Skocz do zawartości

7850 1 GB + Arctic Cooling Twin Turbo II


Recommended Posts

7850 1 GB + Arctic Cooling Twin Turbo II 

Zauważyłem drobne arty w: Dota 2 (jakiś tam czarny pasek itp. mignie na ułamek sekundy), Just Cause 2 (podobnie jak w Dota 2, ale jeszcze szybciej mignęło, więc nawet nie jestem pewien czy to art czy coś z silnikiem gry itp.). W Wiedźminie 2, Crysis 3, Assassins Creed 2, Brotherhood i może coś tam jeszcze było o czym nie pamiętam, nie dostrzegłem artefaktów. OCCT w teście GPU z opcją Error Detect nie wykrywa błędów. W Twin Turbo II przestały działać wentylatory, ale na chłodzenie jest 5 lat gwarancji. Kartę mam zamiar sprzedać jako uszkodzoną, bo nie chcę w razie czego późniejszych pretensji od ewentualnego kupca, jednak kartę spokojnie można używać na co dzień.

 

Cena: 300 zł

 

Możliwe Allegro

Edytowane przez ehhhm
Link to post
Share on other sites

Oryginalne chłodzenie do tego mam, ale wentyl ma ułamane łopatki. Zdjęcia mogę zrobić, ale dopiero jutro. Co do wysyłki za pobraniem, to muszę obadać temat. Jak by ktoś wykombinował sobie dobre chłodzenie oryginalne, albo sam wentylator, to mógłby spróbować wysłać to na gwarancję (karta kupiona z tego co pamiętam we wrześniu 2012), bo śruby od fabrycznego chłodzenia nie były zaklejone (mogę dorzucić kopię faktury z Agito, oryginału niestety nie, bo na fakturze jest też obudowa).

Edytowane przez ehhhm
Link to post
Share on other sites

Ja też jestem zainteresowany :) Jak wstawisz zdj., wys. nie musi być za pobraniem :) Jakbyś nagrał filmik z gry w BF3 na przykład to byłoby fajnie.



Jaką max. temp. ? Bez wentyli osiąga karta?

Edytowane przez kargulec12
Link to post
Share on other sites

Producent to Vertex3D, taktowanie 1050/1225, czarne PCB. Zdjęcia i jakiś zrzut z GPU-Z itp. jutro mogę wrzucić. Niestety nie mam czasu żeby nagrywać filmiki z gier. Co do temperatury, to nie wiem, bo przestałem używać kompa po tym jak wentyle padły.

 

@tommyt1983 Jak jutro nadal będziesz zdecydowany to się zgadamy, bo dla własnego spokoju wolę jeszcze włożyć kartę do kompa i odpalić na chwilę, no ale to już jutro. Musze też ogarnąć pudło, żeby zapakować razem pudełko z kartą i pudełko z Twin Turbo.

Edytowane przez ehhhm
Link to post
Share on other sites

Sprawdziłem z ciekawości kwestię gwarancji chłodzenia i juz sam nie wiem na ile jest. Byłem pewien, że 5 lat, ale obecnie na stronie sklepu, w którym je kupiłem widnieją 24 miesiące, więc przyjmijmy, że tyle właśnie jest licząc od 8.10.2012. Na chłodzenie mam paragon, więc z niego tej informacji nie wyczytam. Przepraszam za zamieszanie.
 

Screen z GPU-Z, więcej niedługo http://postimage.org/image/5sfex6f1j/full/

 

@kargulec12 Nagrałem filmiki z AC:Broterhood i Deus Ex: Bunt Ludzkości, ale ok. 2 minutowe filmiki zajmują ponad 1 GB ! Nie wiem jak Ci to udostępnić :/

Edytowane przez ehhhm
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...