Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hm to coś chyba u mnie w kompie w takim razie bo mam dość mocny spadek aż mnie to boli :C

Nie naprawili dzwięku ? Ja juz nie mam problemu z zanikiem dzwięku od 4 dni ?

 

Myślałem, że spadek FPS przez proca bo miałem 100% użycie odnotowane. Podkręciłem i nic nie dało a użycie zmiejszyło się o 20 %.

Najlepsze ze na ultra i low są takie same dropy do 32 FPS i  średnia około 40 FPS.

Edytowane przez rangerson
Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich

Posiadam Bat 3 premium i zastanawiam się nad 4.

Mogę kupić batt 4 za 90 zł podstawkę bądź 125zł z chińską nawałnicą.

Pytanie czy warto kupować Batt 4?

 

Myślałem również żeby kupić podstawke 4 i do tego premium.Czy jest sens?

Link to post
Share on other sites

Idz pan w pizdu z tą grą. Za darmo niedługim ją oddam. Im dłużej grasz tym gorsza.

Pierw chodzi super na ultra teraz wszystko na low i rozdzielczość textur na 20% i ledwo daje radę.

 

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

Edytowane przez rangerson
Link to post
Share on other sites

Więc jak w końcu odradzacie czy nie koniecznie?

W bat 3 mi się zaje..scie gra :) tylko że ja zazwyczaj wole grać w mniejsze mapy ciągle na QC albo jakiś bazar, od czasu do czasu aftermath

Ale na samym początku dosyć dużo grałem w podstawkę i też ok.


Niedługo mają jakoś aktualizacje dać oby to coś poprawiło.

Link to post
Share on other sites

Ja tam dramatu nie widzę wszystko smigasz ok fakt czasem zgubił się dźwięk otoczenia na 5-10 sekund ale może od czasu kiedy zacząłem grać miałem tak 3-4 razy. Ja tam nie mam powodów do narzekań gra się przyjemnie fakt jest parę błędów ale nie widziałem gry która by ich nie miała na początku

 

Wysłane z mojego LT22i przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Kilka postów wyżej ktoś żalił się że na xonarze dźwięk po jakimś czasie znika. Potwierdzam jednak problem pojawił się i u mnie a rozwiązaniem jest zresetowanie gry

 

Co masz na myśli zresetowanie gry? jak to zrobić ?

W sumie to jedyny mój problem w grze, żadnych spadków fps do 10 nie zauważyłem, min 35 co by się nie działo przy 64 graczach.

Link to post
Share on other sites

Co masz na myśli zresetowanie gry? jak to zrobić ?

Włącz i wyłącz?

 

 

a kiedy jakieś info odnośnie patcha? tylko patcha z optymalizacją fps itd a nie co naprawi pare rzeczy zbędnych i tyle a nadal fps bedą do kitu, niby gra miała lepiej działać pod karty AMD a tu kupa

 

 

Po pierwsze, patch ze wsparciem Mantle ma dopiero wyjść, z tego wynika że BF4 to gra robiona głównie pod niszowy DX11.2 który jest oficjalnie wspierany tylko przez Win8.1 (bo jakoś to sprzedać trzeba) i chyba tylko na nim chodzi w miarę porządnie.

Edytowane przez Mofixil
Link to post
Share on other sites

No cóż powrót do Windows 8.1 i fps wróciły do normy. 7 chyba nie lubi bf4 albo coś miałem skopane.

Nie wiem skąd te bugi z dźwiękiem. Na prawdę dużo grałem przez ostatni weekend i nic zero. Jedynie co mnie męczyło to że aplikacja została zamknięta. Jedyny problem przez ostatnie kilka dni.

 

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...