Skocz do zawartości

Recommended Posts

Po prostu próbuj a z czasem będziesz wiedział jak mniej więcej ustawić lunetę aby trafić w głowę nawet przez całą mapę. Wg mnie największe znaczenie ma amunicja magnum lub jej brak. Ja gdy 1-szy raz jej użyłem nie mogłem się przestawić ponieważ zmiana jest kolosalna.

Link to post
Share on other sites

chyba jesteś tuberem a nikt ich raczej nie lubi - tym nawet nie musisz wycelować tylko coś na zasadzie naciśnij i zapomnij... Debilne podejście tym samym nigdy nie nauczysz się normalnie grać a o poważniejszej teamowej rozgrywce nie ma mowy..

Link to post
Share on other sites

chyba jesteś tuberem a nikt ich raczej nie lubi - tym nawet nie musisz wycelować tylko coś na zasadzie naciśnij i zapomnij... Debilne podejście tym samym nigdy nie nauczysz się normalnie grać a o poważniejszej teamowej rozgrywce nie ma mowy..

 

podobnie jak nikt nie kocha teamów samowskrzesających się, kampiących snajperów, medów z m60, lepszych itd. Mając tubę z lepszymi ładunkiami rezygnuję z magnum w smg/kamizelki, więc coś za coś. Ile można być nieskazitelnym bohaterem - 10lvl, 20lvl? Czas wziąć tubę i strzelać potrójne hity ;) Nie muszę sie uczyć grać, gram (raz lepiej raz gorzej) z przerwami od premiery.

Team? A to pewnie są ci kolesie co biegają i krzyczą żeby do nich nie strzelać :D

Link to post
Share on other sites

Idę wysłać pakę z Crosshairem III do ziomka z BMK'a i wracam na chatę odkurzyć a później odkurzę w BF'a ;) Silent daj mi na pw Twój nr tela bo kurna od tygodnia jestem przecież w domu a Ty nic :P

Link to post
Share on other sites

tylko niech tego noża nie naprawiają. Ostatnio gdzieś z lekka kampiłem (z Carlem G) i nagle czuję że ktoś mnie chlasta od tyłu, raz, dwa, potrzę że żyje to przeczekałem jeszcze trzy próby nieszczęśnika po czym odwróciłem się i mu wygarnąłem (z noża). Szkoda że nie widziałem wyrazu tej twarzy.

 

Sam też miałem taka akcję ale zdążyłem z serią z p2000 bo koleś nieogarnął.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...