Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja o Skyrim zapomniałem w momencie jak usłyszałem, że będzie robiony pod konsole. Może jak wyjdzie z 15 patchy do niego to może się skuszę...

Co za bullshit :) to odpuść sobie granie w ogóle. :) Hello this is reality! praktycznie wszystkie gry są robione z myślą o konsolach :)

Oblivion też był robiony pod konsole chciałbym przypomnieć. Był jednym z startowych tytułów na 360. I jakoś nie przeszkodziło mu to w byciu świetną grą.

Konsole są głównym targetem dla twórców gier i tak zostanie przez najbliższe kila/kilkanaście/kilkadziesiąt? lat więc, radzę się pogodzić z tym.

Link to post
Share on other sites

Co za bullshit :) to odpuść sobie granie w ogóle. :) Hello this is reality! praktycznie wszystkie gry są robione z myślą o konsolach :) Oblivion też był robiony pod konsole chciałbym przypomnieć. Był jednym z startowych tytułów na 360. I jakoś nie przeszkodziło mu to w byciu świetną grą. Konsole są głównym targetem dla twórców gier i tak zostanie przez najbliższe kila/kilkanaście/kilkadziesiąt? lat więc, radzę się pogodzić z tym.

No ale TAKIE gry na konsole ? No ludzie trzymajcie mnie. Bardzo dobrym przykładem co robi konsola z RPG jest chociażby Gothic 4.

 

 

EDIT: Skąd on już ma tą grę ? !

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

hohoh ,,grafika powala,, a gdzie te piekne i sliczne w ogole cudowne obrazki prezentowane przed premiera :) gry? grafika jest taka sama jak w becie :) czyli wyglada jak stare [...] po zimie CÓŻ,,szpece od marketingu EA narobily szumu a masa dalej im przyklaskuje,,

 

jutro sprawdze u siebie w 1920*1200 czy graficznie jakies kosmetyczne zmiany zaszly od bety

 

ten przereklamowany gniot ma tyle wspolnego z wsparcia pseudo ,,DX11,, co tetris z zaawansowanym silnikiem fizycznym

Edytowane przez .daft
jeszcze raz i odpoczniesz
Link to post
Share on other sites

hohoh ,,grafika powala,, a gdzie te piekne i sliczne w ogole cudowne obrazki prezentowane przed premiera :) gry? grafika jest taka sama jak w becie :) czyli wyglada jak stare [...] po zimie CÓŻ,,szpece od marketingu EA narobily szumu a masa dalej im przyklaskuje,,

 

jutro sprawdze u siebie w 1920*1200 czy graficznie jakies kosmetyczne zmiany zaszly od bety

 

ten przereklamowany gniot ma tyle wspolnego z wsparcia pseudo ,,DX11,, co tetris z zaawansowanym silnikiem fizycznym

 

Lepiej grać w quake 3 aka cod 1,2,3,4,5,6,7,8

 

 

jeszcze raz ktoś wspomni o pirackiej wersji to odpocznie od forum.

 

Nie wiem co to ma do rzeczy, a tym bardziej do baniaka, no ale spoko :]

 

BTW, kupiłem w końcu tego pada od X360! :D

Trochę czasu mi zeszło... Tylko parę rysek a tak to jak nówka

Link to post
Share on other sites

Koledze się włączył ekierka mode... znowu kolejny będzie naprostowywał forum wg własnego widzimisię :sciana:

 

Dopóki nie wkleję linków ani nie napiszę jak zainstalować pirata to mi możesz... wiesz co :]

 

Na forum nie wolno umieszczać treści (...) łamiących prawa autorskie.

Zdanie "odpaliłem BF3 by Reloaded" chyba nie łamie? :pokey:

 

http://images43.fotosik.pl/1171/0147b63638d2cfa8.jpg

 

Będzie szturm na Auchan :D

Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites

Wielka szkoda, że DICE się nie przyłożyło do trybu dla pojedynczego gracza. 5 godzin, to zdecydowanie za mało, jak na tak hucznie reklamowaną grę. Rozgrywka jest efekciarska, wypełniona skryptami, mi brakuje w niej chwili namysłu, wyciszenia, pewnego napięcia... coś pomiędzy Call of Duty, a Operation Flashpoint: Dragon Rising.

 

Battlefield 3 w gruncie rzeczy to Call of Duty w nieco przesadnie wodotryskowej oprawie wizualnej.

Link to post
Share on other sites

CoD to SP

BF to MP

 

I takie jest nastawienie producentów. Ostatnio Acti wali się i w SP i nie wychodzi im to za dobrze. a w przypadku BF3 od początku zamysłów producenta było nastawienie na MP a nie SP. w żadnym wcześniej Battlefield (nie łączyć Bad Company, bo to co innego) nie było tak rozbudowanego trybu single, jeśli pamiętam czy w ogóle był :D

Link to post
Share on other sites

A można wiedzieć po co? Na PC GAMER testowali sprzęt do BF na ultra i 560Ti/6950 zostawiają zapas mocy w duecie z 4 rdzeniowym procesorem. Do ustawień ultra w HD w zupełności wystarczy jeden 6950.

 

Mi wystarczy ultra full hd z wylaczonym aa aby bylo z 60kl

 

p.s. przegladalem pare recenzji i wieszkoszc testowala z 580sli itp, moglem jednak cos przeoczyc, jestem w pracy i jedynie wszysko przegladalem nie zaglebiajac sie w szczegoly

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...