Skocz do zawartości

Recommended Posts

osobiście gdy mnie helik wkurzy to się nie bawię w granatniki bazooki czy karabinki tylko wsiadam do AA i wale do niego ile fabryka dala, teraz znacznie łatwiej zestrzelić helik niż w bf2. wystarczy dobrze trafić i spada po 1-2 seriach z AA

Link to post
Share on other sites

Lepszy gorszy... ciężko powiedzieć M@2 ma swoje + i - oraz Bad Company. W BF panuje no nie oszukujmy się chaos i totalna demolka 32 graczy czołgi helikoptery jeepy bazooki tu granat tu jeb coś wybuchło tutaj coś się rozwaliło no jak się jeszcze trafi na debili bo inaczej ich się nazwać nie da którzy totalnie nie ogarniają gry ( w MW2 jest to samo po co grają sabotaż, sztab jak tylko fragują :D albo mordę dosłownie dree żeby heli zestrzelić ) grafika jest spoko, dźwięk fenomenalny wręcz :) trochę za bardzo "bujają" się ludziki no w końcu to prawie że symulator ale heady lecą soczyście. Czekam z niecierpliwością :P;):D

Link to post
Share on other sites

Też grałem mechanikiem i snajperem. Dobry jest też assault (na bliskie odległości). Nie ma to jak zobaczyć dwa czołgi rozwalające się na twoich minach. :D

 

Mam wrażenie, że niektórzy są nieśmiertelni - walę do nich z shotguna z bliska po kilka serii, a oni dalej żyją. ;)

Link to post
Share on other sites

Zagadzam sie karżda gra ma swoje + I - wiem . Czy cieszko bedzie sie mi przenies z MW2 na bad company 2 , i jeszcze jedno pytanko czy taki sprzęnt wystarczy

AMD Athlon 7850 x2 2.8

2 Gb ram

Ati radeon Hd 5750

Windows 7 32 bit

Procek jest tylko wąskim gardłem.

Link to post
Share on other sites

A za to mi najlepiej się medykiem grałem z ziomkami to zebrałem 4tys samym medykiem, i najwyżej inżynier jest tez dobry bo sieka z bazuki ale assault tez dobry szybciej się rozwala ludzi. W ogóle wszystkie profesie są dobre tylko trzeba się wczuć ;p

Link to post
Share on other sites

a co to za różnica jaką klasa się gra? Dostosowujesz sie do sytuacji, często bardziej się przydasz jak medyk strzelajac celnie z czołgu niż biegając i defibrylując czy rozdajac amunicje ( której i tak pełno po fragach). 8000tys pkt za rundę jak się nagroda trafi jakaś za współpracę itp.

Ten program do sprawdzania bety jest głupi, rekomenduje gf 260gtx a jak na razie to gra ma spore problemy z geforcami.

Link to post
Share on other sites

Witam ponownie , szczerze powiem że nie zdążyłem zagrać w betę , ale obejrzałem mnóstwo filmików , i muszę przyznać gra wygląda świetnie , i zastanawiam się nad kupnem , ale czy naprawdę panuje tam totalny chaos , da się kogoś ustrzelić , czy totalna demolka , czego za bardzo nie lubię . Podzielcie się swoimi wrażeniami .

Link to post
Share on other sites

Do Aviatora.

 

Tzn tak zależy na jaki trafisz serwer i z jakimi graczami. Na początku jak każdy miał LV 1 to biegał jak oszołom i nie wiedział o co i jak :evil::D z czasem zacząłem grać tylko i wyłącznie na jednym serwie i3D gdzie grało się wspaniale każdy wiedział co ma robić. Nie trzeba się prosić o amunicję czy apteczkę, w przeciwieństwie do debili grających w MW2 co wchodzą grać sabotaż, dominację, flagę i totalnie nie wiedzą o co chodzi koleś leci z bomba podłożyć a oni kampią w jego bazie BANA takim dożywotniego krew mnie zalewa jak gram z tymi "PRO". Mają 4, 6, 10 prestiż a zasad danego trybu nie ogarniają rada dla takich idzie grać TDM i nie psujcie innym gry... :zamykamy:.Drużyny po 16 staryyy mapa ( ta w becie ) jest tak ogromna że nie ma mowy o ciasnocie. Są niby czołgi helikoptery wozy z automatem na dachu ale to minuta pięć i nie ma c4 albo rpg i nie ma dziada. Z helikopterem gorzej ale soczysta seria z automatu i też nie ma :rotfl: . Demolki nie ma snajperzy kampią sobie w krzakach, inżynier lata podkłada miny naprawia tłucze z rpg, medyk lata i tłucze xp rzucając apteczki i ożywiając a żołnierzyk to takie mięsko armatnie które wpada ala kamikadze i tłucze ile wlezie :P:/

 

Strzelanie jest proste nie takie sztywne jak w mw2 ludziki bardziej się "gibią" .

Jedyny minus to że na OS XP jedynie AA x 1 :D na vista i 7 już jest możliwość zmiany ale wiadomo że AA jest klatko-żerne.

 

Brać i kupować :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...