Skocz do zawartości

Recommended Posts

singiel jeszcze gorszy niz w MW2, właściwie ekrany ładowania takie same, reszta to niestety konsolowy shit (wielkie kwadraty gdzie iśc, gdzie stanąc, gdzie nie iść, zawsze jedna droga do przodu, 100 x k^%^@ na minute itp. żal

Ale najgorsze to tragiczne spadki frameratu z 70 do 40fps, w becie było dużo lepiej a akcji duzo więcej.

Link to post
Share on other sites

Litości... Ludzie już sami nie wiedzą czego chcą...

W MW2 narzekali na słaby SP (po prawdzie jedna z lepszych historii opowiedzianych w grach, fabuła jak w Black Hawk Down) i MP (który jak ie okazało nie jest wcale taki zły jak go "znawcy" malowali).

 

Teraz zaczynają narzekać na SP w Bad Company 2... w grze, która od początku była nastawiona na MP, a SP miał być tylko dodatkiem...http://img707.imageshack.us/img707/5911/damagewall.gif

 

 

Z tym Far Cry'em pojechałeś po bandzie... Fabuła / Far Cry*

*niepotrzebne skreślić

Link to post
Share on other sites

thorin-->a gdzie ja pisze o fabule w far cry? Gdzie pojechałem po bandzie? Bo wymieniłem najlepszy fps, z otwartym niekonsolowym światem, bez włączających się co minute filmików, z rewelacyjnie odwzorowanymi broniami, piękną grafiką i designem nazwijmy to "poziomów"? Może i fabuła była przeciętna ale przynajmniej w miare spójna i nie tak idiotyczna i bez sensu jak w MW2. Do mnie jakoś bardziej przemawia ratowanie cycatej panny niż Ameryki przed idiotycznym atakiem Rosjan i umieranie co drugą misję.

Link to post
Share on other sites

single skończony :jupi: 6 godzin w sumie ale zabawa przednia humor jest ekstra :jupi: normalnie kabaret teksty są dobre :jupi: ja nie miałem problemu z FPS cały czas płynnie . Mi się bardzooo podobało rozwalasz co chcesz każde podejście inne inne. Jak się zginie jest checkpoint ale przeciwnik rozwala inne obiekty i musisz szukać innej osłony. Troszkęęę było błędów, parę lipnych tekstur i modeli ( np samolot na końcu i jego nie kręcące się kółka... :lol: ). Czasami też członkowie drużyny gubili się zamiast iść równo ze mną gdzieś 10m z tyłu. Aaaa no i wrogowie stałem jak debil na przeciwko nich a oni nic albo stała grupa zabiłem jednego 2 dalej stała mimo że kolega leży z dziurą w głowie :):) Gra idzie do kosza mam nadzieję że w przyszłym tygodniu dorwę swoja kopie i siadam do multi :P

 

Co do Farcry 1 była super 2 mnie znudziła po 2 dniach ciągłego jeżdzeniaaaaaaaa gdzieśśśśśśś i zabijania w kółko wrogów na tych samych pkt obronnych mimo że przejeżdżałem tam po kilka razy na siłę wydłużana potem to już 4fun podpalałem wszystko

Link to post
Share on other sites

Może i fabuła była przeciętna ale przynajmniej w miare spójna i nie tak idiotyczna i bez sensu jak w MW2.

Że niby co?! :)

Grałeś w ogóle w MW2 czy może jakąś inną grę masz na myśli? :lol:

 

Dobre odwzorowanie broni to właśnie w BC2 i MW2 jest...

 

Jak już napisałem wcześniej:

Far Cry / Fabuła*

*niepotrzebne skreślić

 

Mały OT zaczął się tutaj robić. Wróćmy do tematu BC2 lepiej.

Link to post
Share on other sites

Aczkolwiek SP w MW2 był jednym z najlepszych w jakie grałem - może i krótki, ale za to jaki wciągający (liczy się jakość, a nie ilość)

Mnie też się bardzo podobał single player - głównie przez mega szybką akcje, nigdy się człowiek nie nudził.
Link to post
Share on other sites

Może i fabuła była przeciętna ale przynajmniej w miare spójna i nie tak idiotyczna i bez sensu jak w MW2.

Że niby co?! :)

Grałeś w ogóle w MW2 czy może jakąś inną grę masz na myśli? :lol:

 

Dobre odwzorowanie broni to właśnie w BC2 i MW2 jest...

 

Jak już napisałem wcześniej:

Far Cry / Fabuła*

*niepotrzebne skreślić

 

Mały OT zaczął się tutaj robić. Wróćmy do tematu BC2 lepiej.

Przecież MW2 wcale nie był odkrywczy w kwestii fabularnej. Mógłbym nawet powiedzieć, że jak ktoś zaliczył MW to druga część nie robiła tak już tak dużego wrażenia jak jedynka(przynajmniej na mnie), a mówienie, że fabuła w dwójce jest jakaś odkrywcza jest śmieszne :)

 

@edit

Aczkolwiek SP w MW2 był jednym z najlepszych w jakie grałem - może i krótki, ale za to jaki wciągający (liczy się jakość, a nie ilość)

A dla mnie to był jeden z bardziej nużących, głównie za sprawą powtarzanych schematów z jedynki i do tego nieśmiertelny kapitan price :jupi:
Link to post
Share on other sites

niech mnie zatrudnią, ja im taki scenariusz napiszę na grę 8h że sie posr...ją. Za darmo to zrobie niech strace. Nawet w tej konsolowej konwencji , dam radę. Oczywiście nie będzie żadnych głupich psujących zabawe filmików włączajacych sie zawsze wtedy kiedy człowiek chce sobie postrzelać.

Link to post
Share on other sites

Powiem tak.Gdy grałem w bete miałem mieszane uczucia.Myslałem ze gra bedzi słaba a sie pomyliłem. Gra mi sie bardzo podoba.Jest to jalepsza gra w jaka grałem.Polski dubing z przeklestwami,ten klimat,ta sliczna grafika i fabuła jest naprawde super.U mnie wszystko na full,AAx8,AFx16,1680x1050 i tekstury wysokie chodzi płynnie ok 50 FPS.Jak najbardziej polecam gre.Nizej daje screeny z gry :P

 

http://www.eximage.pl/images/37451742648091320196.jpg

http://www.eximage.pl/images/10983749982009465777.jpg

http://www.eximage.pl/images/47637383278294950147.jpg

Link to post
Share on other sites

Na full? To sobie HBAO włacz jeszcze jak Ci za ładnie chodzi.

Gra ma strasznie brzydkie tekstury i niestety obfituje w motywy które może i bawiły w czasach pierwszego Medal of Honor ale dziś...dziś ostrzeliwanie sie i niszczenie dziesiatek pojazdów 1. nadjezdzajacych z tyłu, 2. jadacych przed nami, jest po prostu śmieszne. Niestety mulący Baka i piszczący Czarek irytuja do granic mozliwości, teksty wypowiadane sa tak sztucznie że aż naprawdę (w sposób zapewne niezamierzony) smieszą.

Dzięki Ci Boże za multi.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...