Skocz do zawartości

Recommended Posts

Błagam mam do was pytanie bo chce kupić sobie dodatek do bf3 na origin close quarters i pisze że jest tylko w wersji angielskiej,ale mam podstawkę w wersji polskiej,będe miał język polski w cq czy nie?

Dziwne bo inne dodatki mają inne języki,a walka w zwarciu ma tylko angielski,i boję się bo nie wiem czy będę miął język polski

Licze na szybką odpowiedz,bo dzisiaj się kończy na origin promocja a ja chcę zakupić ten dodatek

Link to post
Share on other sites

To jest fajne w BF3, że to gra pełna, że tak się wyraże. Dzięki tym DLC każdy znajdzie coś dla siebie. Zresztą i w podstawce jest tyle róźnych mapek i trybów, że pole manewru pod względem różnorodności oferowanego gameplay'u również jest duże. Ortodyksyjnym weteranom serii niebardzo się to podoba i np. na CQ psioczą... ale chyba tylko dla zasady :) Sam, choć najbardziej lubię tryb Podpoju, duże mapki i pojazdy, to i na "kanałach" ze strzelbą można mnie często spotkać, "bazarek" też bardzo lubię, a jak przy okazji obecnej promocji zaopatrzyłem się w Premium to po mapach CQ też zdążyłem trochę pobiegać i fajnę są, z moją ulubioną Fortecą Donia na czele :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pójdzie mi BF3 na ten sprzęt ?

Core 2 Duo E7200 @2,53GHz

Gigabyte GA-EP35-DS3

Ram 2x1GB Elixir 667MHz

GeForce 9800GTX+ 512Mb

 

Pójdzie bo mi działa :D Ale ja mogę grać tylko na mapie Metro max do 32 slotów :-/

 

ja mam: AMD Athlon x2 2,3GHz, GeForce 9600GT oraz 2GB RAM.... masz lepszego procka i kartę graficzną :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...