Skocz do zawartości

2 płyty asus uszkodzone, co zrobić :)


Recommended Posts

witam. Kupilem płytę asus sabertoth p67 od gościa z allegro ale poza tym portalem! Ok wszystko spoko przyszła na drugi dzień ale okazała się zepsuta vga Led się świeciło ciągle a obrazu nie było, więc dzwonię do niego aby wyslał mi sprawna taka sama wyslał mi asusa p8z68 deluxe i co się okazało? To samo. . Wkurw...się i chciałem zwrot kasy , chciał abym pierw wyslał płyty a dopiero później odda mi kasę jako że było to poza allegro to nie zrodziłem się , i bardzo dobrze bo teraz nie odpisuje na meile smsy ani nie odbiera tel. Co radzicie mi zrobić czy mam szansę na gwarancje u asusa? Nie wystawił on żadnej faktury itp. Więc mam go gdzieś minął już miesiąc więc mogę już coś działac skoro mnie i płyty olał

co panowie zrobiły byscie w mojej sytuacji?

Bardzo przepraszam że tak dziwnie napisane :D ale przez tel więc to była katorga :)

Link to post
Share on other sites

kolega rok temu został oszukany na prawie 1k zgłosił sprawę na policję i co? Od tamtej pory milczą na policji a dzwonił do nich często. Gdyby nie allegro, mógłby Zapomniec o tych pieniądzach. Więc nie mam zamiaru tam iśćbo nic to nie da wolałbym załatwić to z asus tylko jak się dowiedzieć czy bez faktury da radę albo ile ma jeszcze gwarancji..

Link to post
Share on other sites

niestety nie licz na nic, nie masz nic , co nie powiesz na policji to stracisz kupę czasu na zeznania a oni i tak umorzą , trzeba myśleć a nie płakać

Link to post
Share on other sites

niestety nie licz na nic, nie masz nic , co nie powiesz na policji to stracisz kupę czasu na zeznania a oni i tak umorzą , trzeba myśleć a nie płakać

od oszustów go zwyzywałem i że sprawa zgłoszona na policje + że mam tydzień na anulowanie zgłoszenia i zgodził się abym wysłał za pobraniem :D

 

pewnie nie odbierze bo to jakiś wariat ale warto spróbować

Edytowane przez golden
Link to post
Share on other sites

Jak Ci sie nie uda odebrac kasy od goscia to możesz jeszcze jedną rzecz zrobić żeby dużo nie stracić. Kupujesz drugą taką płytę w sklepie i już masz dowód zakupu. Wysyłasz uszkodzoną do asusa, oni naprawiają i masz dwie sprawne mobo. Jedną sprzedajesz i po sprawie. Nie stracisz tak dużo na całej operacji a będziesz miał sprawną płytę.

 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...