Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dobrze zrobiłem wstrzymując się. Pogram jeszcze parę miesięcy w BC2 a do tego czasu pewnie już poprawią wszystkie błędy. I cena przy okazji spadnie.

Nie każdy ma problem z grą.Ja od dwóch dni gram i ani razu mi gry nie wywaliło,brak też problemów z zalogowaniem.
Link to post
Share on other sites

Nie każdy ma problem z grą.Ja od dwóch dni gram i ani razu mi gry nie wywaliło,brak też problemów z zalogowaniem.

Ja to samo. Brak problemów.

 

Tylko dwa razy zdarzyło mi się, że wszedłem na serwer i nikt nie mógł grać, ekran taki zamazany i nic nie da się zrobić i tak każdy ma. Zawsze wtedy idę na inny serwer.

Link to post
Share on other sites

Zaczyna się coś dziać u mnie z BF3... :(

 

Czasami gdy odpalam multi wyskakuje błąd "Battlefield 3 przestał działać"

 

I jeszcze gdy wychodzę z multi gdy jest to takie odliczanie do nast. mapy i ta tabela, unlocki, baretki, to klikam na ten przycisk windows na klawiaturze i zamykam grę przez Battlelog'a. Od rana zaczyna mi lagować jak wychodzę właśnie tak z multi. I system i przeglądarka ma laga tak na 15sec.

 

Czekamy na patch'a Panowie...

Link to post
Share on other sites

Na samym dole w stopce masz opcje odpowiednie.

 

Co do gry wszyscy narzekają że nie działa i że wywala, ale to zapewne wina w ich sprzętach/systemach.

Gram od kilku dni i ani razu nie miałem najmniejszego problemu (na początku tylko jak wyłączyłem SWAP, po włączeniu zero problemów).

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Zupełnie inna wieloosobowa rozgrywa. Moje obecne statystyki to 0-8: nie wiedziałem kto, skąd, i jakim cudem? 600 godzin w Bad Company 2 nie daje tutaj żadnej przewagi. Dwa zupełnie inne światy. I ten chaos, granie dla statystyk... Nie wiem, czy w obecnych czasach taka rozgrywa ma prawo bytu. Po becie 3 moich znajomych już zrezygnowało z zakupu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...