Skocz do zawartości

Recommended Posts

Panowie, wiem że każdy ma swoje zdanie o grach ale jak uważacie: Czy przydałoby się więcej destrukcji w BF 4 w trybie multiplayer?

Według Patrick Bacha projektanci znowu postawili na swoje i dostosowali tak destrukcję aby nie miała negatywnego skutku na rozgrywkę.

Więcej: http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=9058&STR=2

Link to post
Share on other sites

Panowie, z przyjemnością informuję,że pojawia się temat do dyskusji :) Otóż w pre-alphie nowego Battlefielda mogliśmy ujrzeć jedną ciekawą nowość. Kontrowanie ataku nożem. Będzie to możliwe do sekundy od rozpoczęcia animacji wbijania knife, oraz pojawia się komunikat, który przycisk należy nacisnąć. Czy dobrze grający, obeznany gracz będzie miał trudność ze skontrowaniem noża w odpowiednim momencie? Moim zdaniem NIE i przez to nóż, zamiast bycia narzędziem ośmieszającym przeciwnika, może stać się narzędziem ośmieszającym nas samych :D Sytuacja jest opisana na filmiku. A Wy co sądzicie? :) 

Link to post
Share on other sites

Bezsens...

Skoro ktoś podbiegnie do ciebie z nożem zza pleców, albo z boku to wiadomo, że nie masz szans, a tutaj w magiczny sposób możesz się obronić. Druga sytuacja, ktoś skrada się z nożem, chcę Cię zabić i znowu ten durny, oskryptowany kontratak.

Kolejny surrealistyczny dodatek.

Link to post
Share on other sites

Ja jestem ciekawy czy to co zostało pokazane na targach E3 będzie w rzeczywistości, bo jakoś mi się nie wydaje, żeby było aż tak cukierkowo jak na screenach i filmach.

Pierwsze co mnie zastanawia to to całe Levolution czyli ten wieżowiec co się wali między innymi. Ciekaw jestem czy będzie to skrypt taki jak wieżą na kaspian border w bf3 czy rzeczywiście będzie można to podczas gry swobodnie, od tak rozwalić. Że animacja będzie predefiniowana to wiadomo ale czy z każdym razem będzie się walił na tą samą stronę niezależnie od czynników? Zobaczymy. 

 

Kolejną kwestią z Levolution jest to czy będzie to miało przełożenie na resztę map. Jak dla mnie była to pokazówka na targi i reszta nie będzie aż tak dopracowana, czyli rozwalanie budynków na poziomie BF3, może trochę odświeżone.

 

Tryb spectatora - fakt brakowało go w BF3 ale wkurza mnie to, że EA robi z tego taką super innowację jakby to oni ją wymyślili. To nie jest żadna nowość która wnosi coś do branży ger FPS. Według mnie powinni o tym wspomnieć, że coś takiego będzie i tyle.

 

Tryb Commander, no i tu mam najwięcej obaw. Super wszystko fajnie to wygląda, fajna jest idea tego systemu i wygląda na naprawdę działający, ale... No właśnie jeżeli nie masz kumpli z którymi możesz aktualnie pograć i chcesz sobie pograć samemu i wylosuje kogoś kto nie ogarnia, jest trolem albo AFK to jesteś w d***e. Według mnie powinno być to tylko dodatkiem do gry a nie czymś co jest potrzebne żeby sobie jakkolwiek radzić w grze, bo jeżeli przeciwko gra zgrany team kumpli, którzy grają "ze sobą", gdzie komunikacja to podstawa, to nawet jak zabijesz jednego to pojawi się kolejnych dwóch i popsują zabawę i później jest rage i walenie pięścią w stół (w szczególnych przypadkach :D) Myślę, że skończy się to tak, że Commander będzie wyłączony na większości serwerów a nawet jeśli jakimś cudem wylosuje cię na dowódce to zaraz admin serwera sprowadzi cię na ziemię. 

 

Co do wali wręcz to nie będę się rozpisywał bo szkoda nerwów na zbugowany system z 3-ki. Jeżeli ta mechanika się powtórzy w 4-ce z możliwością kontry to będzie co najmniej słabo, przynajmniej jak dla mnie. System wali wręcz powinien być zrobiony od nowa bo to co jest teraz jest zabugowane i denerwujące.

 

A co z grafiką? Nie wiem co o tym sądzić obecnie, musiałbym zobaczyć na żywo, ale problemem jak dla mnie będzie ze sprzętem, który będzie w stanie to uciągnąć na multi. Zobaczymy jak wyjdzie.

 

No to tyle mojej litanii hejtu :P

Edytowane przez fripin
Link to post
Share on other sites

W sumie to jeżeli to miałoby się walić fizycznie to chyba żeden obecny komp by tego nie uciągął. Przeciwko skryptom nic nie mam jeśli się nie rzucają w oczy albo nie są uciążliwe. Co do 4 podpór to ciekawe czy jak się będzie rozwalać po kolei nie wszystkie na raz to czy będzie to miało jakieś znaczenie w którą stronę się przewróci. Jak dla mnie to nie wyjdzie tak jak powinno wyjść.

 

Czekam na betę i modlę się żeby się chociażby odpaliło na sprzęcie, który mam obecnie, może w końcu się spali i będzie pretekst żeby zbudować nowy...

Edytowane przez fripin
Link to post
Share on other sites

Tak jak było napisane w artykule od gry online to jeden gościu jeździł czołgiem przez 5 min i strzelał we wszystko i tylko okna się potłukły. Gdyby wszyscy wlecieli z wyrzutniami rakiet, czołgami i helikopterami to w ciągu 5 min nic by nie zostało z mapy gdyby można było wszystko zniszczyć. Destrukcja była by dopiero gdybyś mógł wlecieć samolotem w budynek i od tego by się zawalił.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

No dobra ale w alfie powinno być przedstawione do testów coś co jest jakąś "nowością" która ma byś super zajeb****e (przynajmniej dla EA). "Levolution" jest podstawą gry czyli powinna być dostępna już w alfie. Do bety to na przykład mogliby Ci dodać jakiś dopracowany tryb widza albo coś w tym stylu.

Link to post
Share on other sites

Ma ktoś dostęp do alfy albo odkopie w internetach jakieś wiadomości na temat tego jak działa ludziom na jakim sprzęcie BF4? Jedyne co znalazłem to bardzo dokładne dane: 

  • system operacyjny Windows Vista (Service Pack 2) lub 7 w wersji 64-bitowej;
  • karta graficzna z 1 GB pamięci i obsługą DirectX 10 lub 11;
  • 25 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym.

precyzją to nie powala

Edytowane przez Wolwgang
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...