimś takim serwerze. Nieprawdopodobna rozróba w biletowni. :D

I nie tylko :D Gra się o wiele ciekawiej niż na innych metro 24/7. Jak widać w linku RU wygrali tylko 12 ticketami, normalnie akcja stała by pewno przy B. Gram już tam trochę i nie raz była sytuacja że robiliśmy jako atak zamiane stron i wygrywaliśmy.

 

Jak chcecie pograć, macie mic to zapraszam na TS'a szczegóły na pm.

Link to post
Share on other sites

Skusiłem się i już mnie ten battlelog wkurza. Sama gra jest moim zdaniem lepsza od BC2. Przynajmniej na razie. Bronie w multi zabijają. Kampania jest dynamiczna.

Battlefield 3 jest swietna gra, najlepszy multi polaczony z najlepsza obecnie grafa, ale moim zdaniem BC2 bylo lepsze a to ze wzgledu na mapy ktore byly po prostu mistrzowskie! Nie wiem jak oni to zrobili ale w BC2 3/4 map bylo rewelacyjnych, najlepszych jakie w zyciu gralem jak np port Arica itd Oddalbym nerke zeby pograc conajmniej na 6-8 mapach z bc2 na silniku B3 ale to pewnie dopiero w dlc do Bc3 ;)

Link to post
Share on other sites

Na mapach standard BF3 brakuje "tego czegoś", tylko metro się wybija, bo jest zupełnie inne :P

 

Reszta po prostu taka bezpłciowa, firestorm fajny, sekwana też, ale taki caspian mi nie podchodzi ;)

 

Chciałbym, żeby dali więcej mapek z BF2 i BC2 :D

Link to post
Share on other sites

Nie dość, że M320 SPAM, to jeszcze defibrylator i pkt lecą... :P

 

Bardziej brakuje mi rozwalenie klasy zwiadowcy - moździerz z lornetki to był czad :D No i kulki-czujniki ruchu, a nie jakieś stojące gówna ;)

Link to post
Share on other sites

To prawda. Z klasami namieszali nieźle. Szturmowcowi brakuje amunicji, a support ma amunicji pod dostatkiem w RKM'ach. Było dobrze: pistolet, karabin, granatnik/strzelba, amunicja; a teraz: pistolet, karabin, apteczka/granatnik/strzelba, defibrylator. Trzeba wybrać jeden spośród kilku jednakowo ważnych i przydatnych sprzętów.

Jeśli chodzi o zwiadowcę, to jedyna zmiana, która mi się podoba to ten znacznik odrodzeń. Reszta jest lipna, a celowniki, zwłaszcza rosyjskie mają bardzo niewyraźną siatkę celowniczą (pikseloza), a gram na high/ultra + AA.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...