Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dołączona grafika

hitboxy w bf3 są dobrze zrobione gdyby wprowadzili jakieś zmiany to już by nie był Battlefield tylko obsrany cod kompy macie za słabe że tak krytykujecie ? idźcie pobiegać i dajcie luz

hitboxy są ok, detekcja trafień natomiast leży (szkoda że większość nie odróżnia jednego od drugiego)

No i tak, wiadomo że gdyby ów detekcję poprawili to od razu zrobiłby się cod, w końcu to jedyna różnica między tymi grami ;)

To że ktoś grę krytykuje nie oznacza że nie umie w nią grać/ma marne staty/ma słabego kompa, tylko że coś w grze mu się nie podoba

 

https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0Ag42gMGK9WrwdHRfa0JhdW9TR1E0bjBueWVSQjc0V0E&f=true&noheader=true&gid=0

Staty broni (sprawdziłem, są poprawne), zróżnicowane jak mało co :D

 

btw, mój nick na battlelogu - Eszii

Edytowane przez Eszii
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Enfriis obstawiam, ze ty w BF3 to grasz na PS3. Bo na kompie uzyskac stale 60 FPS jest ciezko nawet z wl. synchronizacja pionowa. Jezeli jednak grasz na kompie to chyba jeszcze poczekam i przemysle swoj wybor.

Link to post
Share on other sites

No to żeś teraz mocno :cenzura: :cenzura: Gdzie żeś taki wynik uzyskał i w którym miejscu dokładnie.

Wyspa Chark czy jak tam to sie nazywa. Mam fajny team i zawsze jeden idzie gdzieś gdzie go nie znajdą (obojęctnie z której strony startuje ide na wzgórza) i robi prawdziwy recon (oznacza śmigłowce,samlolty,czołgi etc dla drużyny). A 700m to jeszcze nie max bo jak trafie w końcu cfaniaków z moździeżem na A to będę miał ponad 900m :D

 

Chyba z aimbotem na największej mapie ^^

Nie trzeba żadnego "czita" tylko nóżki do karabinku snajperskiego i trochę cierpliwości :)

Link to post
Share on other sites

@nukakol: dowód ? bo tak sobie gadać to można, ja nie uwierzę tym bardziej inni

Skoro szło tak robić w Bad Company 2 to i idzie w B3. Ja już ściągałem AN-97 z ponad 400 metrów snajperów, nie raz. Oj coś widzę, że kolega to taki początkujący gracz FPS a ja lubię takich na serwerach ;)

 

ze snajpery 700m można bez problemów to i więcej da się

Edytowane przez adivxv5
Link to post
Share on other sites

z tego co czytałem to w becie B3 najdalszy headshot wynosił 600 coś metrów , większe odległości to tylko fart albo ustawki na mapce. Zresztą w B3 w statach można sprawdzić odległość swojego HS

Edytowane przez RuLeR
Link to post
Share on other sites

@nukakol: dowód ? bo tak sobie gadać to można, ja nie uwierzę tym bardziej inni

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Stryj3k/ - mój profil

 

z tego co czytałem to w becie B3 najdalszy headshot wynosił 600 coś metrów , większe odległości to tylko fart albo ustawki na mapce. Zresztą w B3 w statach można sprawdzić odległość swojego HS

Jeśli zrobiłbym ustawkę miałbym spokojnie 900m jak nie lepiej.

 

Tak jeszcze z ciekawości. Jest w BF3 trajektoria pocisku? Bo w BC2 była i bardzo mi się przyjemnie grało.

Oczywiście że tak i to cieszy.

 

Ja osobiście jednak wolę bujać się czołgiem po dzielni :D Następny w kolejce jest śmigłowiec bojowy :)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Jesteś niepoważny. Niby dlaczego mam nie narzekać na singiel skoro zrobili go i wrzucili do gry jaki niby miał być to każdy wie a jaki wyszedł to też każdy wie ? Na dodatek filmiki wcześniejsze, które jakoby miały przedstawiać rzeczywisty gameplay były ewidentnie podrasowane na potrzeby marketingowe. Rozśmieszyłeś mnie. Nie podchodzi mi ta gra i tyle a to, że ty jesteś tak zaślepiony, że nie potrafisz obiektywnie spojrzeć z boku na produkt, którego ołtarzyki masz pewnie w każdym pomieszczeniu w domu to już nie moja brocha.

Jakby na pudełku było wyraźnie napisane - "gra ma gó*****y single klepaliśmy go dwa tygodnie i wrzucony jest na odpier**l" to bym wiedział, że mam nie przeznaczać pieniędzy na ten chłam.

Link to post
Share on other sites

Czy wam też występują problemy po wgraniu catalystów 11.10? Lekko po lewej pojawia się w bf3 czarny pas, a ekran jest podzielony na 2 części które odtwarzają grę - mniejszą i większą. Najgorsze, że nawet jak wyjdę z gry to to jest w windowsie. Stery reinstalowałem i kapa :<.

Link to post
Share on other sites

Jakby na pudełku było wyraźnie napisane - "gra ma gó*****y single klepaliśmy go dwa tygodnie i wrzucony jest na odpier**l" to bym wiedział, że mam nie przeznaczać pieniędzy na ten chłam

Naprawdę kupiłeś tą grę dla singla? I naprawdę byłeś zawiedziony, że jest kijowy? Nie wierzę. Nie trzeba napisów na pudełku, 80% populacji wie, że singiel jest tam tylko gadżetem na doczepkę. (w BC2 też był cieniutki)

Nikt ci nie broni krytykować gry, ale mówisz, że gdybyś wiedział, że single będzie do du*y to byś nie przeznaczył pieniędzy na ten chłam, co jest trochę śmieszne.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...