Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak chcesz zaczyna od zera i na serwach, gdzie wszyscy maja n-te orzelki i wszystko odblokowane, probowac grac, to zycze powodzenia :P

 

Ja mam obecnie 20 orzelka z unlockami wszystkich broni, zostalo pare celownikow i kamuflazy broni do odblokowania :D

Link to post
Share on other sites

No ja też śmigam w czołgu bez żadnych ulepszeń, tak samo heli bez flar - rewelacyjnie się gra %-)

 

Odblokowywanie jest fajne, jak wszyscy inni też oblokowują - w czołgu bez dymu daleko nie zajedziesz, a heli bez flar daleko nie polatasz ;) Jak wszyscy mają SOFLAMy i Javeliny odblokowane, naprowadzanie w pojazdach, to bez tego życzę powodzenia w odblokowywaniu ulepszeń bez dostania kurvicy :wariat:

Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites

O produkcji Dice wiemy, już coraz więcej,dlatego też postanowiłem założyć temat,gdzie wspólnie będziemy się wymieniać spostrzeżeniami na temat gry :)

 

  • Gra ukaże się 29 października 2013 roku na platformy PC, Xbox 360 i PlayStation 3. Daty premier na konsole nowej generacji Xbox One i PlayStation 4 zostaną podane w późniejszym terminie.
  • W Polsce Battlefield 4 dostępny będzie w pełnej wersji językowej (dubbing).
  • Silnik gry stanowi technologia Frostbite 3.
  • Gra będzie oferować zarówno w kampanię dla jednego gracza jak i tryb wieloosobowy.
  • Fabuła trybu dla samotnego gracza rozpoczyna się sceną ewakuacji amerykańskich VIP-ów z Szanghaju. W miarę rozwoju sytuacji, wraz ze swoim oddziałem wyruszysz w misję, której celem będzie odnalezienie drogi do domu.
  • Battlefield 4 umożliwi prowadzenie walki na lądzie, na morzu oraz w powietrzu.
  • wprowadzenie w kampanii singleplayer najlepszych elementów znanych z trybu multiplayer, czyli: dużych przestrzeni, otoczenia ulegającego destrukcji oraz szerokiego wyboru pojazdów.
  • BETA Battlefield 4. Gwarantowany udział w beta testach jest zapewniony dla graczy ze statusem Premium

                                                       (www.battlelog.com)

Poniżej zamieszczam jeszcze kilka screenów i filmików prezentujących nam gameplay w singlu jak i na multi:)

  • Tryb dowódcy. Coś dla fanów taktycznych działań – dwóch wybranych graczy (po jednym dla każdej z walczących stron) wciela się w stratega mającego do dyspozycji centrum dowodzenia. Dzięki kamerze umieszczonej z lotu ptaka, dowódcy mogą dokładnie śledzić poczynania żołnierzy na polu walki, a w kluczowych momentach wspierać ich działania. Tryb dowódcy będzie dostępny na komputerach PC, konsolach oraz tabletach (iPad oraz Android).

http://static.cdn.ea.com/battlelog/prod/61d099d23fe104fe673091d470c96970/en_US/blog/pl/files/2013/06/E3_MP_02_WM.jpg?v=1370972885.64http://static.cdn.ea.com/battlelog/prod/61d099d23fe104fe673091d470c96970/en_US/blog/pl/files/2013/06/E3_SP_01.jpg?v=1370972885.64

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Bardzo bym prosił moderatorów, żeby nie łączyć tego tematu z wątkiem ogólnym o BF - w nim jest już tak duży bałagan, że nie będzie się już dało tego czytać ;)

 

Polecam pooglądać live streama z E3 :D
http://www.battlefield.com/battlefield-4/e3-live-stream

 

:)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...