Skocz do zawartości

Recommended Posts

Oni tak sobie w kulki lecę, że masakra. Najlepszym dowodem na to jest fakt iż ujawnili jakiś czas temu zawartość pierwszego dodatku (parę mam i inne pierdoły), sama gra jeszcze nie wyszła, a EA pracuję nad dodatkami, które (jeśli by chcieli) zawarliby od razu w grze.

Ciekawe czy poprawią chociaż śmieszne opóźnienia oraz hitboxy.

Tryb dowódcy nie jest żadną nowością, ciężko nazwać nowością coś co się zabrało, a później znowu dodało (mowa o BF2).

Silnik mają gotowy, większość tekstur, modeli oraz dźwięków także. 

Paru kolesi posiedziało trochę przy gotowym BF3 i mamy BF4.

Do polityki (np. Valve) brakuje im strasznie daleko... gdzie mamy za darmo dwa razy tyle tych DLC w formie darmowych aktualizacji.

Link to post
Share on other sites

Silnik gry stanowi technologia Frostbite 3.

Nie FB3, a FB2.5

 

 

 

 

BETA Battlefield 4. Gwarantowany udział w beta testach jest zapewniony dla graczy ze statusem Premium

 

 

 

A dlaczego nie przyznano dostępu każdemu, tylko jakimś graczom premium? kasa, kasa, kasa

 

Tryb dowódcy

 

Lohoho. I tak każdy, kto dostanie do dyspozycji zdalne wyrzutnie rakiet etc będzie napierdalał ile wlezie sam..

 

 

Co do FB2.5 to panowie z E@ zainwestowali chyba w FXAA Post Proces Injector, bo kolory identyczne. Skrypty raczej przemilczę, bo tutaj bym się tak rozpisał, że hoho,

Link to post
Share on other sites

Nie FB3, a FB2.5

Najpierw polecam zaczerpnąć nieco wiedzy i odwiedzić np. stronę producenta, a nie powtarzać plotki, które usłyszało się od kolegów... http://www.battlefield.com/pl/battlefield-4/features/frostbite-3

 

Skrypty raczej przemilczę, bo tutaj bym się tak rozpisał, że hoho,

A tutaj spis, co nowego zobaczymy w czwórce http://polscygracze.pl/kolejne-informacje-o-bf4/

Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc też odnoszę takie wrażenie, bo w końcu to motyw przewodni EA, że odświeżone produkcje się dobrze sprzedają, jednak przemawia do mnie to, że w końcu wprowadzą rzeczy, o które prosiła masa osób, jednak dalej czuje jakiś niedosyt, bo pewne jest to, że stać ich na więcej.

Niektóre zmiany są na plus inne zaś na minus. Chcą tego BFa upodobnić do B 2, a mi w nim nie podobała się mozolna rozgrywka, głównie, że animacje trwały dłuższą chwilę, a teraz ma być podobnie np. Defibrylatory będą musiał zostać naładowane przed każdym użyciem, ale w końcu człowiek się przyzwyczai. Tak jak BC2 mnie uwiodło, tak nie kupiłem BF3 i gram jedynie na koncie znajomego, więc może i czas najwyższy zainteresować się odgrzewanym kotletem z kilkoma usprawnieniami.

Dla zainteresowanych livestream od 21:00 http://polscygracze.pl/e3-2013-battlefield-livestream/

Link to post
Share on other sites

Człowiek zarzuca informacją to jeszcze źle, rozumiem jakbym wrzucił po fakcie ale jeszcze parę dni zostało do końca E3 więc nie wiem w czym problem.

 

Może ktoś przedtem o tym nie wiedział i tu akurat przeczytał  :)

Edytowane przez szylolek
Link to post
Share on other sites

http://www.amdzone.com/joomla/index.php/news/video-cards/13667-battlefield-4-optimized-for-radeon-amd-apus-fx

 

Today we're proud to announce that Battlefield 4 will be exclusively optimized for AMD Radeon GPUs, AMD A-Series APUs and AMD FX CPUs! AMD, EA and Dice have collaborated to ensure Frostbite 3-based titles like Battlefield 4 look and run their best on AMD hardware. If you’re at E3, you could be one of the first to try Battlefield 4 multiplayer on the AMD-powered systems at EA’s booth in the South Hall!

Link to post
Share on other sites

 

 

I dalej ciągną wątek FB3.0. Każdy kumaty człowiek zrozumie, że to jest FB2.5

Jak zwał tak zwał, każdy wie, że na dobrą sprawę jest to ten sam ulepszony silnik (co zmienili to się dopiero przekonamy).

Trzymasz się tego jakby to te cyferki miały jakiekolwiek znaczenie...

Wszak nazywanie tego Frosbite 3.0 sugeruje coś zupełnie nowego, a tak nie jest.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...